reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Dita mam podobne problemy że starszym synem . Tylko on teraz do nas przychodzi i śpi do rana ( próbowałam go odstawiać i tłumaczyć )ale chyba poczekam aż mu to samo minie.

Dziękuję koleżance MajacyrMaj sprawdzenie apropo niedoczynności tarczycy i krzywej.

Gratulacje dla tych co płeć poznali ;)

Też myślę, że samo przejdzie, a nie chcę na brutala - nie przychodzić i czekać aż zaśnie :szok: Nie wyobraząm sobie tego...jak woła to po prostu muszę do niego przyjść... Tak mam :tak: Ewentualnie jak jestem kaput po którymś razie (tak było 3dni temu) to przylazł do nas hahaha:laugh2:

Też mam łożysko na przedniej ścianie i ruchy czuje słabiej niż przy 1 ciąży (łożysko miałam.na tylnej ścianie)

A może się to łożysko przemieszczać? Bo ja świetnie czuję ruchy, szybciej niż w pierwszej i lepiej...Może się pomylił :cool2:
 
Właśnie...przypomniałaś mi! Ostatnio na wizycie lekarz pokazał mi łożysko, mówię ok (nie wiedziałam czy je pochwalić czy co? :rolleyes2::rofl2:), a on do siebie dalej - ok, jest tutaj, na przedniej :szok:
Powiem szczerze, że średnio mnie to interesowało, ale któraś z was już z kolei pisze, że ma łożysko na przedniej ścianie...to ma jakieś znaczenie w ogóle?
Bo już dawno czuję ruchy, intensywnie, nie jakieś tam przytłumione...Więc jakie ma znaczenie to łożysko na przedniej ścianie? Jest jakaś różnica?:confused:;)


A wczoraj jak zasypiałam to tak mnie dziecko skopało, że musiałam poczekać aż skończy, bo zasnąć w takiej "atmosferze" trudno :-D Ale słodkie było to, że potrafiłam wyczuć pod ręką dwie stopki! Najpierw jedna i obok druga, takie patatam! i Tak po trzy razy :) Normalnie mnie to rozczuliło...:sorry2::) A wyżej bruzcha było wiercenie :)

Mówił tylko, że jak kopie w łożysko to można tego nie czuć. Ja czasem czuję bardzo intensywnie, czasem mniej, więc może coś w tym jest ;p
 
Też myślę, że samo przejdzie, a nie chcę na brutala - nie przychodzić i czekać aż zaśnie :szok: Nie wyobraząm sobie tego...jak woła to po prostu muszę do niego przyjść... Tak mam :tak: Ewentualnie jak jestem kaput po którymś razie (tak było 3dni temu) to przylazł do nas hahaha:laugh2:



A może się to łożysko przemieszczać? Bo ja świetnie czuję ruchy, szybciej niż w pierwszej i lepiej...Może się pomylił :cool2:

Może, ja najpierw miałam na tylnej ścianie, potem na przedniej, teraz ma mi się podnieść, bo jest 2 cm nad ujściem:rofl2:
 
Zrobilam sobie taka swoja liste listopadowek, wykreslajac te, ktore od dawna sie nie udzialaja i wyliczylam ze na 53 mamuski pojawilo sie 30 dziewczynek i 24 chlopcow ;)
Szok, ciagle bylam pewna, ze chlopcow wiecej!
Ja tak myslalam ze wiecej dziewczynek to ogolnie rok dziewczynek ja mam 5 znajomych ktore sa w ciazy i ja 6 narazie jest po rowno bo 2 jeszcze niewiedza co bedzie
 
reklama
Ja tak myslalam ze wiecej dziewczynek to ogolnie rok dziewczynek ja mam 5 znajomych ktore sa w ciazy i ja 6 narazie jest po rowno bo 2 jeszcze niewiedza co bedzie
Ja jestem tez na innym forum i tam mamy 15 chlopcow i tylko 5 dziewczynek [emoji14] dlatego myslalam, ze listopad jakis chlopiecy bedzie [emoji14]
 
Do góry