reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Ja byłam na wizycie i jestem załamana.
Prawdopodobnie dziewczynka.
Jutro idę potwierdzić jeszcze raz bo doktor mówi że tam lepszy sprzęt ...
Szok i nie do wierzenie, popłakałam sie i odechciało mi się wszystkiego w jednej chwili...poprostu...
Pewnie pomyślcie że zwariowwlam bo to nie ważne to tylko płeć i że zdrowe itp ale nie chce córki ,nie biorę tego pod uwagę kompletnie, śliczne ubranka mam dla chłopca i wogole (załamuje się) .
W pewnym momencie przez moja głowę przeleciała mysl że ta ciąża to pomyłka ...
Nie wiem czy się z tym oswoje, ale to zajęło mi chęć do wszystkiego co z ciąża związane:(((((

Poczekaj do jutra [emoji4] a jeśli nie to z dziewczynką też będzie fajnie! Zobaczysz jakie ciuszki są dla dziewczynek, cuuuuda [emoji6]

U mnie dziś taka sytuacja [emoji6]
Racuchy drożdżowe....mniamZobacz załącznik 868443

Ehhh wyślij mi kilka [emoji7][emoji7] uwielbiam racuchy!!!
 
reklama
Tez tak mam, ale nieraz nie dam sobie przemowic i, moga wsxyscy mi tlumaczyc, a ia nadal swoje. Dzisiaj sie spocilam I mi globulki wylecialy, ktore mam stosowac I ja juz sie denerwuje, ze to wody. :')

Ja wczoraj miałam taką wodnistą wydzielinę i tez spanikowałam. Nawet szukałam po aptekach żeby kupić testy na wykrycie wód. Dobrze że jutro rano wizyta, znów wszystko opowiem ze szczegółami lekarzowi i jak zwykle będzie patrzył na mnie z politowaniem. No ale wole zrobic z siebie idiotkę a przynajmniej się uspokoić.

Właśnie w poprzednim poście pisałam Wam, że nie czuje dziś specjalnie żadnych ruchów, a przed chwilą bobas tak mnie porządnie skopał, że nawet przez bluzkę było widać jak mi się brzuch uniósł[emoji33]cudowne i jednocześnie bardzo dziwne uczucie.
 
Ja też dziś wizytowałam! :)
Jestem w 18w6d ale Dzidzia duża jak na 25w1d :o prawie 300 gram a termin porodu przesunął się na 30 września według USG ;)
Widziałam jak sobie macha nóżkami, śmiesznie to wyglądało [emoji14]
Prawdopodobnie chłopak więc pomału przyzwyczajam się do Imienia Adaś :)
Pozdrawiam!

Kochana, myśle, że to pomyłka [emoji6]w 26tygodniu (25+4) to bobas ma koło jednego kilograma już!!! A nie niecałe 300g[emoji28] ja byłam na wizycie 18+5, synek miał ponad 300gram i fakt trochę większy ale nie tyle tygodni [emoji4] a termin wg usg ustala sie tylko wg usg do 10tyg.i ewentualnie pierwsze prenatalne - pózniej dzieci rosną ciut szybciej, wolniej, rodzą sie z rożna waga i czasami ten niespełna 3kg urodzi sie szybciej niż tem ponad 4kg...
Ale wracając do meritum- albo twoje dziecko wazy koło 1kg i jest tak hak mówisz duży jak na 26tydzien (a ile miało ostatnio że tyle przybrało???), albo waga niecałe 300gr jest ok ale termin zrąbany [emoji28] także uspokój sie i na pewno jest wszystko ok, ja w różnice 6tygodni na usg po prostu nie wierzę[emoji28][emoji3] lekarz cos pomylił...

Koziunia chyba jakaś pomyłka, usg a om prawie 2 miesiące różnicy??


Mnie wczoraj zatrzymali na oddziale u mnie w szpialu na obserwacji i żebym odpoczęła.
Dziś miałam kontrolne usg i moja córcia jest duża jak na 20t1d, z OM 18t4d. Wszystko jest ok. Szyjkę mam długą, ok 34mm. Zrobił nawet echo serca i jest dobrze. Chyba najdokładniejsze usg jakie miałam do tej pory.

A ile waży? [emoji5]super, że z szyjka ok i z córeczka tez [emoji846][emoji106]

Ja po wizycie. Będzie Michalina. Zdrowa i baaardzo ruchliwa. Nie wiem ile mierzy całkowicie, bo się nie dała zmierzyć. Najważniejsze, że zdrowa.

