reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
;):DZgłaszam że jestem już po wizycie :)
Wszystko jest dobrze mierzy 12,7 cm i nic już więcej nie zapamiętałam nawet zdjęcia nie wzięłam jak się dowiedziałam kto u mnie w brzuszku mieszka, nie za bardzo chciało pokazać ale doktor powiedział Dziewczynka;)
Dziewczyny serce mi zaczęło walić ze szczęścia jak oszalałe:-D
Wizytuje teraz 21 czerw.jeśli okaże się to prawdą to zabieram się za sortowanie rzeczy po synku i szaleństwo zakupów.
Z usg 18t starsza o tydzień.
Gratulacje Waszych wizyt i czekamy na kolejne wiadomości

gratuluje zdrowej dziewczynki kochana:):):)

U mnie tez już po, maluchy po 120 gr maja się dobrze i prawdopodobnie będzie parka :) poczekam na połówkowe na 100 ale tak jak czułam pewnie tam jakiś chłopak jest.

ogrom szczesci , pareczka!:):):):)
 
Gratulacje dziewczynek i chlopcow a ja dzis popralam i poprasowalam to co kuz kupilam dla malej zaraz sie wam pochwale wyprawka wiekszosc mam na rozmiar 56 i 62 tylko pare rzevzy na 50
20180606_112610.jpg
 

Załączniki

  • 20180606_112610.jpg
    20180606_112610.jpg
    115,4 KB · Wyświetleń: 349
;):DZgłaszam że jestem już po wizycie :)
Wszystko jest dobrze mierzy 12,7 cm i nic już więcej nie zapamiętałam nawet zdjęcia nie wzięłam jak się dowiedziałam kto u mnie w brzuszku mieszka, nie za bardzo chciało pokazać ale doktor powiedział Dziewczynka;)
Dziewczyny serce mi zaczęło walić ze szczęścia jak oszalałe:-D
Wizytuje teraz 21 czerw.jeśli okaże się to prawdą to zabieram się za sortowanie rzeczy po synku i szaleństwo zakupów.
Z usg 18t starsza o tydzień.
Gratulacje Waszych wizyt i czekamy na kolejne wiadomości
Gratulacje! :)
 
reklama
Do góry