reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Witajcie jestem po wizycie ale dziś taka szybciutka bo na drugi tydzień połówkowe.Siusiak nadal jest i zdecydowanie syn na 100%:tak:

Tak siedzę i przypominam sobie co u mnie się sprawdziło:

Octanisept do pępka ale szczerze użyty może raz a tak woda dokładnie wysuszyć i gotowe.

Sól fizjologiczna do przemywania oczek(zawsze po kąpieli)można również przemywać jamę

ustną.

Linomag krem do ciałka(pięknie nie pachnie) ale nie mieliśmy żadnych problemów ze skorą.

Szampon mustela w piance mieliśmy bujną fryzurę i ani razu ciemieniuchy szczerze polecam.

Johnson baby 3w1 używaliśmy od pierwszych dni życia i nadal przy synku używamy.

Bepathen maść do pupki.

Nosefrida Spray do noska.

Termometr bezdotykowy

Termofor z pestek wiśni kilka razy używaliśmy.

Aspirator do noska.

Patyczki do uszu.

Butelki Avent Natural

Laktator ręczny Avent Natural zestaw z pojemniczkami polecam laktator prosty w użyciu leciutki

zgrabniutki.

Podgrzewacz do butelek Avent SCF365/00 bardzo fajny różne funkcje podgrzewa do

odpowiedniej temperatury nie trzeba stać i pilnować po podgrzaniu utrzymuje jeszcze stała

temperaturę jak pamiętam ok.20 min.

Jak jeszcze o czymś sobie przypomnę to napiszę ale to tak na sam początek :tak:
Trzymam kciuki za Wasze wizyty miłego dnia ;)

U mnie Johnson w ogóle się nie sprawdził :( Strasznie uczulał.. Dla mnie prze-reklamowy, od teściowej dostałam, to sprawdziłam...Masakra. Później weszłam na neta i dużo takich opinii było, moje siostry też nie używały z tego powodu...Ale może zmienili skład albo coś i jest lepiej, to był 6lat temu ;) A ten linomag pod pieluszkę, nie do twarzy? ;)


Ja dziś byłam u innego lekarza na połówkowym 20+5. Ogólnie chyba nie jest źle wszystkie pomiary są w normie, bicie serduszka równomierne. Niestety lekarz znalazł dwie nieprawidłowości. Co prawda powiedział, że nie ma się czym teraz martwić i trzeba to obserwować no ale trochę i tak się martwię. Po wizycie jak emocje opadły w domu to się popłakałam. Teraz już trochę lepiej ale wiadomo i tak myślę o tym i się martwię. Mamy przyjść do niego za jakieś 3 tyg zobaczyć czy coś się zmieniło i chce lepiej serduszko zobaczyć bo dziś malutka była ułożona tak że średnio było widać. Za 2 tyg mam wizytę u swojego lekarza więc jeszcze jemu powiem żeby sprawdził jak to wygląda . Zobacz załącznik 874170

Dzxiewczyny dobrze piszą, będzie ok! Nie myśl teraz o tym, bo szkoda twoich nerwów! :tak: Zobaczysz, że za 3tygodnie będzie lepiej ;)

U mnie jeśli chodzi o libido to też na poziomie minusowym :) w pierwszej ciąży przez całą ciążę seks uprawialismy tylko 2 razy. Ja ciągle miałam ochotę a maz bał się o maleństwo i nie chciał a teraz na odwrót :rofl2: Maz wie że to niczym nie grozi i ciągle by chciał za to na chwilę obecną dla mnie seks może nie istnieć

Wracając do tematu Roxi jeszcze to wybacz Kochana ale po prostu nie czytam Twoich postów bo bym sama chyba zwariowała i już dawno opuściła grupę :szok: a tak wchodzę tu dalej z przyjemnością pomijając Ciebie :p

Kremiku do pupy używałam Bepanthen Baby coś tam od urodzenia, a kilka miesięcy temu jak przestaliśmy mu tak smarować często pupę tylko raz na jakiś czas kupujemy szary sudocrem. Jest też dużo tańszy. Teraz też będziemy używać bepanthemu przez pierwsze pół roku mniej więcej i jak dzidziek będzie trochę starszy to przezucimy się na sudocrem.