Brawo! Gratuluje Michalinki!![emoji847][emoji7] możesz sie już cieszyć 100% płcią [emoji5]


Ja byłam na wizycie i jestem załamana.
Prawdopodobnie dziewczynka.
Jutro idę potwierdzić jeszcze raz bo doktor mówi że tam lepszy sprzęt ...
Szok i nie do wierzenie, popłakałam sie i odechciało mi się wszystkiego w jednej chwili...poprostu...
Pewnie pomyślcie że zwariowwlam bo to nie ważne to tylko płeć i że zdrowe itp ale nie chce córki ,nie biorę tego pod uwagę kompletnie, śliczne ubranka mam dla chłopca i wogole (załamuje się) .
W pewnym momencie przez moja głowę przeleciała mysl że ta ciąża to pomyłka ...
Nie wiem czy się z tym oswoje, ale to zajęło mi chęć do wszystkiego co z ciąża związane:(((((

Przejdzie ci[emoji5] takie jest moje zdanie... szok minie i się najpierw przyzwyczaisz, a pózniej już nie będziesz sobie wyobrażała, że myślałaś o chłopcu [emoji5]
A dlaczego tak ci zależy na synku przy pierwszym dziecku? Myślałam, że przy 1.to nie ma znaczenia, moze przy drugim niektóre kobietki chcą parkę albo drugiego synka czy córcię dla rodzeństwa -w sensie ta sama płeć.
Ta dziewczynka pewna?widziala wargi sromowe? Dziurkę? [emoji848]
 
U mnie dziś taka sytuacja [emoji6]
Racuchy drożdżowe....mniamZobacz załącznik 868443
Pyszności aż ślinka leci :tak:
Dziewczyny która z Was piekła ciasto o 23 :) z owocami drożdżowe nie mogę znaleźć?
Ja byłam na wizycie i jestem załamana.
Prawdopodobnie dziewczynka.
Jutro idę potwierdzić jeszcze raz bo doktor mówi że tam lepszy sprzęt ...
Szok i nie do wierzenie, popłakałam sie i odechciało mi się wszystkiego w jednej chwili...poprostu...
Pewnie pomyślcie że zwariowwlam bo to nie ważne to tylko płeć i że zdrowe itp ale nie chce córki ,nie biorę tego pod uwagę kompletnie, śliczne ubranka mam dla chłopca i wogole (załamuje się) .
W pewnym momencie przez moja głowę przeleciała mysl że ta ciąża to pomyłka ...
Nie wiem czy się z tym oswoje, ale to zajęło mi chęć do wszystkiego co z ciąża związane:(((((
Szok dla Ciebie bo nastawiłaś się na synka...Pomyśl co ten maluszek jest winny nic też chce żyć i być Kochanym :tak:Zobaczysz jutro co Ci lekarz powie z tymi pomyłkami to jest często.
Każda z Nas gdzieś głęboko w serduszku marzy o parce u mnie jeszcze nie wiadomo mam syna jeśli będzie drugi to super bo mój Tomek chce brata a jeśli dziewczynka też super bo dla rodziców to ciche marzenie ;)ale będę Kochać taką samą miłością zarówno syna jak i córkę
Trzymam mocno kciuki aby był to synuś o którym marzysz :wink:
 
A ja właśnie wróciłam z wizyty. Nie pisałam że idę bo byłam pewna że omówimy tylko ostatnie badania z labo a tu taki psikus heh. Zbadała mi szyjke i powiedziała że jest wszystko super pięknie a później posluchalysmy serduszka mojego maleńkiego i też fajnie 150/min
Pozegnalysmy się bo mi się ten pakiet kończy i 25 idę do nowego lekarza ;)
Ach i nawodnienie jest ok czyli to nie przez to mam migreny na które nic mi nie mogła poradzic
Dobrze, że wszystko dobrze.
Kiedy następna wizyta u nowego lekarza?
 
Ja też dziś wizytowałam! :)
Jestem w 18w6d ale Dzidzia duża jak na 25w1d :o prawie 300 gram a termin porodu przesunął się na 30 września według USG ;)
Widziałam jak sobie macha nóżkami, śmiesznie to wyglądało [emoji14]
Prawdopodobnie chłopak więc pomału przyzwyczajam się do Imienia Adaś :)
Pozdrawiam!
Super wieści.
Niech dzidzia sobie rośnie :)
 
reklama
Do góry