reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Haha też to czytałam :) że bobasom się podoba, bo to takie bujanie właśnie :D nie chce pobujać swojego synka? :rofl2:



Ja 4tygodnie ;) :rolleyes:

U mnie libido zerowe. Mąż od jakiegoś czasu tez nie wykazuje zainteresowania, choć wcześniej używaliśmy sobie dosyć regularnie...Jak znam życie to przez to, że brzuch mi już wylazł :p:D Chłop jakoś nie może się przekonać do miziania z ciężarną :-D:laugh2::rofl2: I pewnie boi się o syna... żeby nie podsłuchiwał hahaah A swoją drogą prawdą jest, że ciąża ciąży nierówna - w pierwszej miałam taką chcicę, żeby miałam ochotę udusić męża, że on nie chce, boi się, itp. A teraz??? Mi to lotto :D:p:cool2: Na bok nie pójdzie, a jak go przyciśnie, to mnie przyciśnie :rofl2: i tyle :laugh2::-p
Mojego podniecam tak samo czy w ciąży czy nie LOL ... Moznaby rzec że piersi podniecają go jeszcze bardziej przez to takie obrzmienie a za brzuszek może trzymać LOL zboczek hahahaha
Tylko Kamasutre ciężko uprawiać hahaha
Brak urozmaicenia hahaha
Ostatnio założyłam jeden ze swoich strojów hahaha ( lubimy troszkę poszaleć:p) nieźle napięty LOL ale jak chce uważać to nie mogę tak tym bardziej przed mężem paradować bo już wtedy nie ma zmiłuj!
 
reklama
Mojego podniecam tak samo czy w ciąży czy nie LOL ... Moznaby rzec że piersi podniecają go jeszcze bardziej przez to takie obrzmienie a za brzuszek może trzymać LOL zboczek hahahaha
Tylko Kamasutre ciężko uprawiać hahaha
Brak urozmaicenia hahaha
Ostatnio założyłam jeden ze swoich strojów hahaha ( lubimy troszkę poszaleć:p) nieźle napięty LOL ale jak chce uważać to nie mogę tak tym bardziej przed mężem paradować bo już wtedy nie ma zmiłuj!

Ja nie wiem co mój myśli, ale tak stawiam, że bardziej teraz jestem dla niego Matka Polka, taka dziewica orleańska :D:rofl2: I chyba przeszkadza mu świadomość, że mam w brzuchu lokatora na gapę :rofl2:
Swoją drogą ja nie czuję się za bardzo sexy, owszem kobieco - ale kobieco w sensie macierzyńsko, a nie hot chick :rolleyes::p I gdybym teraz ubrała się w jakiś mój strój to obawiam się, że zabiłabym nastrój śmiechem :cool2::rofl2: Ale jak piszę - w 1.ciąży miałam chcicę...a teraz nie mam :) Mi to nie przeszkadza, może mi go trochę szkoda, ale przecież nie zabraniam mu...Jak ma ochotę to niech mnie zachęci :-p
 
Witajcie jestem po wizycie ale dziś taka szybciutka bo na drugi tydzień połówkowe.Siusiak nadal jest i zdecydowanie syn na 100%:tak:

Tak siedzę i przypominam sobie co u mnie się sprawdziło:

Octanisept do pępka ale szczerze użyty może raz a tak woda dokładnie wysuszyć i gotowe.

Sól fizjologiczna do przemywania oczek(zawsze po kąpieli)można również przemywać jamę

ustną.

Linomag krem do ciałka(pięknie nie pachnie) ale nie mieliśmy żadnych problemów ze skorą.

Szampon mustela w piance mieliśmy bujną fryzurę i ani razu ciemieniuchy szczerze polecam.

Johnson baby 3w1 używaliśmy od pierwszych dni życia i nadal przy synku używamy.

Bepathen maść do pupki.

Nosefrida Spray do noska.

Termometr bezdotykowy

Termofor z pestek wiśni kilka razy używaliśmy.

Aspirator do noska.

Patyczki do uszu.

Butelki Avent Natural

Laktator ręczny Avent Natural zestaw z pojemniczkami polecam laktator prosty w użyciu leciutki

zgrabniutki.

Podgrzewacz do butelek Avent SCF365/00 bardzo fajny różne funkcje podgrzewa do

odpowiedniej temperatury nie trzeba stać i pilnować po podgrzaniu utrzymuje jeszcze stała

temperaturę jak pamiętam ok.20 min.

Jak jeszcze o czymś sobie przypomnę to napiszę ale to tak na sam początek :tak:
Trzymam kciuki za Wasze wizyty miłego dnia ;)
 
Witajcie jestem po wizycie ale dziś taka szybciutka bo na drugi tydzień połówkowe.Siusiak nadal jest i zdecydowanie syn na 100%:tak:

Tak siedzę i przypominam sobie co u mnie się sprawdziło:

Octanisept do pępka ale szczerze użyty może raz a tak woda dokładnie wysuszyć i gotowe.

Sól fizjologiczna do przemywania oczek(zawsze po kąpieli)można również przemywać jamę

ustną.

Linomag krem do ciałka(pięknie nie pachnie) ale nie mieliśmy żadnych problemów ze skorą.

Szampon mustela w piance mieliśmy bujną fryzurę i ani razu ciemieniuchy szczerze polecam.

