reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Jeśli chodzi o czop to jeszcze kilka razy taki smark był na wkładce lub papierze. Ale mało tego.
Wiem, że te lekkie bóle mogą nas tak straszyć do samego terminu porodu. Dlatego staram się tym nie zamartwiać, tym bardziej że z dnia na dzień dziecię jest coraz silniejsze. Oby tylko samo się zaczęło bez wywołania przez lekarzy i niepotrzebnego pobytu w szpitalu.

Patrzę na stopy właśnie i mi zmalały [emoji16][emoji16][emoji16] ale czad, mam chude palce.Ciekawe jak długo hehe

moja znajoma miała większe o rozmiar po ciąży haha

take dziecie większe i napewno będzie dobrze .. straszą te skurcze i tyle
 
reklama
naprawde ? ale fajnie:)

coś czuję że szyjki nie rusza ..a jak ruszy to nie na tyle by już się zaczęło..
wydzielina wciąż taka sama..tyle że więcej
zawału kochana dostanę jak po tym tyg się nic nie ruszy!!

@Mama Zuzi i Antosia martwisz się czymś bo nie zapytałam czy po prostu to ten dzień gdzie wszystko jest do tzw. dupy za przeproszeniem...
czasem tak się czuję.. wszystko mnie nudzi jakby ..brak zainteresowania ..życiem heh ... napewno beda lepsze dni jak to od lat:) także głową do gory
Nie mam się czym martwić, jakiś taki po prostu czuję niepokój wewnętrzny, ale tak delikatnie.
Będę się martwiła 7 listopada jeśli jeszcze nie urodze, bo mi się konczy L4 hehehe i trzeba będzie jeszcze przedłużyć hehehe
 
Nie mam się czym martwić, jakiś taki po prostu czuję niepokój wewnętrzny, ale tak delikatnie.
Będę się martwiła 7 listopada jeśli jeszcze nie urodze, bo mi się konczy L4 hehehe i trzeba będzie jeszcze przedłużyć hehehe

w gruncie mamy więcej czasu na rozmyślanie o wielu sprawach a jak wiadomo to nie pomaga się uspokoić ..
będzie dobrze zobaczysz mdo listopada troszkę jeszcze jest więc nie myśl o tym teraz:)
 
Hej [emoji5] @Katarynka82 gratuluje! [emoji8]
Jak Wam mija dzień? U nas wczoraj była ta podmianka pokojami, na szczęście udało się wszystko zrobic w jeden dzień. Dzisiaj dłuższe zakupy, od 9 a wróciłam to była 15. Trochę się przeglodziłam i teraz mimo że zjadłam to mam taką głowę mątną i wgl czuję się wypompowana jakaś.
Wczoraj w rossmanie kasjerka cały czas na mnie zerkała w kolejce a jak doszłam to pytała czemu się nie upominam i nie idę bez kolejki bo mało co widać u mnie - miałam szerszą bluzkę ale jednak coś się tam odznacza nawet i w takiej [emoji5] pierwsza taka sytuacja u mnie, no i nie powiem - miło mi się zrobiło[emoji5]
W nocy wgl nie mogłam się ułożyć, ciągle źle, teraz to samo i pewnie lepiej nie będzie. Nie wiem czy ze zmęczenia ale czuję jakiś ból? Dyskomfort? w dole pleców i takie gorące pulsowanie.
W poniedziałek wizyta [emoji7]
 
@ONAONAONA masz rację [emoji8]
Chyba mi seksu brakuje...czekam z utęsknieniem do przyszłego wtorku i mąż będzie musiał mnie "rozluźnić" bo chyba oszaleje [emoji6][emoji6] szczególnie teraz jak już wiem, że wtedy będę już mogła i przez to nie mogę się doczekać[emoji16]
 
@ONAONAONA masz rację [emoji8]
Chyba mi seksu brakuje...czekam z utęsknieniem do przyszłego wtorku i mąż będzie musiał mnie "rozluźnić" bo chyba oszaleje [emoji6][emoji6] szczególnie teraz jak już wiem, że wtedy będę już mogła i przez to nie mogę się doczekać[emoji16]
Z seksem czekasz do bezpiecznego terminu?
Bo ja się właśnie zastanawiałam czy jak donoszę do 37tc to czy lekarz da mi zielone światło na czułości z mężem.. Nie wiem jak to jest ze skracającą się szyjką, któraś może ma doświadczenie z takim przypadkiem?
 
