reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Ja wy liczycie te tygodnie ja jestem teraz 18 + 6 dni jutro zaczynam 19 tydzien a w aplikacji jest ze zaczelam 20 jak to jest
Ja mam dziś 18+6 dni i mi aplikacja pokazuje 19 tydzień, który jutro skończę i zacznę 20ty
Capture%2B_2018-06-18-14-29-36.jpg
 

Załączniki

  • Capture%2B_2018-06-18-14-29-36.jpg
    Capture%2B_2018-06-18-14-29-36.jpg
    46,5 KB · Wyświetleń: 327
Ja czasem jak się zaprę w sobie i postanowię, że nie będę szukać nic w necie, to nawet wychodzi. Np. świrowałam kiedyś ze znamionami, rakiem piersi, szyjki macicy i z sercem (tu akurat wyszło mi niezbyt dobre ekg, więc poniekąd był powód do zmartwień), ale stwierdziłam że nic nie szukam na własna rękę, pójdę do specjalistów, zrobię badania i skończę ten temat. Okazało się, że wszystko jest OK i przestałam drążyć temat. Ale takich ciążowych rzeczy jak się naczytam to hoho... jest to silniejsze ode mnie i działam w necie jak maszyna.
Tez tak mam, ale nieraz nie dam sobie przemowic i, moga wsxyscy mi tlumaczyc, a ia nadal swoje. Dzisiaj sie spocilam I mi globulki wylecialy, ktore mam stosowac I ja juz sie denerwuje, ze to wody. :')
 
Ja byłam na wizycie i jestem załamana.
Prawdopodobnie dziewczynka.
Jutro idę potwierdzić jeszcze raz bo doktor mówi że tam lepszy sprzęt ...
Szok i nie do wierzenie, popłakałam sie i odechciało mi się wszystkiego w jednej chwili...poprostu...
Pewnie pomyślcie że zwariowwlam bo to nie ważne to tylko płeć i że zdrowe itp ale nie chce córki ,nie biorę tego pod uwagę kompletnie, śliczne ubranka mam dla chłopca i wogole (załamuje się) .
W pewnym momencie przez moja głowę przeleciała mysl że ta ciąża to pomyłka ...
Nie wiem czy się z tym oswoje, ale to zajęło mi chęć do wszystkiego co z ciąża związane:(((((
Wiesz powiem tylko tyle. Poronilam w tamtym roku w pazdzierniku. Uwierz mi ze ta pustka ta strata to obwinianie sie pozniej za kazda czynnosc ktora zrobilam kazda mysl ktora mialam w czasie tych pierwszych tygodni towarzyszylo mi przez nastepne kilka tygodni ze cos zrobilam pomyslalam zle i to dlatego mnie spotkalo. A na koniec poprostu zostala mysl ze poprostu nie zasluzylam na to dziecko. Otrzasnij sie bo osobiscie jak czytam taki komenatrz to poprostu bardzo bardzo jest mi przykro smutno sama niewiem... Rozumiem hormony. Ale prosze zanim napiszesz znowu cos takiego zastanow sie...
 
Czyli jak slabiej czuje to sie nie martwic? A jak nieraz nie czuje przez caly dzien to tez sie nie martwic?

Ja mam dziś 17+5 a pierwsze ruchy poczułam w czwartek. Potem nic aż do wczoraj i to tez tylko przez sekundę. Dziś rano w labie tez poczułam przez chwile a teraz znów cisza. Mysle ze spokojnie to jest całkiem normalne, ze raz czujemy raz nie, slyszalam ze po 24 tygodniu już musza być takie regularne ruchy, a jak ich by nie było to trzeba by się martwić. Poprawcie mnie, jeśli się mylę z tymi tygodniami:)
 
Ja byłam na wizycie i jestem załamana.
Prawdopodobnie dziewczynka.
Jutro idę potwierdzić jeszcze raz bo doktor mówi że tam lepszy sprzęt ...
Szok i nie do wierzenie, popłakałam sie i odechciało mi się wszystkiego w jednej chwili...poprostu...
Pewnie pomyślcie że zwariowwlam bo to nie ważne to tylko płeć i że zdrowe itp ale nie chce córki ,nie biorę tego pod uwagę kompletnie, śliczne ubranka mam dla chłopca i wogole (załamuje się) .
W pewnym momencie przez moja głowę przeleciała mysl że ta ciąża to pomyłka ...
Nie wiem czy się z tym oswoje, ale to zajęło mi chęć do wszystkiego co z ciąża związane:(((((
Przeraża mnie takie coś. Rozumiem rozczarowanie co do płci ale nie przesadzaj my. Nastawiam się na chłopca ale jeszcze też nie wiem. Jak będzie dziewczynka też super :) rok czasu starałam się z mężem o dzieciatko i napewno taki szczegół mi nie zepsuje tak pięknego momentu.
 
reklama
Na początku że obstawia chłopca...potem że też że bardziej chłopiec że względu na to że ten wyrostek odstawal, a dziś była taka pozycja że podobno bardzo dobra i mówi że dziewczynka ,i że dziewuszka...
No nie pytałam na ile procent, ale kazała przyjść jutro..gdyby to było na 100 procent to pewnie by nie kazała przychodzić...
Ale szczerze płakałam jak bóbr i do tej pory mam świeczki w oczach
Jestem tak bardzo zawiedziona.
Że ciąża dla mnie straciła sens , czuje się jakbym straciła synka i marzenie o nim :(
Zobaczymy jutro czy się potwierdzi:(
Na ten moment czekam:)
Następny będzie synek! Naprawdę, wyluzuj. Wspaniale jest mieć córeczkę [emoji76] zobaczysz! Co na to Twój narzeczony?
 
Do góry