Johnson baby 3w1 używaliśmy od pierwszych dni życia i nadal przy synku używamy.

Bepathen maść do pupki.

Nosefrida Spray do noska.

Termometr bezdotykowy

Termofor z pestek wiśni kilka razy używaliśmy.

Aspirator do noska.

Patyczki do uszu.

Butelki Avent Natural

Laktator ręczny Avent Natural zestaw z pojemniczkami polecam laktator prosty w użyciu leciutki

zgrabniutki.

Podgrzewacz do butelek Avent SCF365/00 bardzo fajny różne funkcje podgrzewa do

odpowiedniej temperatury nie trzeba stać i pilnować po podgrzaniu utrzymuje jeszcze stała

temperaturę jak pamiętam ok.20 min.

Jak jeszcze o czymś sobie przypomnę to napiszę ale to tak na sam początek :tak:
Trzymam kciuki za Wasze wizyty miłego dnia ;)
Super, że wizyta udana i wszystko ok.
Fajna lista
 
Nieee. Przepraszam Cie. Nie chce, zebys przestawala tu zagladac. Wybacz, ze doprowadzilam do tego wszystkiego I ze zgonilam problemy moje na was, naprawde nie chcialam. Nie myslex gdy nerwica nade mna panuje. Wiem, ze jestem w zaawansowanym stadium I nie chce bys przeze mnie odchodzila. Ja musze sie ogarnac. Prosze Cie daj mi jeszcze jedna ostatnia szanse, jesli bedzie inaczej to ja sie usune z tej grupy, zeby wam nie przeszkadzac.

Poza tym Roksi ja nie chcę Cię straszyć, ale twoje dziecko jest zagrożone. I nie tylko na etapie siedzenia w brzuchu, ale jak ty sobie wyobrażasz opiekę nad dzieckiem do 18 roku życia skoro sama ze sobą masz problem?
Mówię ci zepnij pośladki i do dzieła! Ludzie maja gorsze problemy i żyją i nie narzekają.
O psychiatrze mówisz tak jakby to był pikuś. A jak dla mnie to masz poważny problem. I jak go nie ogarniesz to będziesz mieć nadzór przymusowy nad głową jeśli nie gorzej.
Wiec do dzieła, dwa głębokie wdechy i zacznij to odkręcać.
Podejrzewam że jesteś na L4 z pracy skoro masz tyle czasu do rozmyślań. Może lepiej wrócić do pracy i mieć mniej na myślenie?

Dobra koniec zapychania forum, bo też mi już przechodzi ochota na zaglądanie tu.
 
Poza tym Roksi ja nie chcę Cię straszyć, ale twoje dziecko jest zagrożone. I nie tylko na etapie siedzenia w brzuchu, alejka ty sobie wyobrażasz opiekę nad dzieckiem do 18 roku życia skoro sama ze sobą masz problem?
Mówię ci zepnij pośladki i do dzieła! Ludzie maja gorsze problemy i żyją i nie narzekają.
O psychiatrze mówisz tak jakby to był pikuś. A jak dla mnie to masz poważny problem. I jak go nie ogarniesz to będziesz mieć nadzór przymusowy nad głową jeśli nie gorzej.
Wiec do dzieła, dwa głębokie wdechy i zacznij to odkręcać.
Podejrzewam że jesteś na L4 z pracy skoro masz tyle czasu do rozmyślań. Może lepiej wrócić do pracy i mieć mniej na myślenie?

Dobra koniec zapychania forum, bo też mi już przechodzi ochota na zaglądanie tu.
Nie mam L4, bo ja nawet do pracy nie chodzilam, bo skonczylam szkole bedac w ciazy.
 
Boże jak mnie dzisiaj nogi bolą [emoji85] często przed ciąża miałam takie bóle na zmianę pogody, wtedy pomagał fastum żel... Znacie jakiś żel który może pomoc i można stosować w ciąży? Siedzę z nogami w górze i to pomaga no ale w pracy jestem więc długo się tak nie da ;)
 
Dziewczyny. Jak już jesteśmy w temacie seksu. Czytałam, że w 2 trymestrze nie powinno się uprawiać seksu z zakończeniem w kobiecie, bo sperma może powodować poród przedwczesny. Jak Wy to widzicie? Może któraś zna opinię lekarza na ten temat (ja sie mojemu w poniedzialek dopytam)? Bo przyznam szczerze, że mając to na uwadze korzystamy z prezerwatyw, których oboje nie lubimy. No i przez to mam ochote na taki seks nie często.
 
reklama
Dziewczyny. Jak już jesteśmy w temacie seksu. Czytałam, że w 2 trymestrze nie powinno się uprawiać seksu z zakończeniem w kobiecie, bo sperma może powodować poród przedwczesny. Jak Wy to widzicie? Może któraś zna opinię lekarza na ten temat (ja sie mojemu w poniedzialek dopytam)? Bo przyznam szczerze, że mając to na uwadze korzystamy z prezerwatyw, których oboje nie lubimy. No i przez to mam ochote na taki seks nie często.
Tez o tym slyszalam, ze lepiej sie kochac w 3 trymestrze bez zabezpieczenia niz w 2, ale czy to prawda to nie wiem.
 
Do góry