reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Tyle to ja wazylam chyba jako nastolatka [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
ja nawet jako nastolatka tyle nie ważyłam.
Taka waga to jest nic Kasiu, więc tym się w ogóle nie przejmuj. Ja mierzę 175 cm i obecnie ważę 70/71 kg. Najmniej ważyłam 52 i wyglądałam wtedy jak wieszak na ubrania, ani dupy ani cycka....nic, a teraz mam wszystko co potrzeba prawdziwej kobiecie :D
 
reklama
Wg mojego lekarza . W 1 ciąży miałam 140 i miałam wizytę u diabetyka . Teraz też jak mi dawał skierowanie mówił że normą do 140 . I na wynikach tez mam norme do 140 .taka wiedze mam od lekarza .

Kryteria rozpoznania cukrzycy ciazowej wedlug PTD sa nieco inne - odsylam do oficjalnego dokumentu z zeszlego roku:
https://cukrzyca.info.pl/content/do...le/DK_Suplement A_2017_calosc_makieta_bff.pdf
Strona A55

Moze ta rozbieznosc wynika z faktu, ze w samokontroli norma powinna po godzinie osiagac maksymalnie 140...
 
Dziewczyny ja już po[emoji5] przyjął mnie wcześniej bo pacjentka odpadła jedna. Synuś zdrowy, machał rączką i już zwyczajowo jak na każdej wizycie ostatnio pokazywał klejnoty swoje [emoji23][emoji85] No ładnego ma siurka, no[emoji28] waży 840gr [emoji86][emoji85][emoji33] jeszcze trochę i kilo pyknie[emoji7]ja wyniki ok, przytyłam 3,5kg jak dobrze policzyłam w głowie Haha albo 3,8? Jakoś tak, ale słodycze mogę jeść, glukoza super [emoji106][emoji5]
 
Dziewczyny ja już po[emoji5] przyjął mnie wcześniej bo pacjentka odpadła jedna. Synuś zdrowy, machał rączką i już zwyczajowo jak na każdej wizycie ostatnio pokazywał klejnoty swoje [emoji23][emoji85] No ładnego ma siurka, no[emoji28] waży 840gr [emoji86][emoji85][emoji33] jeszcze trochę i kilo pyknie[emoji7]ja wyniki ok, przytyłam 3,5kg jak dobrze policzyłam w głowie Haha albo 3,8? Jakoś tak, ale słodycze mogę jeść, glukoza super [emoji106][emoji5]


Super wiesci, rosnie chop jak na drozdzach :) oby tak dalej !!
 
Dziewczyny ja już po[emoji5] przyjął mnie wcześniej bo pacjentka odpadła jedna. Synuś zdrowy, machał rączką i już zwyczajowo jak na każdej wizycie ostatnio pokazywał klejnoty swoje [emoji23][emoji85] No ładnego ma siurka, no[emoji28] waży 840gr [emoji86][emoji85][emoji33] jeszcze trochę i kilo pyknie[emoji7]ja wyniki ok, przytyłam 3,5kg jak dobrze policzyłam w głowie Haha albo 3,8? Jakoś tak, ale słodycze mogę jeść, glukoza super [emoji106][emoji5]

Gratulacje!
Kilogram to juz kawał chłopaka [emoji173]️
 
Dziewczyny ja już po[emoji5] przyjął mnie wcześniej bo pacjentka odpadła jedna. Synuś zdrowy, machał rączką i już zwyczajowo jak na każdej wizycie ostatnio pokazywał klejnoty swoje [emoji23][emoji85] No ładnego ma siurka, no[emoji28] waży 840gr [emoji86][emoji85][emoji33] jeszcze trochę i kilo pyknie[emoji7]ja wyniki ok, przytyłam 3,5kg jak dobrze policzyłam w głowie Haha albo 3,8? Jakoś tak, ale słodycze mogę jeść, glukoza super [emoji106][emoji5]
Super ! :tak::-) :)
 
reklama
Do góry