reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Dla mnie to jest smieszne ze w malych miejscowosciach sa, a w duzych typu lodz nie bylo I musze czekac za zamowieniem. :') ale wodnista wydzielina moze byc w 2 trymestrze zalezy jaka ma konsystencje I jaki kolor.
Jej ja jeszcze tak nie mam, ale moj narzeczony jak polozy dlon to czuje ze sie rusza nieraz.
A widzisz, ja jestem w drugiej ciazy, czuje regularnie ruchu, mam wrazenie ze dziec chce wyskoczyc z brzucha a mezaty jak kladzie reke to mowi, ze nic nie czuje [emoji14] wiec kazda ciaza inna, kazde ruchy dziecia inne [emoji14]
 
reklama
A widzisz, ja jestem w drugiej ciazy, czuje regularnie ruchu, mam wrazenie ze dziec chce wyskoczyc z brzucha a mezaty jak kladzie reke to mowi, ze nic nie czuje [emoji14] wiec kazda ciaza inna, kazde ruchy dziecia inne [emoji14]
W sumie racja, a ja niepotrzebnie sie tylko nakrecam I strasze sama siebie. :') ech co ja bym bez was zrobila to nie mam zielonego pojecia. Jeszcze ostatnio wymyslilam nowa teorie z wodami, ale chlopak wybil mi ja z glowy.
 
Tak. Że mnie pokarało, bo przez 2 lata nie chciałam dzieci. Że nie zasluzyłam. Że jestem winna, bo nawet nie dałam rady złapać pęcherzyka, wpadł do toalety i nigdy nie poznam płci swojego pierwszego dziecka.
Tyna nie obwiniaj się.
Mi mojego nie wydali po zabiegu.
Nie wiem, czy synek czy córka. Nazwałam Michał.
Możesz zgłosić do Księgi i będzie dzieciątko wyczytane na specjalnej Mszy.
Nie wiem, skąd jesteś ale mogę Ci dać namiary. Co miesiąc w kościele w Lublinie jest specjalna Msza i spotkanie z rodzicami po stracie, psychologiem, księdzem.
 
Kochana, wierząc w to co piszą w internecie to w 8tc powinnam poronić. Miałam straszne bóle brzucha, plamienia, bóle w odcinku lędźwiowym. Spanikowałam, poszłam do lekarza, byłam na skraju wyczerpania psychicznego, a Pani doktor powiedziała, że to normalne, szczególnie że mam nadżerkę. Po tygodniu przeszły plamienia, a ja się cieszyłam, że z dzidzią ok [emoji4]I tak z bólami brzucha męczyłam się cały I trymestr, teraz mam co kilka dni.
Także, internet nie jest najlepszym miejscem na czerpanie wiedzy. Przede wszystkim wyluzuj i zajmij sobie głowę czymś innym, nie wiem, zacznij czytać, oglądać seriale, jak możesz to jakaś aktywność fizyczna. [emoji4]
Cwiczyc tak srednio moge, lekarz nie kazal no I ja tez nic nie przytylam jeszcze, wiec chyba bym jeszcze schudla jakbym zaczela cwivzyc.
 
Stosuje globulki na noc, ale one sa takie duze, ze nawet jak wkladam je gleboko to one wylatuja. Nie wylatuje wszyatko, ale widze, ze to tabletka, bo jest mega zolta.
Trochę wypłynie zawsze.
Ja to jak mam globulki staram się nie wiercić i zasnąć.
Potem wypływa otoczka itd.
One często mają za zadanie nawilżenie, stąd możesz mieć wrażenie mokrości.
To normalne.
 
reklama
Do góry