reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Mi również pomaga płukanie gardła wodą z solą (pół szkl wody i 1 łyżeczka soli)
Teraz brałam też tabletki do ssania promama i dały rade
Ale płukanie chyba najbardziej skuteczne, tylko trzeba powtarzać kilka razy dziennie
 
reklama
wiem, dlatego na razie rozwazam. Ale znow te lzejsze 2w1 duzo drozsze...


o sklad to witamina C i propolis. nic ponad domowe sposoby...

Ja swoj xlandera kupiłam za 2200zł i po niecałym roku sprzedałam za 1100zł, myślę, że uda się upolować w dobrym stanie z nowszej kolekcji np z 2015, one szybko tracą na wartości. Xlander zrobił teraz promocje na wozki z 2018 roku i ludzie obniżają ceny starszych modeli.
 
Ja dzisiaj padam po wolnym :/ cały dzień w gościach , jutro mój do pracy ja zostaje sama z dziećmi i wróci rytm dnia.

Ja na gardło tantum verde i *spam* saszetki i tabletki do ssania. Domowe sposoby : jedzenie cebuli czosnku pocie soku z malin itp .
 
Moje dziecko jezdzilo w trzech uzywaych wozkach, jeden z olx, jeden z gieldy, a trzeci od znajomej. Miala uzywany lezaczek, ciuchy z lumpa i nigdy sie niczym nie zarazila.
Jeśli ktoś jest przezorny to i bluzeczka że sklepu z urwana metka po tańszej cenie będzie przeszkadzało. Ja syna nosiłam w 3 wózkach z komisu i niczym się nie zarazil może po prostu zbieg okoliczności.
 
Hej. Nie chce się tutaj jakoś mocno ogłaszać aleeee ja mam wózek do sprzedania :p Synek na 1 urodziny dostał spacerowke za 900 PLN i nie potrzebuje 3w1 teraz tylko sama gondole chce kupić a to co mam chętnie się pozbede :)
Mam Adamex Pajero Alu w kolorze biało granatowym 3w1. Gondola jest bardzo duża i głęboka (Synek na drzemki na dworzu był wozony w niej do 9tego m-ca i spokojnie się mieścił w tym wieku a przypomnę że urodził się niemały bo prawie 4.100), ale taka chciałam i teraz też chce taka duza kupić. Jest leciutki na pompowanych dużych i skretnych kołach. Spacerowka fajna bo dziecko siedzi wysoko i też wystarczy na długo, można ja montować przodem i tyłem do prowadzącego. Gondole i spacerowke prowadzi się super. Wózek wcale niezniszczony, bez oznak uzywalnosci (jak dobrze pamiętam jedna mała ryska na ramie, ale to muszę sprawdzić i się upewnić bo pewna nie jestem :)). Wózek jest schowany dlatego nie mam zdjęć, sprawdźcie sobie na necie jak wygląda. Moskitiera, folia przeciwdeszczowa wszystko jest oryginalne od zestawu. Gdyby któraś chciała zdjęcia mojego wózka to dajcie znać to go wyjme, porobie i wstawię. Sprzedaje go 2w1 a nie 3w1, ponieważ fotelik samochodowy jest inaczej nie da się napisać "chujow....." i go wyrzucilam. Nie narazalam swojego dziecka w takim dziadowym foteliku, kupiłam fotelik Maxi Cosi.
Nie sprawdzałam ile teraz kosztuje ale 2 lata temu jak kupowałam to w sklepie stacjonarnym kosztował 2.500 zl. My kupiliśmy przez neta od producenta za 2.050 zl plus przesyłka. Teraz chce go sprzedać za 1200-1300zl i tak będę wystawiała na necie. Gdyby któraś była zainteresowana to "po znajomosci :) " oddam go taniej, po prostu chce go sprzedać żeby nie inwestować w nową gondole nowej kasy tylko za ta kasę z wózka kupić gondolke. Mieszkam pod Wawa, około 35 min się do mnie z Wawy jedzie także można śmiało wpaść, obejrzeć i wypróbować.
Więc zainteresowane zapraszam :)
 
reklama
U mnie goście pojechali jakiś czas temu. Mieli zostać na noc ale w związku z tym, że mój mąż jutro wstaje do pracy przed 7 to stwierdzili że nie będą przeszkadzać. Jupiiii :p uwielbiam jak ktoś do nas przyjeżdża ale 3 osoby dorosłe i 2 małych dzieci to w chwili obecnej dla mnie za duże wyzwanie :) strasznie mnie teraz takie rzeczy męczą i ucieszyłam się że normalnie się wyspie :)
 
Do góry