reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Mam i czuje ruchy a mimo to lubie sobie posluchac ;) kupilam uzywany za 60 zl juz z przesylka, a potem pewnie za 40 lub 50 sprzedam, za pierwszym razem nie umialam znalezc, chwile to potrwalo, ale wlasnie liczylam sie z tym, ze moga byc problemy. No i czesto tez lapie moje tetno zamiast dzidziusia, ale idzie to rozroznic, bo dzieciowi szybciej bije ;)
Ogolnie fajna sprawa, mezus az sie wzruszyl jak sluchal :)

ja wlasnie tam gdzie bylo moje tetno bylo i tetno babelka;d podobno warto szukac blisko
 
reklama
Zamówiłam Angelsounds taki z serduszkiem, miał dobre opinie w internecie :) Będę szukała w przyszłym tygodniu według Waszych wskazówek :)
wiem jak wyglada:) napewno znajdziesz:)

ja przegladam fotki i natknelam sie na usg mojej coreczki! bylam pewna ze nie dostalam fotkek haha niezle... nawet nie pamietalam..
mloda ma teraz ubaw hehe

zaraz ide lepic golabki mmmmmmm
 

Załączniki

  • IMG_0002.jpg
    IMG_0002.jpg
    453,2 KB · Wyświetleń: 86
Zamówiłam Angelsounds taki z serduszkiem, miał dobre opinie w internecie :) Będę szukała w przyszłym tygodniu według Waszych wskazówek :)
Ja wlasnie mam ten sam :D
W instrukcji mialam napisane zeby uzywac zel do usg lub wode, ale jak brzuch smarowalam woda to slabo jezdzilo :/ a ostatnio nasmarowalam brzuch olejkiem na rozstepy i smigal dekektor po brzuchu elegancko :D
 
My po dniu matki, wzruszenie niesamowite. Syn wysciskał mnie bardzo mocno i to przy wszystkich dzieciach-szok :biggrin2:
Od córci dostałam piekny prezent zrobiony własnoręcznie w szkole. Wspaniale:laugh2:

aaa no tak, jutro dzien mamy ..wspanialy ten twoj synek! korzystaj kochana bo jak podrosnie to bedziesz wymuszac przytulanie hiih
ja obchodzilam dzien Mamy w marcu:D
 
reklama
Do góry