reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

A u nas takie o podsumowanie :p
Screenshot_2018-07-05-20-04-05.png
I oczywiście jak pisałam że badania wczoraj zrobiłam bo w poniedziałek wizyta tak dzisiaj dzwonili z przychodni że lekarz wybrał się bez uprzedzenia na dwutygodniowym urlop zostawiają jakieś 73 pacjentki bez wizyty a ja muszę lazic się prosić innych lekarzy o przedłużenie zwolnienia ech. Niepoważny ten lekarz
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-07-05-20-04-05.png
    Screenshot_2018-07-05-20-04-05.png
    49,6 KB · Wyświetleń: 102
reklama
A u nas takie o podsumowanie [emoji14]
Zobacz załącznik 874109
I oczywiście jak pisałam że badania wczoraj zrobiłam bo w poniedziałek wizyta tak dzisiaj dzwonili z przychodni że lekarz wybrał się bez uprzedzenia na dwutygodniowym urlop zostawiają jakieś 73 pacjentki bez wizyty a ja muszę lazic się prosić innych lekarzy o przedłużenie zwolnienia ech. Niepoważny ten lekarz
Szok co za lekarz...
 
Po wizycie :) wszystko ok :) 398 g faceta :) już nawet na opisie napisał że płeć męska ;) plecami się odwrócił i nie było łatwo ale wszystko ostatecznie sprawdził :) wg usg wychodzi równo z OM 21+3 chociaż do tej pory wychodziło troszkę mniej.
 
Ja dziewczyny niestety wyladowalam w szpitalu puls 140 cisnienie 142/91 migotanie przedsionkow jutro kardiolog ma przyjsc i zrobic ekg
 
Do ślubu szlam jakby bez brzuszka każdy tak mi mówił:)
Wstawiam zdj takie poglądowe :)
Wiem że z twarzami ale akurat nie ma się czego wstydzić hehe nawet na fb mam więc:)
Wogole nie widać było brzuszka:) dopiero od 2 tyg zaczął naprawdę rosnąć:)

Ślicznie [emoji847][emoji3][emoji8]

Cześć dziewczyny!
Mieliśmy dziś wizytę, maleństwo zdrowe, waży nieco więcej niż pół kg. Wg usg tydzień starsze. Gin najpierw potwierdził, że dziewczyna ale po dalszym badaniu stwierdził, że może jednak chłopak, nie był pewny czy to siusiak czy pępowina. Więc nie znamy płci, ale wiemy że wszystko jest ok.krzywą cukrową robię na początku sierpnia.
Ogólnie jestem przerażona bo przytyłam 5kg w ciągu miesiąca. Jestem 1 kg na plusie biorąc pod uwagę wagę z przed ciąży.
Mam nadzieję, że nie będę tyła 5kg na miesiąc[emoji43]

Kupiliśmy dziś wózek i jesteśmy happy [emoji16]

Ale ci powiedział... [emoji86][emoji33] najpierw dziewczynka, pózniej moze chłopiec...[emoji37]w sumie mógł nic nie mowić [emoji54] ale najważniejsze, że bobas zdrowy!!! I coraz większe te nasze dzieciaczki [emoji847]
Wagą sie nie przejmuj.. może teraz zwolni [emoji16]
A jaki wózek kupiliście??


Hej dziewczyny [emoji5] będe nadrabiać dzisiejsze wpisy [emoji6] ja miałam dzisiaj ciężki dzień, od rana na nogach i upał. Rano byłam w mieście z teściową obejrzeć troche rzeczy dla malucha no i rozejrzeć się za sukienką dla mnie. Nie będziemy długo bo raz że ja mam żałobe jeszcze, dwa że różnie mogę się czuć no ale jednak chciałabym się dobrze czuć w tym co założe. A tu widzę z moją figurą i niskim wzrostem ciężko. Znalazłam taką, super leży itd no ale co z tego jak wesele końcem sierpnia więc teraz nie kupię bo potem mogę w nią zwyczajnie nie wejść [emoji20]
No potem zajrzałam do domu ale szybciej wyszłam niż weszłam, potem cmentarz. Jeszcze dodatkowo dzisiaj nie śpię znowu od 5 także padam powoli. Zobacz załącznik 874108

Szukaj sukienek z miejscem na brzuch [emoji51][emoji5]takich rozszerzanych [emoji16]w nie wejdziesz nawet z dużym brzuchem [emoji106]

A u nas takie o podsumowanie :p
Zobacz załącznik 874109
I oczywiście jak pisałam że badania wczoraj zrobiłam bo w poniedziałek wizyta tak dzisiaj dzwonili z przychodni że lekarz wybrał się bez uprzedzenia na dwutygodniowym urlop zostawiają jakieś 73 pacjentki bez wizyty a ja muszę lazic się prosić innych lekarzy o przedłużenie zwolnienia ech. Niepoważny ten lekarz

Niepoważny gość! Nie wiedziałam, że tak można?[emoji35][emoji19] jakie podejście do pacjentek [emoji43]
 
reklama
Do góry