reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Trochę wypłynie zawsze.
Ja to jak mam globulki staram się nie wiercić i zasnąć.
Potem wypływa otoczka itd.
One często mają za zadanie nawilżenie, stąd możesz mieć wrażenie mokrości.
To normalne.
Te moje sa na wybicie infekcji pozniej mam brac lactovaginal na wyrownanie ph w pochwie I pierwszy raz sie spotykam z macmiror, bo zazwyczaj bralam gynalgin lub inne, ale mnie uczulily w ciazy I nie moge, zmienili mi to tw tabletki sa tak duze, ze nieraz nie.moge wsadzic glebiej I nieraz wyplywa zazwyczaj jak sie w dzien rusze to troche wiecej wyplynie, a pozniej jest w miare spokoj. Najgorzej jak mi sie to zmiesza z potem, bo ja mam duze uda, duzy tylek I to masakra pozniej mokro sie czuje I panikuje. ;/
 
Pytanie nie ciazowe...
Polecicie jakis serial fajny? Najlepiej taki trzymajacy w napieciu [emoji14]

Ale w sensie bardziej thriller? Ja ostatnio oglądałam serial Dynastia, mega mi się spodobał. Niestety póki co jest tylko jeden sezon 22 odcinki, ale jest petarda! A jak chcesz taki trochę inny i długi to polecam „once upone time”.
 
Ja wy liczycie te tygodnie ja jestem teraz 18 + 6 dni jutro zaczynam 19 tydzien a w aplikacji jest ze zaczelam 20 jak to jest

Ja liczę tak samo jak mój lekarz i ty. Tydz + dzień. U mnie inna forma nie istnieje. W Polsce często dziewczyny liczą tydzień który się dopiero zacznie. W sumie to dalej chyba tak w 100% nie kumam o co chodzi.

Ja mam połówkowe w 20+3
 
Te moje sa na wybicie infekcji pozniej mam brac lactovaginal na wyrownanie ph w pochwie I pierwszy raz sie spotykam z macmiror, bo zazwyczaj bralam gynalgin lub inne, ale mnie uczulily w ciazy I nie moge, zmienili mi to tw tabletki sa tak duze, ze nieraz nie.moge wsadzic glebiej I nieraz wyplywa zazwyczaj jak sie w dzien rusze to troche wiecej wyplynie, a pozniej jest w miare spokoj. Najgorzej jak mi sie to zmiesza z potem, bo ja mam duze uda, duzy tylek I to masakra pozniej mokro sie czuje I panikuje. ;/

Ja brałam 2 lata temu macmiror. Duze dziadostwo i zawsze wypływało, a tez na noc stosowałam.
 
Ja brałam 2 lata temu macmiror. Duze dziadostwo i zawsze wypływało, a tez na noc stosowałam.
No wlasnie. Ja w pierwszej chwili przerazona jak mam to tam wsadzic palcem? Ale daje rade I nie wiem, ale nie da sie, zeby nie wyplywalo. Czytalam tez na innym forum, ze babki mowily, ze az podpaski nosily do tego, bo to tak wyplywa I cale majtki wszystko brudne. To chyba ma do siebie, ze wyplywa I na koncu sie tak klei.
 
Ja byłam na wizycie i jestem załamana.
Prawdopodobnie dziewczynka.
Jutro idę potwierdzić jeszcze raz bo doktor mówi że tam lepszy sprzęt ...
Szok i nie do wierzenie, popłakałam sie i odechciało mi się wszystkiego w jednej chwili...poprostu...
Pewnie pomyślcie że zwariowwlam bo to nie ważne to tylko płeć i że zdrowe itp ale nie chce córki ,nie biorę tego pod uwagę kompletnie, śliczne ubranka mam dla chłopca i wogole (załamuje się) .
W pewnym momencie przez moja głowę przeleciała mysl że ta ciąża to pomyłka ...
Nie wiem czy się z tym oswoje, ale to zajęło mi chęć do wszystkiego co z ciąża związane:(((((
Czułam, że tak będzie od samego początku jak tak wmawiałaś sobie i wszystkim, że na pewno będzie chłopak.
Mam nadzieję, że pójdziesz po rozum do głowy i zaczniesz cieszyć się że masz pid sercem zdrowe dziecko, bo inaczej będzie źle. Najbardziej boję się o Twoją jeszcze nienarodzona córeczkę. Weź się w garść, a jak sama nie potrafisz to trzeba udać się do psychologa po pomoc
 
reklama
Narazie trzyma mnie szok ...
A jemu nie mówię bo pewnie też będzie zawiedziony...wstrzymam się do jutra lub prenatalnych...
Na ten moment ,jakoś urywam się z forum .
Muszę to przetrawic.
Dla nie których to dziwne i głupie bo każdy może się długo starać bądź stracić i to nie do pomyślenia...
Ale dla mnie jest to duży szok którego ja nie wiem jak opanować...
Poprostu.
Człowiek myśli różne rzeczy...

Ja tam nikogo nie oceniam. Wcale nie uważam, że jesteś dziwna. Myśle, że z jakiegoś powodu chciałaś synka. Każda z nas ma „upatrzoną” płeć i też niewiadomo z czego to wynika..
Myśle, ze skoro się nastawilas to i szok jest. Ale uważam, że ci przejdzie. I będziesz kochać cokolwiek masz w brzuszku [emoji51]

Pyszności aż ślinka leci :tak:
Dziewczyny która z Was piekła ciasto o 23 :) z owocami drożdżowe nie mogę znaleźć?

Szok dla Ciebie bo nastawiłaś się na synka...Pomyśl co ten maluszek jest winny nic też chce żyć i być Kochanym :tak:Zobaczysz jutro co Ci lekarz powie z tymi pomyłkami to jest często.
Każda z Nas gdzieś głęboko w serduszku marzy o parce u mnie jeszcze nie wiadomo mam syna jeśli będzie drugi to super bo mój Tomek chce brata a jeśli dziewczynka też super bo dla rodziców to ciche marzenie ;)ale będę Kochać taką samą miłością zarówno syna jak i córkę
Trzymam mocno kciuki aby był to synuś o którym marzysz :wink:

Nie,nie każda marzy o prace. Myślę, że to powielany stereotyp [emoji5]ja mam synka i po cichu marzyłam o 2.synku, wiadomo, z córeczki tez bym sie cieszyła, ale tak w głowie miałam dwóch chłopców [emoji23]i tu na forum tez są kobietki co chcą drugiego synka albo druga córeczkę... [emoji3]

No wlasnie slyszalam od kuzynki ze ona dopiero pod koniec ciazy poczula regularne ruchy, a jak to jest gdy kobieta czuje 1raz w 23tc?
Bratowa męża pozują pierwsze ruchu po skończonym 22tygodniu.. wszystko było ok[emoji5]

Pytanie nie ciazowe...
Polecicie jakis serial fajny? Najlepiej taki trzymajacy w napieciu [emoji14]

Widziałaś The Broadchurvh? The killing?((Dochodzenie) albo Detektyw? Stare ale jare[emoji5] z głowy piszę.. musiałabym jeszcze pomyśleć [emoji3][emoji5]
 
Do góry