reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Ja nie wiedziałam że to ma takie znaczenie ale od dziś zaczynam wietrznie [emoji5] i zastanawiam się nad wkładkami, bo dopiero w ciąży zaczęłam używać codziennie bo właśnie chciałam uniknąć infekcji [emoji55]
 
reklama
Gdy dowiadujesz się że jesteś w ciąży...

Historia autentyczna. Bezdomna kotka w ciąży, ale już adoptowana!
Jej mina bezcenna [emoji23][emoji23][emoji23]

Nie mogłam się oprzeć żeby nie wkleić [emoji4]
IMG_2007.JPG
 

Załączniki

  • IMG_2007.JPG
    IMG_2007.JPG
    198,2 KB · Wyświetleń: 399
Cześć dziewczyny my dziś wybieramy się na wieś :) Pół nocy nie spałam praktycznie bo odkąd jestem w ciąży mam głupie sny np. mąż mnie zdradza i potem się obudze i nie mogę spać :/ Po za tym muszę wybrać się do dermatologa pokazać mój pieprzyk już kiedyś miałam iść ale on raczej ciągle jest taki sam i nie duży ale slyszałam że w ciąży może się zmieniać i chce żeby zobaczyłq czy to usunąć wymrozić czy zostawić w spokoju bo zauważyłam na nim jakieś plamki więc może zmienia kolor chociaż mój mąż ma dużo takich i nawet do głowy nie bierze ale ja tam zawsze wole sprawdzić
 
Heyo Folcia ja byłam na prenatalnych i mój bejbik miał 7 cm 23.05 :)
Ale podobno jest starsze i termin z 30 zmienił się na 24 stąd może być tydzień więcej i minimalna różnica w wyniku :)
Niesety nie potwierdzili mi czy to chłopiec, dziecko było uparte senne i nie chciało współpracować:(
A jak się czujesz ogólnie? I kiedy wizyta ?

U mnie też się termin z usg przesuwa na trochę wcześniejszy listopad :) Czytałam właśnie, że maluch u Ciebie spał na prenatalnych :D Ja miałam tego samego dnia co Ty, tylko wczesnym popołudniem, z dzidzią wszystko ok i na 90% dziewczynka :) Czuję się całkiem ok, tylko mdłości mi wróciły rano i wieczorem, dokładnie tak jak miałam w pierwszych tygodniach, a na wizytę czekam do 13 czerwca. A Ty kiedy masz teraz wizytę żeby potwierdzić chłopca? :)

Miłego dnia mamy dziewczyny! :D
 
Witajcie cieszę się że następne badania pomyślne i coraz więcej mamy potwierdzeń synusia lub córeczki:)
Trzymam mocno kciuki za mamy które mają lekkie problemy zdrowotne wszystko na pewno będzie dobrze.
Piszecie o badaniach ja jestem osobą co nie chodzi na badania pilnuję tylko cytologi.Źle bo przynajmniej raz do roku trzeba by sprawdzić ale mnie musi złamać na dobre to gdzieś dopiero pójdę.
Co do ruchów ja nie czuję jeszcze w pierwszej poczułam po 20 t,brzuszek u mnie troszkę się zaokrąglił.
Dziękuję za Życzenia ja również Wam Życzę radosnego Święta Mamy ;)
 
Cześć dziewczyny my dziś wybieramy się na wieś :) Pół nocy nie spałam praktycznie bo odkąd jestem w ciąży mam głupie sny np. mąż mnie zdradza i potem się obudze i nie mogę spać :/ Po za tym muszę wybrać się do dermatologa pokazać mój pieprzyk już kiedyś miałam iść ale on raczej ciągle jest taki sam i nie duży ale slyszałam że w ciąży może się zmieniać i chce żeby zobaczyłq czy to usunąć wymrozić czy zostawić w spokoju bo zauważyłam na nim jakieś plamki więc może zmienia kolor chociaż mój mąż ma dużo takich i nawet do głowy nie bierze ale ja tam zawsze wole sprawdzić
Ja mam tak samo z tymi snami! Raz mi sie snilo, ze maz mnie zdradzal i bylam zla na niego caly dzien, a innym razem snilo mi sie,ze ja go zdradzam [emoji85] i mialam wyrzuty sumienia caly dzien [emoji23]
 
Dzień Dobry wszystkim:-) :)
Również wszystkim mamom składam serdeczne życzenia!
Dziś z samego rana syn przyniósł mi bukiecik z ogródka ( babcia mu pomogła zrobić)
Teraz czeka, aż będę głodna, bo chce mi zrobić śniadanie. Kochany brzdąc.
Starsza córcia nocowała u mojego brata, więc zejdzie się zanim wróci do domu:rolleyes2:
Miłego dnia wszystkim
 
reklama
Dziewczyny wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta. U mnie niestety fatalnie, córka bez zmian a ja jeszcze gorzej się czuje. Mało tego z rana telefon, wybił pion i mieszkanie, które mieliśmy odebrać w czwartek zalane, tragedia.
 
Do góry