To z ochota na sex miałaś/masz jak ja :rolleyes: Czyli nie jestem jakaś inna :laugh2:
Sudocremem tez smarowałam pupę Jaśka, właśnie odkąd był większy. Wystarczy posmarować raz na jakiś czas i pupa cudo haha8-):-D
 
reklama
Ja to kupie mydełko do ciałka babydream jak pamiętam bądź z hippa . Miały czarne włoski :) nie potrzebowałam osobno szamponu
A oczka przegotowaną woda będę przemywać jak wcześniej

Johnsona nie polecam sziet

W ogóle jak najmniej kosmetyków tym lepiej . Tym bardziej bez konserwantow
 
Ja dziewczyny niestety wyladowalam w szpitalu puls 140 cisnienie 142/91 migotanie przedsionkow jutro kardiolog ma przyjsc i zrobic ekg

Zdrowia, trzymam kciuki!

Ja dziś byłam u innego lekarza na połówkowym 20+5. Ogólnie chyba nie jest źle wszystkie pomiary są w normie, bicie serduszka równomierne. Niestety lekarz znalazł dwie nieprawidłowości. Co prawda powiedział, że nie ma się czym teraz martwić i trzeba to obserwować no ale trochę i tak się martwię. Po wizycie jak emocje opadły w domu to się popłakałam. Teraz już trochę lepiej ale wiadomo i tak myślę o tym i się martwię. Mamy przyjść do niego za jakieś 3 tyg zobaczyć czy coś się zmieniło i chce lepiej serduszko zobaczyć bo dziś malutka była ułożona tak że średnio było widać. Za 2 tyg mam wizytę u swojego lekarza więc jeszcze jemu powiem żeby sprawdził jak to wygląda . Zobacz załącznik 874170

Będzie dobrze, tak jak dziewczyny piszą, to się zdarza a po porodzie często nie ma śladu:)
 
Ja to kupie mydełko do ciałka babydream jak pamiętam bądź z hippa . Miały czarne włoski :) nie potrzebowałam osobno szamponu
A oczka przegotowaną woda będę przemywać jak wcześniej

Johnsona nie polecam sziet

W ogóle jak najmniej kosmetyków tym lepiej . Tym bardziej bez konserwantow

Ja tez mało kremów używałam, tak jakoś wyszło...
A babydream to w sumie ma sporo takich w miarę porządnych kosmetyków, choć nie jest tak rozreklamowany jak inne marki :)
 
Ja tez mało kremów używałam, tak jakoś wyszło...
A babydream to w sumie ma sporo takich w miarę porządnych kosmetyków, choć nie jest tak rozreklamowany jak inne marki :)
Napewno nie jak Johnson heh

Ja też kochana bardzo mało. Wiem że skora musi oddychać i zapychać ja też nie jest dobre . Moje dzieci miały jedynie te krosteczki od moich hormonów ale to wiedziałam że z czasem samo zejdzie

Dusia jeśli on nie mógł dokładnie zobaczyć serduszka to o tej nieprawidłowości nie powinien wspomnieć a upewnić się samemu na następnej wizycie i dopiero wtedy ewentualnie zaczac temat. Po co to straszenie przy złej widoczności . Także ja czuje że powinno być dobrze
Ja te czekalam 2 tyg n kolejny scan bo do konca nie widziała wszystkiego co do serduszka ze względu na pozycje dziecka. Trzymam kciuki:)


Dziś mnie jajnik lewy kłuje .daje popalić. Dobrze że kończę o 11 to frees time i mam ochotę położyć się jak wrócę . Miasto poczeka a muszę jeszcze coś dokupić na wyjazd. Jutro będę się organizowac aby być przygotowana na kaZda ewentualność hahahahah
 
Napewno nie jak Johnson heh

Ja też kochana bardzo mało. Wiem że skora musi oddychać i zapychać ja też nie jest dobre . Moje dzieci miały jedynie te krosteczki od moich hormonów ale to wiedziałam że z czasem samo zejdzie

Dusia jeśli on nie mógł dokładnie zobaczyć serduszka to o tej nieprawidłowości nie powinien wspomnieć a upewnić się samemu na następnej wizycie i dopiero wtedy ewentualnie zaczac temat. Po co to straszenie przy złej widoczności . Także ja czuje że powinno być dobrze
Ja te czekalam 2 tyg n kolejny scan bo do konca nie widziała wszystkiego co do serduszka ze względu na pozycje dziecka. Trzymam kciuki:)
Przespałam się z tym i jakoś tak dziś już mi lepiej , lżej. Czuje, że będzie dobrze . Musi być! [emoji4]Poza tym nie ma co martwić mojej kruszynki [emoji4]
 
reklama
Do góry