reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Dita, ja patrzac na pierwsza strone tez myslalam, ze wiecej chlopcow a to przez to ze te przeczucia tam wpisame, w wiekszosc wlasnie chlopaka czula. A ze tez mam gabczasty mozg to musialam sobie to wszystko ladnie sama rozpisac [emoji23] no i ladnie ta liste ukrocilam, bo wyszlo mi 53 dziewczyny a na pierwszej stronie 92 [emoji85]
 
reklama
Dobrze wiedzieć :)



Dobra, pisze bo się pogubiłam, a weź pod uwagę mój zlasowany mózg... W tabelce masz termin porodu 24.11, a Olcia 22.11 i ona zaczyna 22tydzień, a ty 21tydzień? Znowu coś zepsułam??:sorry::dry::szok: Jaki masz termin porodu?:confused:


Dziewczyny posprawdzajcie swoje terminy porodów, bo widzę, że są błędy :( :baffled::huh::hmm:



Widziałam..:o Ale nie strasz mnie porodem.... Musze się zmęczyć wystarczająco ciąża, żeby chcieć już mieć poród :p Na razie czuję się za dobrze, żeby myśleć o porodzie :laugh2::-D



Byłam pewna, ze chłopców jest więcej!!!:o Ale to może dlatego,że chłopcy szybciej się "ujawniali" , a dziewczynki później....:confused:8-)
U mnie się wszystko zgadza, od samego początku mam 22.11 i tak też w aplikacjach jutro zaczynam 22 tc i u mojego lekarza tez było wczoraj 20+5. Także mną się nie przejmuj [emoji6] ale fajnie ze tego pilnujesz [emoji4]
 
Gratuluję :)
Mam nadzieję, że przy następnej wizycie potwierdzi na 100%
Mój gin jak nawet młody dupką leży to na ekranie go jakoś tak obraca że nawet buzie widać. Ja tam się na tym nie znam.
Ważne że młoda zdrowa i rośnie
Ach juz mu chciałam mówić że może pochodzę albo coś zjem... no cóż. Ja i tak już wiem że 100% juz w tym tygodniu nic nie urośnie [emoji6] ale przynajmniej za miesiąc znowu ja zobaczę chociaż na chwilkę bo tak to dopiero usg by było za 2 mce wiec są plusy[emoji6] tylko ja mam tyyyle pięknych ciuszków po młodym... ale dzięki temu mam już 3 umówione kawki na przeglądanie ciuszków od przyjaciółek które mają dziewczynki [emoji38] no i widzę że mąż się mega cieszy![emoji7] i mowi ze od początku wiedział ze dziewczynka wiec w ogóle nie był zaskoczony [emoji28]
 
Mnie to w ogóle nie ma w tabelce , jestem na 1 stronie chyba 28-ma

Daj termin porodu i już cię wciągam na listę :) i płeć dziecka, bo nie pamiętam ;)

Dita, ja patrzac na pierwsza strone tez myslalam, ze wiecej chlopcow a to przez to ze te przeczucia tam wpisame, w wiekszosc wlasnie chlopaka czula. A ze tez mam gabczasty mozg to musialam sobie to wszystko ladnie sama rozpisac [emoji23] no i ladnie ta liste ukrocilam, bo wyszlo mi 53 dziewczyny a na pierwszej stronie 92 [emoji85]

To może tez ją ukrócę na 1str. ? Wytnę te nieudzielające się i wkleję poniżej?
Masz tę listę obciętych?
 
Ach juz mu chciałam mówić że może pochodzę albo coś zjem... no cóż. Ja i tak już wiem że 100% juz w tym tygodniu nic nie urośnie [emoji6] ale przynajmniej za miesiąc znowu ja zobaczę chociaż na chwilkę bo tak to dopiero usg by było za 2 mce wiec są plusy[emoji6] tylko ja mam tyyyle pięknych ciuszków po młodym... ale dzięki temu mam już 3 umówione kawki na przeglądanie ciuszków od przyjaciółek które mają dziewczynki [emoji38] no i widzę że mąż się mega cieszy![emoji7] i mowi ze od początku wiedział ze dziewczynka wiec w ogóle nie był zaskoczony [emoji28]
Wystaw ubranka na allegro i podrzuć link :)
 
reklama
Do góry