reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Zadzwoniłam i jeśli mam umowę do końca roku i urodze przed jej zakończeniem to macierzyńskie będą mi płacić.
Ważna rzecz może się komuś przyda.
Zaczęłam pracę dziś i jeśli z tydzień pójdę na l4 to pierwsze 31 dni mam nie płacone następne dopiero mam ...
I jeśli pójdę na l4 to normalnie będą mi płacić l4 w ciąży .
Ale nie otrzymałam informacji czy muszę być w 3 mc ciąży W chwili pojęcia na l4 że niby wtedy jestem chroniona bo tu mnie skierowali do inspekcji pracy:/ i hmm przecież kobiety ida normalnie w 5 czy 8 tyg ciąży na l4 i jakoś nie mają problemów itp i nie muszą czekać 3 mc no chyba że to obowiązuje jak ktoś nie dawno pracę zaczął lub krótsze umowy ..
 
reklama
Dzień dobry wszystkim! Prostujac tematy l4 nie trzeba czekać do 3 miesiąca żeby iść na L4, w chwili kiedy umowa kończy ci się w ciąży to pracodawca przedłuża ci ja do końca umowy a prawo do płatnego L4 nabywasz po przepracowanych 30 dniach, wliczając w to okres próbny.
Moja wczorajsza wizyta była owocna jest serduszko Które bije prawidłowo wymiary są ok, tydzień miesiączki różni się od usg, ale tak jak przypuszczałam miałam późniejszą owulację. Miłego dnia.
 
Byłam u gina, sprawdził szyjkę bo coś mnie kłuje ale ogólnie jak mam co dzień bóle takie lub inne to już człowiek nie wie.
Szyjka ok, ph dobre. Ale prawdopodobnie stan zapalny, bo ciągle siku latam i mnie piecze.
Dał mi feminost i jutro mam zrobić posiew moczu.
Dzidziek 3cm, bryka aż miło rozpycha się i wierci.
Serducho super bije 180/minutę
Jak mi ktoś da instrukcje jak się zamieszcza fotki to bym wrzuciła.
Super :) najwazniejsze ze wszystko ok :)
 
Wczoraj nie zdazylam juz tu wejsc. Wiec pisze dzisiaj. Jestem po wizycie u gina i jest wszystko ksiazkowo malenstwo rosnie jak na drozdzach ma 3 cm :) 10 tydz. Wstawiam zdj :)
received_1222527261216713.jpeg
 

Załączniki

  • received_1222527261216713.jpeg
    received_1222527261216713.jpeg
    35,7 KB · Wyświetleń: 372
reklama
Do góry