reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Właśnie...przypomniałaś mi! Ostatnio na wizycie lekarz pokazał mi łożysko, mówię ok (nie wiedziałam czy je pochwalić czy co? :rolleyes2::rofl2:), a on do siebie dalej - ok, jest tutaj, na przedniej :szok:
Powiem szczerze, że średnio mnie to interesowało, ale któraś z was już z kolei pisze, że ma łożysko na przedniej ścianie...to ma jakieś znaczenie w ogóle?
Bo już dawno czuję ruchy, intensywnie, nie jakieś tam przytłumione...Więc jakie ma znaczenie to łożysko na przedniej ścianie? Jest jakaś różnica?:confused:;)


A wczoraj jak zasypiałam to tak mnie dziecko skopało, że musiałam poczekać aż skończy, bo zasnąć w takiej "atmosferze" trudno :-D Ale słodkie było to, że potrafiłam wyczuć pod ręką dwie stopki! Najpierw jedna i obok druga, takie patatam! i Tak po trzy razy :) Normalnie mnie to rozczuliło...:sorry2::) A wyżej bruzcha było wiercenie :)
Gdzieś czytałam, że jak jest łożysko na tylnej ścianie to przy porodzie są bóle krzyżowe, a jak na przedniej to z brzucha. Ale jak to się ma do rzeczywistości to nie wiem [emoji6]
 
Może, ja najpierw miałam na tylnej ścianie, potem na przedniej, teraz ma mi się podnieść, bo jest 2 cm nad ujściem:rofl2:

Dobrze wiedzieć :)

Ja jutro 21 hehe więc mamy jakiś tydzień różnicy:) super ,też miałam cyrki z zobaczeniem plci ale do poniedziałku się wstrzymam bo ta pepowina uniemozliwila cokolwiek zobaczyć A tyle co było widać to wiesz :) ostatecznie Lilianka :)
Zdrowe słodkie co więcej:)



No to bylo jedyne imie co mi się podobało:)

Dobra, pisze bo się pogubiłam, a weź pod uwagę mój zlasowany mózg... W tabelce masz termin porodu 24.11, a Olcia 22.11 i ona zaczyna 22tydzień, a ty 21tydzień? Znowu coś zepsułam??:sorry::dry::szok: Jaki masz termin porodu?:confused:


Dziewczyny posprawdzajcie swoje terminy porodów, bo widzę, że są błędy :( :baffled::huh::hmm:

Wiecie dziewczyny ze juz sie pojawilo forum kwietnioweczki 2019 jak ten czas leci a na lipcowkach tez juz wiekszosc urodzila jeszcze troche i nasza kolej na porody

Widziałam..:o Ale nie strasz mnie porodem.... Musze się zmęczyć wystarczająco ciąża, żeby chcieć już mieć poród :p Na razie czuję się za dobrze, żeby myśleć o porodzie :laugh2::-D

Zrobilam sobie taka swoja liste listopadowek, wykreslajac te, ktore od dawna sie nie udzialaja i wyliczylam ze na 53 mamuski pojawilo sie 30 dziewczynek i 24 chlopcow ;)
Szok, ciagle bylam pewna, ze chlopcow wiecej!

Byłam pewna, ze chłopców jest więcej!!!:o Ale to może dlatego,że chłopcy szybciej się "ujawniali" , a dziewczynki później....:confused:8-)
 
Gdzieś czytałam, że jak jest łożysko na tylnej ścianie to przy porodzie są bóle krzyżowe, a jak na przedniej to z brzucha. Ale jak to się ma do rzeczywistości to nie wiem [emoji6]

Ja nie wiem na jakiej miałam w pierwszej ciąży, ale miałam zajebiste bóle krzyżowe...One mi najbardziej utkwiły w głowie i ich najbardziej się boję :szok::sad: Tak jak pisałam, przy nich parte w ogóle nie bolały, a były wręcz ulgą...I teraz marzę o samych partych :D:laugh2:
 
Dobrze wiedzieć :)



Dobra, pisze bo się pogubiłam, a weź pod uwagę mój zlasowany mózg... W tabelce masz termin porodu 24.11, a Olcia 22.11 i ona zaczyna 22tydzień, a ty 21tydzień? Znowu coś zepsułam??:sorry::dry::szok: Jaki masz termin porodu?:confused:


Dziewczyny posprawdzajcie swoje terminy porodów, bo widzę, że są błędy :( :baffled::huh::hmm:

Mnie to w ogóle nie ma w tej tabelce, jestem na 1 stronie chyba 28-ma :p



Widziałam..:o Ale nie strasz mnie porodem.... Musze się zmęczyć wystarczająco ciąża, żeby chcieć już mieć poród :p Na razie czuję się za dobrze, żeby myśleć o porodzie :laugh2::-D



Byłam pewna, ze chłopców jest więcej!!!:o Ale to może dlatego,że chłopcy szybciej się "ujawniali" , a dziewczynki później....:confused:8-)


Mnie to w ogóle nie ma w tabelce , jestem na 1 stronie chyba 28-ma
 
Hallo! Melduje się [emoji6] na 80% dziewczynka! Leżała tyłem jak sprawdzał płeć i nie mógł mi powiedzieć ze na 100%. Ale zanim zerknął to patrzył na kość udowa i mówi "aha tam widać płeć ale to zaraz do tego przejdziemy". No i na końcu coś rozmawiamy i mówi "no tak się ułożyła". Ale jeszcze miesiąc będę musiała czekać żeby mi dodał te brakujące 20%. Wszystkie wymiary ok, idealnie. No i najważniejsze że zdrowe - zdrowa?[emoji6][emoji4][emoji7]

Gratuluję :)
Mam nadzieję, że przy następnej wizycie potwierdzi na 100%
Mój gin jak nawet młody dupką leży to na ekranie go jakoś tak obraca że nawet buzie widać. Ja tam się na tym nie znam.
Ważne że młoda zdrowa i rośnie
 
Się melduję czekałam 2 h na wizytę:)
Dzidziuś idealny zdrowy ,serduszko nóżki standardowo trochę starsze ale ogólnie waży 334 g ! Już rośnie cukierek:)
Dostałam zdj 4d ,ale dodam w domu bo w aucie jestem:)
Ale usmiejecie się dziecko miało pepowine między nogami hahahaha ale jak coś ruszał próbował to mówi że tyle co widzi to dziewczynka:)
Nie na 100 procent bo mówi że nie widział co jest za pepowina ale uznaje to za dziewczynkę:)
LILIANKA :)
Moja gin też tak powiedziała więc pewniak:) bo wtedy pepowina nic nie kryla:)
Super, że zdrowa dziewczynka i wszystko ok
 
Dzięki dziewczyny jak widać nie będę ewenementem ;-)
Spokojnych ciąż :-)

P.S. Znając życie pewnie zostanę listopadowa mama, więc być może w końcówce się u Was pokaże ;-)
A na kiedy masz termin? To Twoje pierwsze dziecko?

Ja śledzę ostro wątek lipcowy i jaram się z porodów, a już niedługo pewnie będę śledziła sierpniówki :)
 
reklama
Do góry