reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Jestem w szpitalu mam 3 cm rozwarcia skurcze nieregularne ale bolą
Brzuch twardy ciekawe czy dziś urodze
Poszłam na wizytę u swojego ginekologa sprawdził rozwarcie i wysłał mnie do góry na porodowke ciśnienie mi trochę wzroslo odezwę się później
W takim razie powodzenia, fajnie jakby już ruszyło. Trzymaj się dzielnie [emoji4]
 
reklama
Narazie czekam na rozwój akcji kazali mi wziąść prysznic o 17 sprawdza czy są skurcze coś mi się zdaje że to nie teraz na ktg były skurcze mnie tam niebardzo bolało a dochodziły do 100 [emoji33][emoji33]
Stoję sobie kręce biodrami bo mi tak lepiej ale myślę że mnie wypuszcza
Trzymam za Was kciuki! [emoji4]
 
Mnie jak wczoraj wypadł to jeszcze dzisiaj wylatuje mi taka gęstsza wydzielina, ale jest bardziej mleczna, nie brązowa :D no i u mnie to rozwarcie na 2cm jest, ale skurczy nawet w nocy żadnych nie było :D Też się zastanawiam ile jeszcze pochodzę w ciąży teraz :D jutro od 18.47 jest Pełnia, więc może coś się ruszy :D

Ja już mam wszystko oprócz wózka, który moi rodzice kupią po porodzie. Mama dostała wózek od swojego taty jak mnie urodziła i teraz też chce tak zrobić ona :)

Jeszcze wczoraj byliśmy z Moim po szafkę, bo mamy kołdry nasze i poduszki i małej kołderkę, której na razie nie będzie miała no i stwierdziłam, że zamiast tak brzydko leżeć we workach to pochowam to do szafy :) zamówiłam worki próżniowe i na razie będzie to leżeć w szafie :D
Oczywiście nie obeszło się bez sprzeczki z Moim, bo ja swoje racje musiałam wtrącić, on się denerwował, bo nie mógł przykręcić drzwiczek :D ale potem się pogodziliśmy :p

W ogóle Dziewczyny jak to jest. Przy rozwarciu i bez czopa można uprawiać seks??? Wczoraj się wystraszyłam i stwierdzilam, że nie można, ale czytałam w necie i raczej wszędzie pisano, że jak najbardziej można, bo to naturalny przyspieszacz porodu. Jakie Wy macie informacje na ten temat?

Ja mam rozwarcie na opuszek palca, czop mi częściowo odszedł w 30tc i dostaliśmy pozwolenie na współżycie :)

Jestem w szpitalu mam 3 cm rozwarcia skurcze nieregularne ale bolą
Brzuch twardy ciekawe czy dziś urodze
Poszłam na wizytę u swojego ginekologa sprawdził rozwarcie i wysłał mnie do góry na porodowke ciśnienie mi trochę wzroslo odezwę się później

Powodzenia! :)
 
Bylam po prysznicem skurcze znowu siw zwiekszyly chodzę i kręce biodrami bóle mam krzyżowe jak ż córka przynieśli mi obiad i kazała jeść żeby się wzmocnić przed porodem
Moja sala porodowa coś czuje że to trochę potrwa
20181023_160259.jpg
20181023_160314.jpg
20181023_160324.jpg
20181023_160345.jpg
 

Załączniki

  • 20181023_160259.jpg
    20181023_160259.jpg
    68,2 KB · Wyświetleń: 400
  • 20181023_160314.jpg
    20181023_160314.jpg
    55,3 KB · Wyświetleń: 406
  • 20181023_160324.jpg
    20181023_160324.jpg
    62,1 KB · Wyświetleń: 404
  • 20181023_160345.jpg
    20181023_160345.jpg
    83,8 KB · Wyświetleń: 412
Właśnie byłam w łazience, mam biegunkę od kilku dni. Czop wypadł :) Praktycznie na papier. Teraz trochę że mnie leci czegoś brązowego (przepraszam za takie opisy, mam nadzieję że nikogo przy obiedzie nie zlapalam!). Zadzwoniłam do szpitala, położna przepytala mnie i powiedziała że super, znaczy że wszystko się szykuje do porodu. Bolą mnie dolne partie pleców, wszystkie kości mnie bolą, ciągnie w pachwinach. Pani powiedziała żeby czekać na skurcze regularne, albo odejście wód. Dać znać jakby coś innego się ze mnie saczylo.
Dziewczyny, czy Wam ten czop wypadł już? Albo w poprzednich ciazach, czy jak wypadł to długo czekalyscie na poród?
Już trochę się denerwuje :) Pani kazała przejść ten dzień jak normalnie i się nie denerwować bo wszystko jest ksiazkowo. Napisałam tatusiowi maila co się stało, on to już by do domu jechał z biura bo się boi że za chwilę urodze :D

mi tydzień czop odchodził w znacznych ilościach przez tydzień i dopiero po tyg urodziłam:)

@Weronikakrz powodzenia. napewno się rozkręci:)

i ty wiesz że w sobotę w czasie tych skurczy jadłam jak opętana haha wlw razie co by nie być głodna LOL:p

czkawki mój młody miał bardzo często ..czasem wręcz całe dnie w brzuszku
 
reklama
Bylam po prysznicem skurcze znowu siw zwiekszyly chodzę i kręce biodrami bóle mam krzyżowe jak ż córka przynieśli mi obiad i kazała jeść żeby się wzmocnić przed porodem
Moja sala porodowa coś czuje że to trochę potrwa Zobacz załącznik 910162Zobacz załącznik 910163Zobacz załącznik 910164Zobacz załącznik 910165
Ty obiad A ja już kolację dostałam. 3 malutkie kropeczki pszennego chleba i jakąś niezidentyfikowaną pastę.
Zbieraj siły. Oby szybko poszło.
 
Do góry