reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Miłego wypoczynku:):):):)

Ja siadłam w pracy na Mocha i się delektuje
Maly kopnal
Wczoraj cicho siedzial od rana a jak wrocilam z pracy o 17.30 to zaczął dokazywac jak tylko się położyłam hihi
Raz śpi więcej raz mniej

Niedługo (mam jakiesj5tyg) bede musiała wybrać termin pójścia na macierzyński..wiercą mi dziurę w brzuchu wrrrr

I w ogóle o co tu chodzi..bylo juZ 1008 stron a teraz znow 900 coś ..

Chyba zwiększa się ilość postów na stronie i od razu autatycznie zmniejsza ilość stron...
 
A bo ja nie zobaczyłam postów dalej tylko ten przerywnik mi tak się pokazał:)

Zaczynam się oswajac z myślą że to Może być dziewczynka ..Ale to nie jest to samo co bym usłyszała że chłopczyk..No nie ma tych fajerwerków poprostu no trudno...
Ale nie ukrywam że jest ciężko.

Ślub lada chwila, muszę ubranka poogarniac bo mam neutralne ale i takie bardziej chłopięce stąd cóż tyle kasy i muszę sprzedać:(
Aż ciśnie się na usta "a nie mówiłyśmy?" [emoji12] jeszcze nie sprzedawaj bo to raczej dziewczynka niedawno był raczej chłopiec a za chwilę znów może się zmienić. Dopóki Ci nie powie że jest pewna lekarka to się nie nastawiaj ;)
 
Cześć dziewczyny!
Byłam dziś na bazarku, kupiłam ogórki i dziś na małosolne nastawiam...mniam
Dziś fajny dzień, trochę gorąco u nas się robi, ale moje samopoczucie świetne!

Sandrus o której idziesz do swojej pani doktor?
Posłuchaj dziewczyn i weź na luz. Jest jeszcze wcześnie, dopiero 16 tydzień, nie nastawiaj się na nic, ubranek nie sprzedawaj. Życie potrafi zaskakiwać[emoji16]
U mnie wczoraj bocian siedział na stodole, aż się boję, że za rok znowu zaciąże hehehe, bo przed każdą moją ciąża bocian nas odwiedza-taki zbieg okoliczności hehehe
Także Sabdrus może i Ty od razu zajdziesz i dostaniesz od losu płeć przeciwną[emoji6]
 
Cześć dziewczyny [emoji6]u mnie nocka ciężka 2 razy wstawałam na siku potem zasnąć ciężko i wstałam o 4;30 [emoji58]też wstajecie w nocy ? [emoji58] jadę po nowy strój kąpielowy może mi się humor poprawi [emoji6]A strój już potrzebny , na basenie ciągle zerkam czy cycki są na swoim miejscu bo już się wylewają haha[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
Cześć dziewczyny [emoji6]u mnie nocka ciężka 2 razy wstawałam na siku potem zasnąć ciężko i wstałam o 4;30 [emoji58]też wstajecie w nocy ? [emoji58] jadę po nowy strój kąpielowy może mi się humor poprawi [emoji6]A strój już potrzebny , na basenie ciągle zerkam czy cycki są na swoim miejscu bo już się wylewają haha[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Oooo jaaa dzisiaj tez tak mialam budzialam sie o 1, 3, i 4 w nocy i za kazdym razem 0.5 l wody na raz, a pozniej ciezko zasnac :( Chociaż kupiłam sobie w biedronce poduszke dla ciężarówek :D 60 zl wygody, polecam jest mega <3 Wygląda jak taki długi zawiniety wąż. Nawet jak nie macie jeszcze mega wielkiego brzucha(a wtedy to juz w ogóle się przydaje) to jest super wygodny, ja to zasypiam odrazu :D:D:D
 
Ale mam nerwa! Czekam na paczke, znaczy wczoraj czekalam bo zawsze monitoruje i wiedzialam, ze jest w doreczeniu, wiec czekalam, a nawet jak wyszlam z domu to mama byla a dzis rano sms, ze paczka awizowana, a awizo w skrzynce nie ma! Nosz kurcze nie po to place zeby pozniej jeszcze musiec dreptac, stac w 100 km kolejce na poczcie i odbierac...
 
reklama
Do góry