reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Co do przewijak to miałam kupić, ale w sumie to nie wiem. Jak zdążymy się przeprowadzić to może kupię, a jak nie to na wiosnę już mi się nie będzie opłacało, a z racji oszczędności miejsca poradzę sobie bez ;)
 
Dziękuję, poświęcam mu czasu nawet sporo i potem grzecznie spi u tej rasy akurat nie da się go zameczyc bo to nie zdrowe one często za młodu padają na zawał ze względu na swoją wagę i masę która osiągają, ten waży 5 kg i ma rok A docelowo 8 kg waży zdrowy Brytyjczyk.
Także trochę ruchu i śpi, ale mimio wszystko jest młody ma TYLKO nas i 4 ściany gdzieś musi się wyrzyc i jakoś spożytkować tyle dnia ,dni ;)
To się tak mówi ale to tylko zwierzę:)
Miałam mieć psa ale z psem trzeba wychodzić, mamy kawalerkę obecnie od 4 lat i 4 piętro więc Pies był na nie stąd decyzja o kocie którego zawsze chciałam Brytyjczyk krótkowłosy niebieski ❤

Do zwierząt trzeba z szacunkiem, kiedyś miałam szczury i to było genialne zwierzę hehe
Hehe tez miałam szczurzyce, dobra była jak tylko widziała ze biorę karton z żarciem to stała w drzwiach klatki i czekała na papu. Mądre stworzenia :)
 
Ja też nie miałam nad morzem ...zwykły stanik i bluzkę zwiewna:) i majtki od stroju i tyle na 3 mc bez sensu wydawać 200 zł:)
No tylko mi nie o opalanie chodzi a o pływanie i jednak w zwykłym staniku i bluzce słabo.

Zrobię jak dziewczyny radzicie i poszukam zwykłego najchętniej jednoczesciowego :)
 
Ja miałam odmiany dumbo z dużymi uszami i zwykle ale takie mądre że szok :) na imię reagowaly, obracaly się na komendę- mądre bestyjki:)
Pierwszy był Timi ale zdj nie mam
A na tym jest Remi,na drugim Osman ,
Potem dołączył Andrzejek sporo ich miałam...był Rey, i Czarek i dziewczynki Bella i Baylla oraz brat miał szczury byliśmy w sumie zaszczurzeni:)
Moja mama do tej pory ma szczura Hanie i co 2,5 roku kupuje:)
No słodziaki !!!:) moje dzieciaki na pewno będą miały zwierzątka a z gryzoni właśnie szczury najbardziej lubię. Przerabiałam chomiki, świnki, myszy tez fajne ale szczurki najbardziej lubiłam.
 
W temacie zwierząt to nasz królik doprowadził mnie dziś w nocy do szalu... Rozkopala cała kuwete i wykopala na środek pokoju [emoji43] zdarza jej się to co jakiś czas, mam ochotę na wtedy udusić... Odbija jej na starość. Niestety będziemy musieli ja przeprowadzić z naszego pokoju. Teraz u nas ma dwupietrowa klatkę wielkości komody ale będziemy musieli wstawić tam komodę Nikosia więc ona będzie musiała zmieścić się w mniejszej klatce.
 
Ja też nie miałam nad morzem ...zwykły stanik i bluzkę zwiewna:) i majtki od stroju i tyle na 3 mc bez sensu wydawać 200 zł:)
Ja kupilam stroj za 70 zl i rozmiarowo bedzie dobry na moja mame, wiec jej oddam [emoji23] wczesniej tez mialam majtki od stroju i taka luzna zwiewna bluzeczke, no ale dupa urosla i majty za male [emoji85]
 
No tylko mi nie o opalanie chodzi a o pływanie i jednak w zwykłym staniku i bluzce słabo.

Zrobię jak dziewczyny radzicie i poszukam zwykłego najchętniej jednoczesciowego :)
Lepiej 2 częściowy bo nie wiadomo czy później brzuszek ci się w 1 częściowy zmieści. A też 2 częściowy łatwiej dopasować[emoji6]
 
reklama
No tylko mi nie o opalanie chodzi a o pływanie i jednak w zwykłym staniku i bluzce słabo.

Zrobię jak dziewczyny radzicie i poszukam zwykłego najchętniej jednoczesciowego :)
Na Decathlonie widziałam stroje jednoczęściowe dla ciężarnych i w sumie nawet nie takie drogie ok.60 zł. Ja od tygodnia wzięłam się ostro za basen i chodzę co 2 dzień. Mam nadzieję, że do końca będę chodzić. W każdym razie po basenie super się czuje. Polecam
 
Do góry