reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

tez jestem zdania ze organizm musi byc gotowy na porod:)

pogoda dzisiaj bardzo ladna :) czesto suszymy na tarasie bo osloniety od deszczu ale ost. juz suszarka szla w ruch bo jak zimno to szczypawy wlaza w pranie hhahhahhah
i jesli jest miejsce to lepiej osobno pralke i osbno suszarke ale jesli nie ma to i pralkosuszarka sie sprawdzi:)


@Ewela2805 pospalam dzis w dzien jak i ty ,,czuje sie spiaca strasznie .......

macie kontakt na face?? hehe
Ja to strasznie, pół dnia, od 23:30 wczoraj plus drzemki w dzień to chyba z 14 godzin przespałam....

Jak na face??

Jutro usg o 8ej rano [emoji123]
 
reklama
@Olcia89 @Weronika00 gratulacje udanych wizyt:) ładnie rosną dzieciaczki. 2700 to jakby nie było żadnego błędu to już taka bezpieczna waga. Wspaniale:)

A ktoś ma sprawdzona firmę pralko-suszarki? Jakiś czas temu moi rodzice kupowali i jednak zdecydowali się na samą pralkę, bo wyczytali, że te 2w1 się nie sprawdzają tak jak 2 osobne urządzenia.

@majacyr odezwij się.

@Ewela2805 a co tam u ciebie? Jak nastrój?

Jak się kupi dobre urządzenie to się sprawdza [emoji4][emoji4][emoji4] LG, Electrolux to firmy które już mają w tej dziedzinie spore doświadczenie. Teraz jeszcze dochodzi Samsung, który naprawdę mocno ruszył w temacie, ale mają dość drogie pralko-suszarki. Ja jak będę kupowała to właśnie Electroluxa lub LG [emoji4]
 
@Olcia89 @Weronika00 gratulacje udanych wizyt:) ładnie rosną dzieciaczki. 2700 to jakby nie było żadnego błędu to już taka bezpieczna waga. Wspaniale:)

A ktoś ma sprawdzona firmę pralko-suszarki? Jakiś czas temu moi rodzice kupowali i jednak zdecydowali się na samą pralkę, bo wyczytali, że te 2w1 się nie sprawdzają tak jak 2 osobne urządzenia.

@majacyr odezwij się.

@Ewela2805 a co tam u ciebie? Jak nastrój?
A dziekuje, procz przespanego calego dnia jest ok

Jutro usg o 8ej rano, no i dzwoniłam dziś do swojego ginekologa to mi mówił żebym po usg zadzwoniła i powie mi już konkretnie co i jak i kiedy bo on mówił że 35 to już bezpieczny termin i wywoływać będę, także jestem bardzo niecierpliwa i się cieszę że tak wcześnie te usg [emoji4]

@majacyr wszystkie czekamy i się martwimy.....
 
Cześć dziewczyny! Czytam wątek prawie od początku, niejednokrotnie w myślach odpowiadałam na Wasze pytania i problemy, ale dopiero sytuacja Mai wstrząsnęła mną na tyle, ze postanowiłam oficjalnie dołączyć. Mam na imię Marta, spodziewam się drugiej córeczki.
Witamy! Na kiedy termin no i powiedz może coś więcej o sobie [emoji4]
 
Później będę Was nadrabiać [emoji4] melduję się po - ktg super, od jutra żelazo (Ale to akurat wiedzialam), szyjka na 1 opuszek tak jak 2 tyg temu więc dobrze. Usg ok, mała jest idealnym sredniakiem jak to pan dr stwierdzil[emoji4] waży 2260 g[emoji7] oczywiście zaslaniala się lozyskiem rączkami i czym się dalo[emoji6] za 2 tyg wizyta bez usg ale z ktg i wtedy gbs (bedzie 36 tc). No więc samo szczęście [emoji16]

Super, że wszystko w porządku i malutka ładnie rośnie [emoji5] udane wizyty - to lubię! [emoji106]

Dzisiaj mój mały chyba dostał wścieklizny [emoji3] kopie i wypina się od rana na wszystkie strony tak że szok [emoji2]

A coś w jednym miejscu cały czas na upartego wypycha pupę albo plecy i niestety już dzisiaj mnie to piecze i boli, jakby od środka gdy dotykam lub sie schylę [emoji53] podejrzewam tez że sie rozpycha i szuka sobie miejsca, a jak się schylam czy zginam to ma mniej miejsca i po prostu sie mega prostuje i naciąga mi skore i wszystko tam od środka... wiec koniec z podnoszeniem rzeczy z ziemi na stojąco, w zgięciu - muszę pamietać żeby kucać!!!!!!!! [emoji33][emoji848]


Martwię się o tą nasza Maje :( nie odzywa się tu, na FB od rana jej nie ma... Mam wielką nadzieję, że poprostu siedzi przy Matim albo odpoczywa...

