reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Nie wiem co miałabym napisać o sobie :) Mam 23 lata (w zasadzie to jutro mam urodziny, ale muszę się przyzwyczajać). Płci swojego diabełka nie znam, ale mi i mojemu chlopakowi śniła się córeczka. Tylko, że kopie się jak Jackie Chan, szczególnie jak się śmieje. Nasze mamy chca tez dziewczynke :D , ja osobiście nie mam preferencji. W tych czasach to nawet jak urodzisz córkę to nie możesz byc pewna w 100% ze tak zostanie xD :D:D:D Jednak fajnie by bylo wiedzieć w jakiej formie się do dziecka zwracać :) Od jutra możliwe że idę na zwolnienie, a więcej to nie wiem co o sobie powiedzieć :p

Gratulacje! Oraz sto lat!! [emoji898]
 
reklama
Wstrzymaj się z wymianą ubranek. Nie mówię żebyś sobie jakieś nadzieje robiła, ale zobacz co niektóre dziewczyny pisały, cała ciąże mówiono im taką płeć a okazała się inna, lub w połowie ciąży okazało się coś innego.
Wyluzuj [emoji4]
to prawda u mojego meza w pracy kolega spodziewal sie dziecka wlasnis dziewczynki zona pojechala na porodowke urodzila i chlopak przychodzi do pracy i mowi ze dla corki przez noc siusiak urosl i ma syna [emoji2]
 
A bo ja nie zobaczyłam postów dalej tylko ten przerywnik mi tak się pokazał:)

Zaczynam się oswajac z myślą że to Może być dziewczynka ..Ale to nie jest to samo co bym usłyszała że chłopczyk..No nie ma tych fajerwerków poprostu no trudno...
Ale nie ukrywam że jest ciężko.

Ślub lada chwila, muszę ubranka poogarniac bo mam neutralne ale i takie bardziej chłopięce stąd cóż tyle kasy i muszę sprzedać:(
Sandruś, my też byliśmy nastawieni na chłopca i tez mam sporo niebieskich rzeczy, okazało się, że będzie córeczka ale zostawiam te ciuszki, przecież dziewczynce tez można założyć niebieskie body czy pajacyk [emoji4] gorzej by było w drugą stronę bo chłopiec w sukienkach to już raczej nie bardzo [emoji3]
 
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty :yes:
Nie wiem co miałabym napisać o sobie :) Mam 23 lata (w zasadzie to jutro mam urodziny, ale muszę się przyzwyczajać). Płci swojego diabełka nie znam, ale mi i mojemu chlopakowi śniła się córeczka. Tylko, że kopie się jak Jackie Chan, szczególnie jak się śmieje. Nasze mamy chca tez dziewczynke :D , ja osobiście nie mam preferencji. W tych czasach to nawet jak urodzisz córkę to nie możesz byc pewna w 100% ze tak zostanie xD :D:D:D Jednak fajnie by bylo wiedzieć w jakiej formie się do dziecka zwracać :) Od jutra możliwe że idę na zwolnienie, a więcej to nie wiem co o sobie powiedzieć :p
Witaj Michasia ;)Jutro urodziny Wszystkiego Najlepszego ;)
 
reklama
Dzięki dziewczyny za miłe słowa :*
My nad morzem, pogoda super. Synek zachwycony ale nie tak jak myślałam wielka piaskownica tylko jednak morzem, dziś z wody nie chciał wyjść :) jutro idziemy do miejscowego zoo także kupę atrakcji dla malucha a i drugi w brzuniu też dopisuje, kopniaki coraz mocniejsze głównie wieczorami po kolacji. Mam do nadrobienia prawie 30 stron także biorę się do roboty :D a Wy trochę zwolnijcie :p

Miłego wypoczynku:):):):)

Ja siadłam w pracy na Mocha i się delektuje
Maly kopnal
Wczoraj cicho siedzial od rana a jak wrocilam z pracy o 17.30 to zaczął dokazywac jak tylko się położyłam hihi
Raz śpi więcej raz mniej

Niedługo (mam jakiesj5tyg) bede musiała wybrać termin pójścia na macierzyński..wiercą mi dziurę w brzuchu wrrrr

I w ogóle o co tu chodzi..bylo juZ 1008 stron a teraz znow 900 coś ..
 
Do góry