reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
U m mnie przy skurczu nieboli cały brzuch tylko dół i rozchodzi się na plecy i biodra kurde niepamietam jak było przy tamtej dwójce
Mowia, że każdy poród inny. Ja jak miałam te skurcze ostatnio to też były zupełnie inne niż dotychczas. Ja ostatnio przy skurczach co 4 minuty zaczęłam się zbierać do szpitala i się rozeszły [emoji14]
 
Dziewczyny skurcze mnie męczą zobaczymy jak długo będą trwały narazie są co 4 minuty
Oj kochana trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze [emoji6]
Trzeci raz próbuję wkleić wiadomość i coś mi przerywa za każdym razem[emoji4]

Raczej teraz Was nie doczytam, spróbuję później, bo będę mieć sporo czasu w tym szpitalnym łóżku[emoji4]

Miałam dzisiaj wizytę z ktg i lekarz skierował mnie do szpitala. Na ktg wyszły skurcze.
Czekałam na przyjęcie od 12.20 i dopiero teraz znaleźli mi miejsce na sali. Na ktg w szpitalu pisały się skurcze, na szczęście nie mocne, ale regularne. Ściągnęli mi pessar i zostawili na obserwacji czy coś się rozwija.
Mam 3cm rozwarcia, szyjka miękka. Mała wg USG 2350g[emoji4]
Jeżeli to będzie już to życzę szybkiego porodu i zdrowego pięknego dziecka [emoji6] czekamy na informację
Jeśli się też współżyje to palec krzywdy nie zrobi ;) Ale fakt, że nie mając bladego pojęcia badanie się nie ma żadnego sensu.
Mamy zakaz współżycia, ale jeszcze tylko kilka dni i jazda hehehe

Mi bardzo spuchła lewa stopa, prawa też spuchnięta, ale zdecydowanie mniej.
Trochę się boję tych obrzęków, wcześniej nigdy nie miałam z tym styczności. Mam nadzieję, że to tylko zwiastun zbliżającego się porodu.
 
Zaraz się zbiorę do wanny i tak pewnie te przepowiadajace skurcze kurde już 3 ciąża a ja nie rozpoznaje skurczy
Przy pierwszym 10 lat temu krzyżowe skurcze a przy drugim tylko bóle parte i po porodzie a teraz to gorzej panikuje jak przy pierwszym [emoji16][emoji16]
Niby wieloródki doswiadczone, a jednak zielone [emoji23]
 
Ale zazdroszczę tym co się już rozpakowuja z maluszka [emoji3] Ja chodzę po domu i sapie, co po schodach wejdę to muszę przystanac i pooddychac trochę bo mnie wszystko dusi [emoji23] Te noce najgorsze... Już teraz w ogóle nie mogę się ułożyć :( Dzisiaj dla starszego synka rezerwowalam urodziny na pobliskiej farmie, na 18 listopada. Na 10 listopada mam termin, mam więc nadzieję że na urodziny starszego brata już na pewno będziemy w komplecie wszyscy [emoji23] Życzę szczęśliwych rozwiązań tym które dziś zjada na porodowke! Beztresowych, szybkich i chciałabym powiedzieć przyjemnych, na tyle na ile mogą one być [emoji23] Dużo sił!
 
reklama
Do góry