reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Gratulacje dziewczyny tym co maja juz za soba usg prenatalne i ze wszystko jest ok :) super :) mnie czeka w czwartek i strasznie sie boje czy wszystko ok
 
reklama
Prywatnie u Nas 240 usg plus 160 badania krwi.Super że już macie wyniki i jest Ok ja mam 18 wyniki też się nie mogę doczekać.
Trzymam kciuki za dziewczyny co pisały że nie wyszły jak trzeba wyniki na pewno się wszystko wyjaśni.
Wózek super kolor kupiony dla syna?Z tymi fotelikami trzeba uwżać firmy które produkują wózki już się wszystkiego łapią aby sprzedać razem komplet.Trzeba popatrzeć na testy.
 
reklama
Koka 27 powodzenia
emoji16.png


No ja staram się omijać regały z ciuszkami dla dzieci
emoji16.png
ale planuje od czerwca już powolutku kupować, bo bardzo dużo tego jest do kupienia. We wrześniu wózek będę chciała zamówić. Łóżeczko i komodę na ciuszki kupujemy od znajomych tylko materacyk chce nowy.

Z ciuszkami nie mam pojęcia jak się do tego zabrać
emoji23.png
dużo nie chce kupować bo szybko wyrośnie no i pewnie dużo od rodzinki dostaniemy bo wszyscy już się doczekać Dzidzi nie mogą
emoji16.png

Ja chyba podobnie zaczne robic zakupy i liste i wszystko. :)
Wiem ze duzo na poczatek nie trzeba choc na kilka zmian warto miec by sie w pralni nie zamknac haha :) i zapomnialam przeciez ze znajoma wiekszosc tych ciuszkow dla mnie trzyma i inne pierdoly hihi takze tylko dokupie co trzeba. Wiekszosc z dlugim rekawem bo U mnie zawsze tak ok 21 stopni. Nie dobrze sie czuje jak jest cieplej a szczegolnie w nocy. Dzis to byl jakis koszmar! Tak cieplo! Wrrr
Jak jade do moich rodzicow np. W zimie to jest koszmar...tak napala ze ledwo zyje i najchetniej bym spala przy otwartym oknie!
No ale oni marzna jak sie dopominam swojego oO

Test pappa jeszcze niczego nie przesadza takze głowa do gory dziewczyny. Ja trzymam kciuki by sie okazalo ze tylko wyniki strasza niepotrzebnie.
 
Do góry