reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

edytka no masz racje haha

jeszcze wczoraj wieczorem mi maz oznajmial ze babel w 26 tyg moze miec ok 1kg hah zapomnialam:)

Sandrus nie obraz sie ale czulam ze tak to sprawdzanie plci sie u ciebie moze skonczyc.

najgorsze to sie nastawic a tak naprawde starajac sie o dziecko mamy przeciez 50/50 co do plci takze ryzyk fizyk i z tego chyba sobie sprawe zdawalas?

no nic. juz po ptokach i teraz abys sie z tym jakos oswoila
a moze terapia wstrzasowa???
masz wybor..zdrowa dziewczynka badz chory chlopiec..co wybierasz? a pamietaj w zyciu takiego wyboru nie mamy takze mam nadzieje ze to przedzej czy pozniej zrozumiesz

a lekarka to juz wie jak do tego podchodzisz i juz sie sama stresuje cala ta sytuacja ..co niby ma jeden dzien zmienic???

eh mialam znajoma i przeszlam z nia jej 2 ciaze ,..w niezla depresje wpadla jak jej sie drugi chlopak urodzil... ile ja sie jej napomagalam.z wlasnym niemowlakiem przy kapieli malego.. karmieniu itd. w nocy nawet kazalam jej dzwonic jakby co i ile razy dzwonila mowiac ze ma go dosc i nie chce go i ze placze juz 2 h i ma w nosie to a mi sie serce krajalo..,(mj maz chcial mnie juz na orbite wyslac lol) na szczescie dzis widzac po fotkach bo nie mam z nia kontaktu chyba sie ulozylo i wydaje sie szczesliwa

abys jakos sie z tym uporala bo mozna sie zalamac


dajcie mi te placki !!! mialam sobie zrobic szybko ale nie zdarze!!!! musze zaraz jchac ..zdazylam tylko zjesc pomidorowke wrr
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja tam nikogo nie oceniam. Wcale nie uważam, że jesteś dziwna. Myśle, że z jakiegoś powodu chciałaś synka. Każda z nas ma „upatrzoną” płeć i też niewiadomo z czego to wynika..
Myśle, ze skoro się nastawilas to i szok jest. Ale uważam, że ci przejdzie. I będziesz kochać cokolwiek masz w brzuszku [emoji51]



Nie,nie każda marzy o prace. Myślę, że to powielany stereotyp [emoji5]ja mam synka i po cichu marzyłam o 2.synku, wiadomo, z córeczki tez bym sie cieszyła, ale tak w głowie miałam dwóch chłopców [emoji23]i tu na forum tez są kobietki co chcą drugiego synka albo druga córeczkę... [emoji3]


Bratowa męża pozują pierwsze ruchu po skończonym 22tygodniu.. wszystko było ok[emoji5]



Widziałaś The Broadchurvh? The killing?((Dochodzenie) albo Detektyw? Stare ale jare[emoji5] z głowy piszę.. musiałabym jeszcze pomyśleć [emoji3][emoji5]

ja rowniez w glebi duszy marzylam o drugiej coreczce ale mimo wszystko 3 dzidzia jako chlopiec byl naszym pragnieniem takze BO aby zdrowe . i tego powinnysmy sie trzymac od poczatku


a ze gloulki wyplywaja to normalne! lepiej na noc je aplikowac i moga wyplywac jeszcze dlugo po wstaniu

ruchy tez prawidlowo. mozna poczytac ze sa bardzo nieregularne na tym etapie
 
Ale w sensie kryminalny? To polecam Luther, a z innych to Stranger Things, Dark albo Orange is the new black. Czekam na kolejny sezon[emoji1]są na netflixie.
Ale w sensie bardziej thriller? Ja ostatnio oglądałam serial Dynastia, mega mi się spodobał. Niestety póki co jest tylko jeden sezon 22 odcinki, ale jest petarda! A jak chcesz taki trochę inny i długi to polecam „once upone time”.
Dzieki, zerkne czy sa na zalukaj bo tylko tam seriale ogladam [emoji23]
 
Te moje sa na wybicie infekcji pozniej mam brac lactovaginal na wyrownanie ph w pochwie I pierwszy raz sie spotykam z macmiror, bo zazwyczaj bralam gynalgin lub inne, ale mnie uczulily w ciazy I nie moge, zmienili mi to tw tabletki sa tak duze, ze nieraz nie.moge wsadzic glebiej I nieraz wyplywa zazwyczaj jak sie w dzien rusze to troche wiecej wyplynie, a pozniej jest w miare spokoj. Najgorzej jak mi sie to zmiesza z potem, bo ja mam duze uda, duzy tylek I to masakra pozniej mokro sie czuje I panikuje. ;/
Macmiror są faktycznie duże z nystatyną, dlatego żółte wypływa.
Ale dobry skład mają.
Przy lactovaginalu możesz bardziej wilgoć odczuwać, ale to normalne.
Kochana nie przejmuj się, ja ważę prawie 100kg i mam wielki tyłek i uda.
Zaakceptuj siebie, Twój facet Cię kocha taką jaka jesteś i na pewno nie ważysz tyle co ja :)
Głowa do góry.
 
ja rowniez w glebi duszy marzylam o drugiej coreczce ale mimo wszystko 3 dzidzia jako chlopiec byl naszym pragnieniem takze BO aby zdrowe . i tego powinnysmy sie trzymac od poczatku


a ze gloulki wyplywaja to normalne! lepiej na noc je aplikowac i moga wyplywac jeszcze dlugo po wstaniu

ruchy tez prawidlowo. mozna poczytac ze sa bardzo nieregularne na tym etapie
No mi dlugo wyplywaja. Mam nieregularne I troche slabsze moze to zalezy od ulozenia dziecka? Bo ja dlugo mialam nisko dziecko dopiero teraz poszedl troche w gore.
 
Macmiror są faktycznie duże z nystatyną, dlatego żółte wypływa.
Ale dobry skład mają.
Przy lactovaginalu możesz bardziej wilgoć odczuwać, ale to normalne.
Kochana nie przejmuj się, ja ważę prawie 100kg i mam wielki tyłek i uda.
Zaakceptuj siebie, Twój facet Cię kocha taką jaka jesteś i na pewno nie ważysz tyle co ja :)
Głowa do gory


No maja dobry sklad I dzialaja na wszystko.
Wiem wlasnie juz bralam lactovaginal to dopiero woda!
Facet mnoe zaakceptowal od poczatku,lubi moj duzy tylek I moje piersi,bo urosly juz o 2 rozmiary, a normalnie nie mam malego biustu. Niewazne ile wazysz, wazne jak Ty sie czujesz sama ze soba I jestes super babka
Swoja droga mowilam ze sie nie rusza a wlAsnie zaczal
 
reklama
Do góry