reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Czesc dziewczyny u mnie druga ciezka noc niemoglam spac goraco mi bylo pozniej zimno z rana juz bylam w przychodni ciśnienie i mocz wporzadku za parę dni mam powtórzyć jak nie przejąda obrzęki
Mnie już chyba hormony ciążowe dipadły wczoraj rano niedaleko od nas na przejeździe kolejowym zginęła 4 dzieci które jechały że swietlicy do szkoły takim dużym rowerem co ż przodu siedzą dzieci kobieta i jedno dziecko przeżyli ale są w stanie krytycznym tak mnie to ujęlo że spać niemoglam i dziś w radiu dyskusja o tym kogo to wina straszna tragedia [emoji24][emoji24][emoji24]
 
Powodzenia na drineczku. Jesli nie masz wygodnych krzesel w labie to podusie pod dupecze sobie wez ;) i jakies czytadlo :)



U mnie tez nocka na czuwaniu. Gleboki sen moze przez 3h. Jakas taka jestem niespokojna i mlody mi sie wczoraj przekrecil. Lezy teraz w wzdluz brzucha, a nie glowa w dol, wiec jak leze na lewym boki to mam wrazenie ze go zgniatam. Ty z goraca spac nie mozesz, a u nas mimo ze deszcz od wczoraj i chlodno jest, to jakos takos ciezko sie oddychalo i wrocil syndrom rozbieganuch nog, a taaaaaaak strasznie tego nie lubie.
No nic, jeszcze troszke wytrzymamy, ale pomarudzic mozna.

Milego dzionka, Mamusie.
Zbieram sie do pracki ;)
Powodzenia na drineczku. Jesli nie masz wygodnych krzesel w labie to podusie pod dupecze sobie wez ;) i jakies czytadlo :)



U mnie tez nocka na czuwaniu. Gleboki sen moze przez 3h. Jakas taka jestem niespokojna i mlody mi sie wczoraj przekrecil. Lezy teraz w wzdluz brzucha, a nie glowa w dol, wiec jak leze na lewym boki to mam wrazenie ze go zgniatam. Ty z goraca spac nie mozesz, a u nas mimo ze deszcz od wczoraj i chlodno jest, to jakos takos ciezko sie oddychalo i wrocil syndrom rozbieganuch nog, a taaaaaaak strasznie tego nie lubie.
No nic, jeszcze troszke wytrzymamy, ale pomarudzic mozna.

Milego dzionka, Mamusie.
Zbieram sie do pracki ;)

U mnie tez połowa nocy nieprzespana, nie wiadomo jak sie położyć i ten syndrom rozbieganych nóg masakra ..
 
Dziewczyny w rossne są podkłady(czytaj podpaski)poporodowe 1zł tańsze.
Niby niewiele ale jak ktoś więcej potrzebuje
Zobacz załącznik 900118

Ja polecam takie, mi bardziej przypadły do gustu. Są bardziej chłonne, lepiej dopasowane i wygodniejsze. Nosiłam je tylko w szpitalu, potem już zwykłe podpaski.
Screenshot_20180921-092114_Chrome.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180921-092114_Chrome.jpg
    Screenshot_20180921-092114_Chrome.jpg
    74,7 KB · Wyświetleń: 268
Ma któraś z Was wysoki puls? Ciśnienie w porządku, ale było mi trochę tak jakby słabo, zmierzyłam ciśnienie i puls miałam 104, potem 103, 96, 97. To ostatnie to już po tym jak leżałam. Niby nie dużo, ale czy nie jest to niepokojący wynik?


Z tego co gdzieś czytałam / słyszałam to puls, ok, ważniejsze jest ciśnienie, a te masz w porządku?

A czy podkłady na łóżko i podkłady do przewijania to to samo? Wzięłam paczkę tych na przewijak, ale o tych na łóżko (nie podpasek) kompletnie zapomniałam i się zastanawiam czy dokupić...?

Ja mam to i to. Podkłady na przewijak to te mniejsze, biorę je tez do szpitala do tych ich wanienek, żeby bez stresu przebierać synka. A te podkłady większe to dla mnie, tylko do szpitala na zaraz po porodzie..żeby nie zabrudzić krwią pościeli jakby cos przeciekło... wiadomo. Tym bardziej, że u nas zakaz noszenia majtek - niby nawet tych wielorasowych siatkowych i tylko można mieć tę ligninę na gojenie się. Mi sie akurat w 1.ciąży przydały... nie musiałam je co chwila prosić tylko sama sobie wymieniałam...

Moja dzidzia też nadgoniła :D wg dzisiejszego usg 1600g, a gin obstawiał 1300/1400. Tylko, że jej mamie też się teraz pokaźnie przybrało- 3,5kg przez 4 tygodnie :p mówił, że będę miała już tylko 1 wizytę za 4 tyg, a potem już szpital na cc. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok i nie będę się musiała stresować, że nie mam tych wizyt częściej ;)


Ja dzisiaj byłam słaba i mierzyłam ciśnienie - 100/60, a puls 100, 101, 96, czyli podobny :)

Super, że bobas nadrobił [emoji5][emoji106] ty masz skończony 30 tydzień? A wagą się nie przejmuj, ja tez tyle strasznie nierówno... czasami pol kg z wizyty na wizytę, a czasami 1,5kg, a jem tak samo [emoji848] to już wyższa matematyka naszego organizmu [emoji23]

Dzień Dobry wszystkim i miłego dnia :-* Ja jestem padnieta po tej nocce.. i lecę się szykować bo na 9ą mam badanie glukozy [emoji4] Mam nadzieje ze wysiedze..

