reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Mam 35 lat, jestem w ciazy po raz 6, w domu jeden wcześniak, także nietrudno się domyślić, 4 poronienia za mną. Ta ciaza również bardzo wspomagana farmakologicznie. Mimo, ze mieszkam w Warszawie, ciaze prowadzę w Łodzi. Czekamy na Michalinkę( chociaż babcie przez 'pomyłkę ' mówią o niej Hania :)) Termin na 26 listopada. Z atrakcji jeszcze cukrzyca ciążowa, po 5 tyg diety musiałam wprowadzić insulinę, która niewiele zmieniła.
Dziś 33+2, Starsza córeczka ( w grudniu 4 lata) urodziła się 33+5, także domyślacie się pewnie jaki stres przeżywam
 
reklama
A dziekuje, procz przespanego calego dnia jest ok

Jutro usg o 8ej rano, no i dzwoniłam dziś do swojego ginekologa to mi mówił żebym po usg zadzwoniła i powie mi już konkretnie co i jak i kiedy bo on mówił że 35 to już bezpieczny termin i wywoływać będę, także jestem bardzo niecierpliwa i się cieszę że tak wcześnie te usg [emoji4]

@majacyr wszystkie czekamy i się martwimy.....
To dobrze, śpij sobie,najwyrazniej organizm potrzebuje. Ja też już bardziej leniwa się zrobiłam i też drzemki jak w I trymestrze mi sie zdarzają:) już jutro będziesz wiedziała co i jak:)
@Dita_333 czyli jeszcze 2 lata powinna pociągnąć... To może ta lodowka:rolleyes:
 
Dziewczyny nie kupujcie agd Samsunga. Dopłacać za firmę a jak coś się zepsuje nie opłaca się naprawiać. A zepsuje się napewno. Jak w pralce pójdzie łożysko trzeba wymieniać cały bęben czyli koszt połowy nowej pralki. I prawdą jest ze lepiej się sprawdza osobno pralka i suszarka np dla tego że ciężko jest kupić pralkosuszarke bez chłodzenia pary wodą podczas suszenia a to zużywa wody więcej niż samo pranie. Poza tym jak zapisuje się suszarka to pralki też nie uruchomisz. My do nowego mieszkania będziemy kupować pralkę i osobno suszarkę ale jeszcze nie decydowalismy się na konkretną firme
 
Dziewczyny czy laktator ma uniwersalna butelkę czy musi być do zestawu ? Chciałam kupić używany ponoć 2 razy używany i to wypazyc ale chce kupić nową butelkę chociażby
Avent firmy...
Wydaje mi się, że do laktatora avent nada się każda butelka tej firmy ale niech się wypowie ktoś kto jest pewien [emoji4]
 
Dziewczyny nie kupujcie agd Samsunga. Dopłacać za firmę a jak coś się zepsuje nie opłaca się naprawiać. A zepsuje się napewno. Jak w pralce pójdzie łożysko trzeba wymieniać cały bęben czyli koszt połowy nowej pralki. I prawdą jest ze lepiej się sprawdza osobno pralka i suszarka np dla tego że ciężko jest kupić pralkosuszarke bez chłodzenia pary wodą podczas suszenia a to zużywa wody więcej niż samo pranie. Poza tym jak zapisuje się suszarka to pralki też nie uruchomisz. My do nowego mieszkania będziemy kupować pralkę i osobno suszarkę ale jeszcze nie decydowalismy się na konkretną firme
Zgadzam sie z Toba w 100%. Mialam lodowke z tej firmy. Jak tylko skonczyla sie gwarancja to zaczely sie z nia problemy. Dzwonilam do kilku serwisow, zeden nigdy nie dojechal. W koncu w okolicy znalazlam Pana, ktory zajmuje sie naprawami. Agregat nie dziala, wentylator zepsuty i jeszcze elektronika padla. Koszt naprawy to ponad 900 zl. Wolalam kupic nowa lodowke
 
Canpol babies firma laktatora więc najwyżej kupię nową butelkę Canpol [emoji4]
Ja mam laktator elektryczny z canpola i czytałam o nim, że butelki avent pasują. Opierając się na tym zamówiłam wczoraj taką butelkę. Mam nadzieję, że rzeczywiście podpasuje ;)

Edit: przypomniało mi się, że mam butelkę z aventu 60ml z gratisów ze szkoły rodzenia. Sprawdziłam i pasuje :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny leże i zaraz idę spać.
Nie obraźcie się, ale Wam wrzucę print screen z wiadomości do koleżanki, bo zmęczona jestem okropnie.

Dobranoc
Capture%2B_2018-10-10-21-13-31-1.jpg
Capture%2B_2018-10-10-21-13-55-1.jpg
 

Załączniki

  • Capture%2B_2018-10-10-21-13-31-1.jpg
    Capture%2B_2018-10-10-21-13-31-1.jpg
    93,9 KB · Wyświetleń: 395
  • Capture%2B_2018-10-10-21-13-55-1.jpg
    Capture%2B_2018-10-10-21-13-55-1.jpg
    95,6 KB · Wyświetleń: 379
Do góry