reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Farbowałam w 1.ciaży normalnie, teraz też farbowałam, tyle, że w domu, farbą bez amoniaku :)
Młodemu nic nie było, wiec temu też nic nie będzie :D




Super! Gratuluje! Wspaniałe wieści ;)



Mięśniaki się zdarzają w ciąży, nie przejmuj się. Będzie dobrze :)



Super! Masz fotkę z usg i wkleiłaś na wizyty? Pooglądałabym sobie:) Gratuluję córeczki:) :)

Karolina
Tobie w takim razie tez zmienię w tabelce wiek [emoji14] I gratuluję wkroczenia w wiek Chrystusowy :D Spóźnione życzenia urodzinowe składam, spełnienia marzeń :tak::rolleyes:


Mnie lekarz waży, mierzy ciśnienie na każdej wizycie. Sprawdza na "samolocie" szyjkę ręcznie, później usg. Wywiad jeszcze przed badaniem co i jak się czuję, po usg jeszcze odpowiada na moje mądre pytania :D A cytologię miałam robioną zaraz przed ciąża, bo robię ją regularnie, więc wszystko ok :tak:
Teraz w piątek usg u obcego lekarza i dość, że stresuję się wizytą czy dzidzia zdrowa to jeszcze modlę się, żeby nie był gburem, tylko badał mnie jakiś fajny lekarz. Do mojego gina chodzę już kilka dobrych lat i się przyzwyczaiłam a tu jakiś obcy facet będzie :o:p
A przy porodzie mąż był, oczywiście...musiał usiąść żeby nie zemdleć, ale był :laugh2:
niestety nie mam zdjecia całego bobaska[emoji20] jest tylko zdjecie głowy.
 
A jak tam Kochane ranne wstawanie u mnie masakra.. nudnosci nudnosci i jeszcze raz nudnosci do tego wzdecia..
U mnie od kilku dni jest duzo, duzo lepiej. Najbardziej sie ciesze ze nie lapie mnie juz taka sennosc [emoji14]
Dziewczyny trochę się nie odzywałam ale mam zamieszanie w pracy więc staram się chociaż Was czytać:) Dzisiaj mam wizytę:) 3 majcie kciuki :) Denerwuje się troszkę..
Kciuki!

Hello, u mnie pogoda do bani :/
 
Ja farbowalam i w pierwszej ciąży i w tej też od samego początku. Nie patrzyłam czy to farba specjalna czy zwykła i czy to pierwszy trymestr czy nie. Synek zdrów jak ryba, dzidzia w brzuszku też mimo 2óch już farbowan zdrowiutka także nie dajmy się zwariować. Jedyny minus że czasem kolor nie wychodzi tak jak powinien ale to przez hormony.

Co do obecnosci męża na wizytach u gina i przy porodzie to tylko i wyłącznie jego decyzja. On jest bardzo chętny i sam wszędzie chce być i we wszystkim uczestniczyć. Nawet się pchal na cesarke z synem ale go nie wpuscili :) tłumaczyłam mu że jeśli nie chce to absolutnie nie musi, ja go nie namawiam do niczego, jeśli by nie chciał to rozumiem i jest wszystko w porządku. On jednak chce i fajnie :) mówi że przeraża go poród albo raczej to że będzie widział jak mnie będzie bolało i jak cierpię ale nie wyobraża sobie żeby miało go przy mnie wtedy nie być :)
To cudo mężuś mój był też przy mnie ale do połowy bo później niestety było i tak cc
 
reklama
Ta lekarka do ktorej chodziłam w 1 ciąży na usg do szpitala już chyba nie pracuje. Zapisałam się na 6.05 do Pietrasika, ale nie wiem czy to nie za wcześnie - wyjdzie 11t6d.
ja juz nie moge się doczekac. bede wtedy w 12 tyg 3 dn

Cześć Dziewczyny
Chętnie dołączę do Listopdowych Mam
Mój Maluszek ma się pojawić na świecie 17.11. Wstępnie oczywiście
tak jak mój :)
 
Do góry