reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Aerius zawiera desloratadynę, to nie jest placebo ani homeopatia tylko lek p/histaminowy II generacji.
A wziewki też masz takie, które skutecznie działają. Dużo zdrówka dla Was.
Moje dzieciaki są alergiczne, przeszliśmy wiele przez te lata. Syn się odczula od kilku lat i widzę efekty.
A kiedyś bałam się odczulania, odkąd się odczula nie ląduje w sezonie w szpitalu.
Paskudne te choróbska. Dla Was również dużo zdrówka :*
 
reklama
ja dzis dziewczynki mialam 3h okienka to zabralam meza na zakupy..i kupilam 2 dlugie sukienki i koszule dluzsza z paskiem wygodna w tkmax taniutko dalam bo 15f 12f za kiecki..lubie ten sklep bo maja mix marek w duzo nizszych cenach ...a do przymierzalni weszlam z 15 rzeczami hehehe ale jak to ja ...ciagle cos:p

Asis7 i po co bylo sie tak martwic!!! wszystko pieknie ladnie wiec trzeba byc tylko i wylacznie dobrej mysli ..pamietaj:)

trzyam kciuki kochane za wizyty ..napewno wszystko bedzi dobrze

wspolczuje wam co do tych alergii skaz:(
u Mnie dzieci w 100% zdrowe a co do mycia to ja uzywalam jakiegos lagodnego mydelka ..bylam za tym by nie kupowac tych specyfikow i tez nie scierac zbytnio tej naturalnej ochorny na skorze dziecka (jak ogladalam jak szoruja noworodki pokazujac pierwsa kapiel na youtube to sie za glowe zlapalam yhy) ... im mniej tym lepiej ... najlepiej

a wskoczylismy kupic maly basen ( mamy duzy ale jest przez to malo poreczny wrr) i zobaczylam wozek ...
Link do: Babylo Panorama 2-in-1 Travel System with Car Seat - Travel Systems UK

spacerowka zamienia sie w gondole... wszystko oprocz koloru mi sie podobalo:) ma amortyatory rowniez
przystepna cena i jak nie znajde nic innego to kupimy ten ..juz huk z tym kolorem
 
;):DZgłaszam że jestem już po wizycie :)
Wszystko jest dobrze mierzy 12,7 cm i nic już więcej nie zapamiętałam nawet zdjęcia nie wzięłam jak się dowiedziałam kto u mnie w brzuszku mieszka, nie za bardzo chciało pokazać ale doktor powiedział Dziewczynka;)
Dziewczyny serce mi zaczęło walić ze szczęścia jak oszalałe:-D
Wizytuje teraz 21 czerw.jeśli okaże się to prawdą to zabieram się za sortowanie rzeczy po synku i szaleństwo zakupów.
Z usg 18t starsza o tydzień.
Gratulacje Waszych wizyt i czekamy na kolejne wiadomości
 
Tym bardziej że teraz jest sezon na różnorakie owoce i warzywa, a wiadomo że wszystko pięknie wygląda ale też jest bardzo pryskane[emoji19] więc może też być jakaś alergia. Dla przykładu to jest pyszna rzodkiewka z działki bez żadnych nawozów, choć nie wygląda na smaczną[emoji12] tak samo truskawki Wojtek uwielbia [emoji7] ale jak był mniejszy to po tych z bazarku miał taki czerwony rumień, a po tych z działki nic, mógł jeść prosto z krzaczka [emoji526] Zobacz załącznik 864431

Ja od jakiegoś czasu myje warzywa i owoce w takim płynie specjalnym. Nie wiem czy to działa, ale staram się w to wierzyć;)
 
reklama
;):DZgłaszam że jestem już po wizycie :)
Wszystko jest dobrze mierzy 12,7 cm i nic już więcej nie zapamiętałam nawet zdjęcia nie wzięłam jak się dowiedziałam kto u mnie w brzuszku mieszka, nie za bardzo chciało pokazać ale doktor powiedział Dziewczynka;)
Dziewczyny serce mi zaczęło walić ze szczęścia jak oszalałe:-D
Wizytuje teraz 21 czerw.jeśli okaże się to prawdą to zabieram się za sortowanie rzeczy po synku i szaleństwo zakupów.
Z usg 18t starsza o tydzień.
Gratulacje Waszych wizyt i czekamy na kolejne wiadomości

Super[emoji173]️ciekawe czy moje baby się ujawni za 2 tygodnie
 
Do góry