reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
To prosze jeszcze mnie dopiszcie. W tabelce sie dopisalam ale na tej liscie mnie nie ma a wiec kikaaa13// Kinga// 21.11

Dopisałam :)

Ok, to się wstrzymam jeszcze chwilkę i podam dane administratorce. I czekam na 2.moderatorkę :)

Aha, a na listopadowe brzuszki wrzuciłam swoje foto brzucholca. Dla tych mniej obeznanych wrzucam link, bo sporo dziewczyn tam wrzuca, a nie każda chyba o tym wie:

Link do: Listopadowe brzuszki
 
Ostatnia edycja:
Witam, również chciałabym dołączyć do Waszego grona jeśli jeszcze można :)
Czytam Was już od dawna ale nie mogłam się przełamać aby się ujawnić. To pierwsze forum na jakim jestem więc nie mam jeszcze żadnego doświadczenia w pisaniu. Mam na imię Patrycja i jestem w pierwszej ciąży, termin mam na 13 listopada. Nie wiem jeszcze kto mieszka w moim brzuszku chociaż przeczucie mam na chłopca, zobaczymy czy się sprawdzi.
Pozdrawiam Was serdecznie :)
 
Dita, moge byc i ja. A jezeli chodzi i to kogo dopisac do zamknietej, to napewno nie wszystkir z pierwszej listy, bo duzo dziewczyn tylko napisalo "hej, jestem w xx tc" i nic pozatym. Najlepiej zapytac kogo dopisac i niech ten ktosiaj zalajkuje Twoj wpis. Na komputerze chyba ladnie i czytelnie widac polubienia? A jak ktos sie pominie to przeciez w kazdej chwiili mozna dodac :)
 
Więc tak, Ania lat 29 i jestem obecnie w 15 tc. To będzie moja druga pociecha, bo mam już 9 letniego Wojtuśka. Mimo że druga ciąża to po takim czasie to przeżywa się wszystko na nowo:tak:tym bardziej że teraz jest zupełnie inaczej, tak jak przy pierwszej zero objawów może tylko obolałe piersi, tak teraz muli mnie do dziś. Ogólnie przyznaje się bez bicia że czytam Wasze forum już kawałek, tylko bałam się tego pierwszego trymestru:huh: panuje tu u Was bardzo miła atmosfera:happy2:
 
Ja się ostatnio nie udzielałam, bo na prenatalnych wygniótł mi 2 krwiaki i musiałam do mego gina z bólem i plamieniem lecieć.
Na szczęście po leczeniu i leżeniu non stop 2 tygodnie się wchłonęły.
Ostatnio jestem bardzo drażliwa i wrażliwa i przeżywam wszystkie gorsze informacje, a takie były swego czasu na forum.
Przeżywałam każdą sytuację i nie mogłam potem spać.
 
reklama
Witam :) Tez bede mama listopadowa! Kasia /82/22.11. Od paru dni sledze Wasze wpisy i chce dolaczyc ;) do Waszego grona. Mam juz syna 4 latka. W obecnej ciazy-14 tydz.-nie czuje sie zbyt dobrze , mecza mnie mdlosci od rana do wieczora, czasami wymioty, brak energii, najlepiej bym przelezala w lozku caly dzien.. ....mam nadzieje, ze wkrotce to minie :/
 
Do góry