reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Super!!! Gratuluję już potwierdzonego synka[emoji847][emoji3]




Jeju jeju[emoji54] dawaj znac co i jak [emoji53] trzymam kciuki, żeby wszystko dobrze sie rozwiązało [emoji106]



Wow, ale zazdroszczę, że masz już ten wybór za sobą [emoji41][emoji4][emoji6] super!! [emoji16]



Gratulacje dla szwagierki[emoji847][emoji854]
I oczywiście dla ciebie, pani magister!![emoji847][emoji847][emoji847][emoji106][emoji122][emoji108]



Ale czemu jak w worku? [emoji54] przecież góra może być dopasowana, wystarczy odcięcie pod biustem i tam rozkloszowanie albo po prostu luźniejszy materiał....


Link do: Biała sukienka z odcięciem w talii - Click Fashion
Link do: • Pawel Kuzik • modne sukienki, ubrania - suzanne sukienka bordowa - sklep 69
Cos w tym stylu, na szybko moze tez być obcisła, z bawełny z domieszka stretchu to brzuch tez sie jeszcze zmieści [emoji51]
Myślałam że masz na myśli całkiem luźne bo takie właśnie mierzyłam. Ciężko o rozmiar i taki fason, w razie czego mam jeszcze zamiar szukać w większym mieście
 
Torbiel w lewej komorze bocznej mózgu i w serduszku jakieś ognisko hiperechogeniczne. Oczywiście sprawdziłam to zaraz w internecie i o jednym i o drugim inni ludzie pisali że się wchłonęło i na następnym usg śladu nie było ale wiadomo jak to jest martwi się człowiek
Kochana mojego męża siostrzenica miała torbielke w mózgu. Do samego porodu na usg była widoczna chociaż się pomniejszala. Jak sie urodziła okazało się że wchłonęła się całkowicie. Mieli kontroli neurologiczna co kilka msc. Teraz ma 9 msc i wszystko w porządku. Także nie martw się, będzie dobrze :*
 
Kochana mojego męża siostrzenica miała torbielke w mózgu. Do samego porodu na usg była widoczna chociaż się pomniejszala. Jak sie urodziła okazało się że wchłonęła się całkowicie. Mieli kontroli neurologiczna co kilka msc. Teraz ma 9 msc i wszystko w porządku. Także nie martw się, będzie dobrze :*
Dziękuję za słowa otuchy [emoji8]
Też sobie powtarzam ,że musi być dobrze [emoji4]
 
U mnie jeśli chodzi o libido to też na poziomie minusowym :) w pierwszej ciąży przez całą ciążę seks uprawialismy tylko 2 razy. Ja ciągle miałam ochotę a maz bał się o maleństwo i nie chciał a teraz na odwrót :rofl2: Maz wie że to niczym nie grozi i ciągle by chciał za to na chwilę obecną dla mnie seks może nie istnieć

Wracając do tematu Roxi jeszcze to wybacz Kochana ale po prostu nie czytam Twoich postów bo bym sama chyba zwariowała i już dawno opuściła grupę :szok: a tak wchodzę tu dalej z przyjemnością pomijając Ciebie :p

Kremiku do pupy używałam Bepanthen Baby coś tam od urodzenia, a kilka miesięcy temu jak przestaliśmy mu tak smarować często pupę tylko raz na jakiś czas kupujemy szary sudocrem. Jest też dużo tańszy. Teraz też będziemy używać bepanthemu przez pierwsze pół roku mniej więcej i jak dzidziek będzie trochę starszy to przezucimy się na sudocrem.
 
Torbiel w lewej komorze bocznej mózgu i w serduszku jakieś ognisko hiperechogeniczne. Oczywiście sprawdziłam to zaraz w internecie i o jednym i o drugim inni ludzie pisali że się wchłonęło i na następnym usg śladu nie było ale wiadomo jak to jest martwi się człowiek
mojej kolezanki synek tez mial torbiel wchlonela sie moze po pol roku od urodzenia [emoji4]
 
reklama
Ja dziś byłam u innego lekarza na połówkowym 20+5. Ogólnie chyba nie jest źle wszystkie pomiary są w normie, bicie serduszka równomierne. Niestety lekarz znalazł dwie nieprawidłowości. Co prawda powiedział, że nie ma się czym teraz martwić i trzeba to obserwować no ale trochę i tak się martwię. Po wizycie jak emocje opadły w domu to się popłakałam. Teraz już trochę lepiej ale wiadomo i tak myślę o tym i się martwię. Mamy przyjść do niego za jakieś 3 tyg zobaczyć czy coś się zmieniło i chce lepiej serduszko zobaczyć bo dziś malutka była ułożona tak że średnio było widać. Za 2 tyg mam wizytę u swojego lekarza więc jeszcze jemu powiem żeby sprawdził jak to wygląda . Zobacz załącznik 874170

Będzie dobrze zobaczysz [emoji5] 3mam kciuki żeby wszystko się ułożyło.
 
Do góry