reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Macmiror są faktycznie duże z nystatyną, dlatego żółte wypływa.
Ale dobry skład mają.
Przy lactovaginalu możesz bardziej wilgoć odczuwać, ale to normalne.
Kochana nie przejmuj się, ja ważę prawie 100kg i mam wielki tyłek i uda.
Zaakceptuj siebie, Twój facet Cię kocha taką jaka jesteś i na pewno nie ważysz tyle co ja :)
Głowa do góry.
No maja dobry sklad I dzialaja na wszystko.
Wiem wlasnie juz bralam lactovaginal to dopiero woda!
Facet mnoe zaakceptowal od poczatku,lubi moj duzy tylek I moje piersi,bo urosly juz o 2 rozmiary, a normalnie nie mam malego biustu. Niewazne ile wazysz, wazne jak Ty sie czujesz sama ze soba I jestes super babka
Swoja droga mowilam ze sie nie rusza a wlAsnie zaczal
 
reklama
Dzieki, zerkne czy sa na zalukaj bo tylko tam seriale ogladam [emoji23]

O, nigdy tam nie wchodziłam. My nie mamy tv, więc wykupujemy netflixa na 2 ekrany i jedziemy tylko na tym [emoji6]

dziewczyny na ph pochwy wpierdzielac rowniez kefir ogorki kiszone jogurty wode z cytryne hehehe

O, tak polecam. Kefir i ogórki obowiązkowo :) teraz mama mi kisi kapustę bo ogórki jakieś puste w środku były ostatnio[emoji12]
 
Ja tam nikogo nie oceniam. Wcale nie uważam, że jesteś dziwna. Myśle, że z jakiegoś powodu chciałaś synka. Każda z nas ma „upatrzoną” płeć i też niewiadomo z czego to wynika..
Myśle, ze skoro się nastawilas to i szok jest. Ale uważam, że ci przejdzie. I będziesz kochać cokolwiek masz w brzuszku [emoji51]



Nie,nie każda marzy o prace. Myślę, że to powielany stereotyp [emoji5]ja mam synka i po cichu marzyłam o 2.synku, wiadomo, z córeczki tez bym sie cieszyła, ale tak w głowie miałam dwóch chłopców [emoji23]i tu na forum tez są kobietki co chcą drugiego synka albo druga córeczkę... [emoji3]


Bratowa męża pozują pierwsze ruchu po skończonym 22tygodniu.. wszystko było ok[emoji5]



Widziałaś The Broadchurvh? The killing?((Dochodzenie) albo Detektyw? Stare ale jare[emoji5] z głowy piszę.. musiałabym jeszcze pomyśleć [emoji3][emoji5]
To ja, to ja! Też mi się marzy drugi chłopak ale czekam dzielnie [emoji6] problem że dla dziewczynki mamy juz wybrane imię na 100% a dla chłopaka pustka... wczoraj widziałam się z babcia i ciocia i powiedzieliśmy o ciąży i słyszę "och to oby była dziewczynka" wiec mowie kulturalnie "a ja bym wolała chlopca" no i się zaczęło bo jak to dlaczego przecież najlepiej mieć parke - a co najśmieszniejsze i jedna i druga mają po dwóch chłopaków [emoji23] wiec zapytałam czy to takie straszne - jakoś cisza nastała [emoji38] tak czy tak ważne ze zdrowe i nie nastawiam się bo nic już nie zmienię - byle do trwać do 11.07[emoji4]
 
No maja dobry sklad I dzialaja na wszystko.
Wiem wlasnie juz bralam lactovaginal to dopiero woda!
Facet mnoe zaakceptowal od poczatku,lubi moj duzy tylek I moje piersi,bo urosly juz o 2 rozmiary, a normalnie nie mam malego biustu. Niewazne ile wazysz, wazne jak Ty sie czujesz sama ze soba I jestes super babka
Swoja droga mowilam ze sie nie rusza a wlAsnie zaczal

Tez kiedyś brałam lactovaginal, ale później mnie uczulil tak że cała spuchłam i nie mogłam chodzić [emoji1304]
 
Ja sie umowilam na srode do polskiego ginekologa bo dalej mam zywa krew dzis pojechalam do sklepu poodkurzalam i znowu krew ale ja juz niepanikuje bo ordynator mowil ze lozysko to jest bardzo ukrwiony organ i dlatego przy wysilku moga byc plamienia mam nadzieje ze we srode powie mi ze lozysko sie podnioslo i bede mogla normalnie rodzic

A wieczorem jade po wozek jak jednak naszej Jagodce wyrosnie cos i bedzie Olaf to dokupie inne pokrowce bo w tej marce wozkow da sie zmieniac kolory [emoji16][emoji3][emoji16][emoji16]
 
To ja, to ja! Też mi się marzy drugi chłopak ale czekam dzielnie [emoji6] problem że dla dziewczynki mamy juz wybrane imię na 100% a dla chłopaka pustka... wczoraj widziałam się z babcia i ciocia i powiedzieliśmy o ciąży i słyszę "och to oby była dziewczynka" wiec mowie kulturalnie "a ja bym wolała chlopca" no i się zaczęło bo jak to dlaczego przecież najlepiej mieć parke - a co najśmieszniejsze i jedna i druga mają po dwóch chłopaków [emoji23] wiec zapytałam czy to takie straszne - jakoś cisza nastała [emoji38] tak czy tak ważne ze zdrowe i nie nastawiam się bo nic już nie zmienię - byle do trwać do 11.07[emoji4]

Ja w ogóle nie mam imienia dla dziewczynki. Tzn. niby mamy coś zapisane, ale przy żadnym mi serce mocniej nie bije[emoji23]a dla chłopca tak.
Ale jest mi kompletnie obojętne, co będzie. Nawet jak mi jutro powie, to się zamierzam do tego nie przywiązywać.
 
Ja w ogóle nie mam imienia dla dziewczynki. Tzn. niby mamy coś zapisane, ale przy żadnym mi serce mocniej nie bije[emoji23]a dla chłopca tak.
Ale jest mi kompletnie obojętne, co będzie. Nawet jak mi jutro powie, to się zamierzam do tego nie przywiązywać.
No to my tsk dla chłopaka - chyba z 3 zapisane ale to tak w razie co[emoji4] a z kolei dziewczynka to od razu wiedzieliśmy i nawet nie było drugiego do wyboru - przysnila mi się Maja mąż się zakochał i koniec dyskusji. Ale czekamy na polowkowe [emoji6]
 
reklama
Ojjj ta pamięć masakra [emoji85] ostatnio narobiłam hałasu, że portfel zgubiłam, panika, już chcieliśmy szukać, spojrzałam do szuflady w której w życiu bym go nie schowała i oooo... znalazł się! [emoji23][emoji23][emoji23][emoji85][emoji85] Mój się ze mnie śmiał.
Ja ostatnio myślałam że klucze zgubiłam. Wracam do domu, kluczy nigdzie nie mam, więc do mamy na drugi koniec miasta po zapasowe. Jak już dostałam się do mieszkania, za chwilę sąsiadka do mnie puka z moimi kluczami[emoji15] okazało się że wprowadzając sobie rower z przedsionka zostawiłam klucze w zamku[emoji28] mnie też ta ciąża odmużdża[emoji23]
 
Do góry