reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Ale zazdroszę dziewczynom które wiedzą już czy będzie córeczka czy synek ja jestem w 15 tygodniu we wtorek mam ginekologa ale już informowała że usg nie będzie na tej wizycie a kolejne w 20 tygodniu to patrzcie ile muszę czekać a też bym chciała wiedzieć.. Mąż mówił żebym poszła prywatnie tak robiliśmy jak byłam w ciąży z Filipkiem ale sama nie wiem :)
 
reklama
A u nas dzis prswie 30 stopni jestem z dziecmi nad woda wieczorem grilowanie i tort niespodzianka pozniej wzuce zdjecia powiem wam ze mi jest juz ciezko w taka pogode a co to bedzie w sierpniu
 
A u nas dzis prswie 30 stopni jestem z dziecmi nad woda wieczorem grilowanie i tort niespodzianka pozniej wzuce zdjecia powiem wam ze mi jest juz ciezko w taka pogode a co to bedzie w sierpniu
Zazdroszcze troszkę tej pogody u nas od rana deszcz i burza :( nawet nie mam jak pójść do mamy z prezentem bo nie mam z kim zostawić dzieci ... Mój w pracy i tak to o wszystko na złość
 
Ale zazdroszę dziewczynom które wiedzą już czy będzie córeczka czy synek ja jestem w 15 tygodniu we wtorek mam ginekologa ale już informowała że usg nie będzie na tej wizycie a kolejne w 20 tygodniu to patrzcie ile muszę czekać a też bym chciała wiedzieć.. Mąż mówił żebym poszła prywatnie tak robiliśmy jak byłam w ciąży z Filipkiem ale sama nie wiem :)
Ja w 3 ciąży dowiedziałam się płci na tydzień przed porodem, bo w sumie nam było bez różnicy. Aby dziecko było zdrowe
 
Ale zazdroszę dziewczynom które wiedzą już czy będzie córeczka czy synek ja jestem w 15 tygodniu we wtorek mam ginekologa ale już informowała że usg nie będzie na tej wizycie a kolejne w 20 tygodniu to patrzcie ile muszę czekać a też bym chciała wiedzieć.. Mąż mówił żebym poszła prywatnie tak robiliśmy jak byłam w ciąży z Filipkiem ale sama nie wiem :)

ja tez nie wiem takze nie jestes sama:d czekam do 19 czerwca..jesli sie nie dowiem to pojde zaplacic by sie dowiedziec tak sie nastawilam
dotrwamy :)

A u nas dzis prswie 30 stopni jestem z dziecmi nad woda wieczorem grilowanie i tort niespodzianka pozniej wzuce zdjecia powiem wam ze mi jest juz ciezko w taka pogode a co to bedzie w sierpniu

30 stopni wam nie zazdroszcze //
ja mam teraz 20 stopni i jest to dla mnie wystarczajace haha po prostu idzie funkcjonowac choc w aucie( stram sie nie uzywac klimatyzacji) bylo mi za goraco wrrr
wczoraj stuknelo 26stopni oO ja pikole..dla mnie to byly upaly haha

Ja w 3 ciąży dowiedziałam się płci na tydzień przed porodem, bo w sumie nam było bez różnicy. Aby dziecko było zdrowe

to teraz to twoja 4 ciaza?? :):):)
 
pdkradlam hihihi
 

Załączniki

  • FB_IMG_1527321729214.jpg
    FB_IMG_1527321729214.jpg
    42,3 KB · Wyświetleń: 66
U Nas tez upał ale ja lubię słonko jeszcze mi nie dokucza mogę plackiem leżeć i się smażyć.Teraz wiadomo trzeba uważać ale troszkę nie zaszkodzi ;)
Ja też czekam cierpliwie na poznanie płci na połówkowe mam jeszcze czas 11 lipiec to będzie 21t5d czyli na końcówkę bo do 22t można (tak lekarz poinformował).
Świętujcie i odpoczywajcie ;)
 
A u nas dzis prswie 30 stopni jestem z dziecmi nad woda wieczorem grilowanie i tort niespodzianka pozniej wzuce zdjecia powiem wam ze mi jest juz ciezko w taka pogode a co to bedzie w sierpniu
U mnie byla burza i ulewa, teraz szaro buro ale od razu powietrze inne. Nie lubie upalow za bardzo [emoji14]
 
reklama
No i pięknie. Miało być dzisiaj ciepło w stolicy a tu całe rano lało. Pojechałam z młodą do galerii po nowe sandałki bo poprzednie już za małe to musiałysmy wracać taxą bo u rwanie chmury i teraz znowu leje jak z cebra... A miałyśmy iść na plażę się pobyczyć :frown:

Ja też jeszcze nie wiem kto tam rośnie w brzuchu a dowiem się (albo i nie) 28.06 także cierpliwie czekam
 
Do góry