Też o niej myśle dzisiaj często... nawet ten sen miałam przez jej sytuacje, jakoś to tak przeżywam a teraz jeszcze cisza w eterze [emoji53] mam nadzieje, że po prostu jest zajęta synkiem [emoji848]

Hejka dziewczyny! Nie mogłam Was od rana nadrobić, więc nie pisałam, że mam dzisiaj wizytę :D
Poszliśmy prywatnie zobaczyć co tam u Malutkiej. Narzeczony był pierwszy raz ze mną :D Mała waży już +/- 2700g, w 5tygodni przybrała 1 kg :D
Jutro mam wizytę u prowadzącego, sprawdzi szyjkę, spojenie i badania krwi i moczu. Oby wszystko było ok :)
Miłego wieczoru! ;)

Gratuluje udanej wizyty!!!! [emoji847] mała już nie jaka mała [emoji8]. Super, niech rośnie [emoji5]

@majacyr czekamy tu wszystkie na jakieś info od Ciebie, zaczynam się martwic-zresztą chyba nie tylko ja.
@Dita_333 na ten moment jest wszystko bardzo dobrze, szyjka przygotowuje się do porodu-tak ma być. Dawno nie byłam taka uradowana po wizycie. Normalnie mordeczka do tej pory mi się cieszy.
Perspektywa, że jeszcze kilka dni tylko ta luteina sprawia, że jeszcze bardziej jestem zadowolona. A później może męża dorwę :)

Tak, tak, szyjki miękną, robią sie coraz krótsze- porody się zbliżają [emoji106][emoji16]
 
U nas kolejny etap :) zaproponowali mi pobyt w sali przedłużonego pobytu, bym mogła być z małym 24h. Ponoc będzie lepiej przybierał :)
Jutro wracam do szpitala. Lekarz stwierdził, ze Jaś nie wymaga leczenia, musi tylko nabrać masy :)

@Dita333 a jaka masz suszarkę? Tez chcieliśmy kupić, ale mamy pralkę slim i boje się na nią postawić suszarkę. A marzy mi się.

Super! To niech szybko przybiera i uciekajcie do domu się sobą cieszysz!:)
 
Jak się kupi dobre urządzenie to się sprawdza [emoji4][emoji4][emoji4] LG, Electrolux to firmy które już mają w tej dziedzinie spore doświadczenie. Teraz jeszcze dochodzi Samsung, który naprawdę mocno ruszył w temacie, ale mają dość drogie pralko-suszarki. Ja jak będę kupowała to właśnie Electroluxa lub LG [emoji4]
U nas też jeszcze stara chodzi... No 5 lat ma to nie wiem jak to z życiem takich sprzętów teraz. Obawiam się tylko, że walnie z dnia na dzień bez ostrzeżenia:) Mam małą łazienkę i 2 sprzęty na pewno nie wejdą. Jeszcze marzy mi się wymiana lodówki, ale to ze względów estetycznych :)

Witaj @mazy! Napiszesz coś o sobie? Który tc, na kogo czekacie, jak znosisz ciążę?
 
Nie no grupa, ani Rh nie mogą się zmienić :) to pakuje do dokumentów książeczkę. Dzięki.
Hej Wam :) Ja też mam książeczkę honorowego dawcy i nie kazała mi robić grupy krwi. Mam nadzieję, że gdzieś w szpitalu nie przepadnie. O przeciwciałach coś tam mówiła na początku, ale później tematu nie było, bo nie mam Rh- to chyba nie trzeba.
Ja od dzisiaj robię pranie, dopiero w piątek kupiliśmy pralkę, bo w starej musiałam pranie na 3 razy wirować i prała słabo już, a bałam się, że będę w d*** i nie zdążę wszystkiego ogarnąć.
Pisałyście o snach, ja to hmm... wyraźne sny miałam na początku ciąży, ale co dziwne kilka razy miałam orgazm przez sen :laugh2: Myślałam, że to tylko sen, ale kilka razy się obudziłam "w trakcie", więc to było naprawdę. A jak przychodzi co do czego, to nie udaje mi się :(
Coś mi się porobiło na koniec ciąży, bo jak czuję benzynę i kleje, to tak mi pachnie hehe
 
reklama
Cześć dziewczyny! Czytam wątek prawie od początku, niejednokrotnie w myślach odpowiadałam na Wasze pytania i problemy, ale dopiero sytuacja Mai wstrząsnęła mną na tyle, ze postanowiłam oficjalnie dołączyć. Mam na imię Marta, spodziewam się drugiej córeczki.

Witamy [emoji5] napisz cos więcej o sobie... na kiedy termin? Ile lat ma córeczka? Macie wybrane imię dla drugiej córeczki?

Ja to strasznie, pół dnia, od 23:30 wczoraj plus drzemki w dzień to chyba z 14 godzin przespałam....

Jak na face??

Jutro usg o 8ej rano [emoji123]

Kciuki za usg!! Na pewno mała jeszcze przybrała od ostatniego tygodnia [emoji106]

Ech, też przyszłam sprawdzić co u Mai, a tutaj cisza...

Miałam dzisiaj prać ciuszki Małej, a tu nie było wody cały dzień.
Poza tym cały dzień dzisiaj brzuch jak kamień, chyba wczoraj przesadziłam ze sprzątaniem...

I gratuluję udanych wizyt dziewczyny! :)
Też masz problemy z woda? U nas dzisiaj cały dzień była [emoji85] w końcu [emoji28] ciekawe jak długo bo dalej deszcz nie padał [emoji53]

U nas też jeszcze stara chodzi... No 5 lat ma to nie wiem jak to z życiem takich sprzętów teraz. Obawiam się tylko, że walnie z dnia na dzień bez ostrzeżenia:) Mam małą łazienkę i 2 sprzęty na pewno nie wejdą. Jeszcze marzy mi się wymiana lodówki, ale to ze względów estetycznych :)

Witaj @mazy! Napiszesz coś o sobie? Który tc, na kogo czekacie, jak znosisz ciążę?

Nasza ostatnia pralka chodziła prawie 7 lat i moze by jeszcze pochodziła, ale była już naprawdę strasznie głośna i czasami jakby proszku nie brała i tak powoli sie kończyła... a z małym bobasem muszę mieć w pełni sprawna pralkę a nie.... ciuciubabka[emoji85] wiec mamy nowa i jest super [emoji106]
 
Do góry