Miłej glukozy [emoji5] dasz radę[emoji106] po prostu słodka lemoniada [emoji5]

Czesc dziewczyny u mnie druga ciezka noc niemoglam spac goraco mi bylo pozniej zimno z rana juz bylam w przychodni ciśnienie i mocz wporzadku za parę dni mam powtórzyć jak nie przejąda obrzęki
Mnie już chyba hormony ciążowe dipadły wczoraj rano niedaleko od nas na przejeździe kolejowym zginęła 4 dzieci które jechały że swietlicy do szkoły takim dużym rowerem co ż przodu siedzą dzieci kobieta i jedno dziecko przeżyli ale są w stanie krytycznym tak mnie to ujęlo że spać niemoglam i dziś w radiu dyskusja o tym kogo to wina straszna tragedia [emoji24][emoji24][emoji24]
Boże, jaka tragedia [emoji33][emoji50] to ja tak tez przeżywałam te dzieci znad morza co się podtopiły... tez akurat wtedy byłam. Masakra ☹️
Dobrze, że ciśnienie i mocz masz w porządku [emoji106] myślę, że jak sie pogoda zmieni, to obrzęki ci znikną.. a ponoć zmiana jest od jutra- zimno i mokro
 
Czesc dziewczyny u mnie druga ciezka noc niemoglam spac goraco mi bylo pozniej zimno z rana juz bylam w przychodni ciśnienie i mocz wporzadku za parę dni mam powtórzyć jak nie przejąda obrzęki
Mnie już chyba hormony ciążowe dipadły wczoraj rano niedaleko od nas na przejeździe kolejowym zginęła 4 dzieci które jechały że swietlicy do szkoły takim dużym rowerem co ż przodu siedzą dzieci kobieta i jedno dziecko przeżyli ale są w stanie krytycznym tak mnie to ujęlo że spać niemoglam i dziś w radiu dyskusja o tym kogo to wina straszna tragedia [emoji24][emoji24][emoji24]


Bosze co to sie dzieje na tych przejazdach kolejowych..czy tam nie ma żadnych ostrzeżeń . świateł cokolwiek???? !!!!!!!!!!!! to nie na moje nerwy bo zaraz ryczę i od razu przełączam . nie słucham bo potem mi to w głowie siedzi taka tragedia:(:(:(:( autem przejeżdżalam i mimo ze mialam zielone to się musiałam upewniać że.czysto no koszmar
 
@anet88 podkłady do przewijania u na łóżko to to samo.

@Tyna88 piękna waga dzidzi [emoji112][emoji1]
Coraz bliżej porodu to i wizyty 1-2 i porodówka .

@ Ewela2805 trzymam kciuki za badanie.
Weź sobie poduchę pod tyłek, mnie od siedzenia zawsze tyłek boli.

@Mama Zuzi i Antosia ja o 6 się obudziłam cała spocona m
Odkryłam się i poszłam dalej spać.
 
W ogóle dzień dobry [emoji5] dzisiaj bez wizyt?

Ja wczoraj byłam u okulisty z synkiem. Lekarka taka fajna babka. Taka laska, starsza ode mnie kilka lat, ale widać, ze dba o siebie i w ogóle.. No byłam pod wrażeniem[emoji16] w każdym razie sprawdziła oczka młodemu po tej atropinie co kropilam i niby wszystko w normie, ale chce jeszcze sprawdzić ostrość jak już krople zejdą. Chciała nas umówić i nagle ja na nią patrzę i mowię, że pod koniec października to już raczej mąż przyjedzie, chyba, że jeszcze będę sie toczyć, ale ciężko powiedzieć. A ona na mnie oczy jak 5 zł - To pani niedługo rodzi??? Taki mały brzuszek? Myślałam, że ma pani jeszcze dużo czasu[emoji23] także pośmiałyśmy się i na razie wstępnie synek jest umówiony na przełom października - listopada [emoji106]
 
W ogóle dzień dobry [emoji5] dzisiaj bez wizyt?

Ja wczoraj byłam u okulisty z synkiem. Lekarka taka fajna babka. Taka laska, starsza ode mnie kilka lat, ale widać, ze dba o siebie i w ogóle.. No byłam pod wrażeniem[emoji16] w każdym razie sprawdziła oczka młodemu po tej atropinie co kropilam i niby wszystko w normie, ale chce jeszcze sprawdzić ostrość jak już krople zejdą. Chciała nas umówić i nagle ja na nią patrzę i mowię, że pod koniec października to już raczej mąż przyjedzie, chyba, że jeszcze będę sie toczyć, ale ciężko powiedzieć. A ona na mnie oczy jak 5 zł - To pani niedługo rodzi??? Taki mały brzuszek? Myślałam, że ma pani jeszcze dużo czasu[emoji23] także pośmiałyśmy się i na razie wstępnie synek jest umówiony na przełom października - listopada [emoji106]

haha to u mnie na odwrót...wszyscy myślą że poród tuż tuż oO tuuuuuuzzz tuzz hehehe :p I jak mi ma być lekko haha

a czemu młody miał jakieś kropelki?? co się stało ??

ja w nocy kursuje jak i Wy dziewczyny ale git że szybko zasypiam spowrotem .... uf
 
reklama
haha to u mnie na odwrót...wszyscy myślą że poród tuż tuż oO tuuuuuuzzz tuzz hehehe [emoji14] I jak mi ma być lekko haha

a czemu młody miał jakieś kropelki?? co się stało ??

ja w nocy kursuje jak i Wy dziewczyny ale git że szybko zasypiam spowrotem .... uf
Teksty "ty jeszcze nie urodziłaś" "jeszcze się toczysz" "boże jaki ty masz wielki brzuch" itd już mi bokiem wychodzą, serio!
 
Do góry