Co do teściowej to na prywatnym pisałam kilka sytuacji z moją teściówką. Wiec tez kiepsko trafiłam. Ale wiem, że potrafią być też dobre, mojego byłego mama to cudowna kobieta, szkoda że nie mogłam jej sobie zostawić na teściową [emoji23] a ta... no cóż... choćbym chciała się nie dogadamy, bo wbrew pozorom jest niedojrzała. Po ostatniej kłótni np. wyrzuciła mnie ze znajomych na fb i zablokowała [emoji23][emoji23][emoji23] śmieć mi się chce, bo kolezanka z pracy opowiadała, że tak robią dzieciaki w podstawówce. Jedyne co ją interesuje to czy się zrobiłam gruba i to s sumie na tyle, dla niej jestem tylko inkubatorem który ma urodzić jej wnuka.
Na szczęście rzadko ją widujemy i będziemy widywać bo mieszka daaaaaleeeeko [emoji4]
A tyle co będzie przyjeżdżać to potrafię się grzecznie względem niej zachować, ona no niestety nie potrafi.
Dużo by pisać na ten temat [emoji23]

Ja mam nadzieje, że będę taką teściową jakimi teściami są moi rodzice, nie wtrącają się, nie dają dobrych rad bez pytania, wspierają i pomagają, cieszą się naszym szczęściem i sukcesami.
 
Z seksem czekasz do bezpiecznego terminu?
Bo ja się właśnie zastanawiałam czy jak donoszę do 37tc to czy lekarz da mi zielone światło na czułości z mężem.. Nie wiem jak to jest ze skracającą się szyjką, któraś może ma doświadczenie z takim przypadkiem?
Lekarz powiedział, że mam wybrać luteine do końca, czyli w poniedziałek 22 października wezmę ostatnie sztuki. Później już mogę szaleć, oczywiście z umiarem...nie będę biegać i skakać. A szyjka nic nie ma do seksu ( tym sensie, że penis nie znajduje się w szyjce), bo penis"porusza" się w pochwie nie w szyjce. Trochę pogmatwałam, ale chyba wiesz o co chodzi [emoji4]
Jeżeli szyjka ma już rozwarcie to czasami lekarz nie pozwala na seks.
 
reklama
Dzieki kochana za tego posta. Dodalas mi cien nadziei, ze i moja gwiazda sie przekreci. Na razie posladkiem w dol z wyprostowanymi nozkami i nawet nie chce sie pokazac. Wtulila sie w lozysko i pokazala tylko kawalek ucha,hehehe
Tak bardzo nie chcialabym miec cc.
Acha.. gratuluje swiezo upieczonym mamusia, mam nadzieje,ze z wami i waszymi maluszkami wszystko jest jak najbardziej ok. Do listopada jeszcze daleko a tu prosze... komus tak bardzo spieszylo sie na ten swiat,hehehe
Pozdrawiam;););)
Mój synek tez mi zrobił niespodziankę. Na wcześniejszym usg miał nóżki bardzo nisko. Na tyle nisko, że ciężko je było zobaczyć. Zaskoczył mnie bo obrócił się tak, że w miejscu gdzie do tej pory miał główkę, ma teraz dupkę, dlatego nawet nie wiem kiedy to się stało. Zmylił mnie skubany :biggrin2: Teraz na wizycie już główka do dołu. Chociaż wierci się strasznie i może jeszcze kilkukrotnie zmienić pozycję. Trzymam kciuki, żeby Mała Ci się obróciła, bo jak widać wszystko jest możliwe :):)
Mój Mały już ma ponad 2200 g :)
Ciężko mi uwierzyć, że to już niedługo. Tak mi ten czas zleciał !!
Do tej pory czułam się idealnie, ale teraz już mi ten brzuch ciąży.. Do tego strasznie ciężko oddycham, sapię. Mój mąż ostatnio krzyczy z drugiego pokoju: "no już tak nie wzdychaj, idę przecież", a ja po prostu oddychałam :-D

Najlepsza teściowa to ta, która daleka mieszka. Dlatego z moją mam dobre relacje. Nie ma kiedy się pokłócić :)
 
Do góry