reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

witam wszystkie miłe świętujące w rodzinnej atmosferze pozdrawiam
Niestety zjazdu samopoczucia częśc dalsza. Wczorajsz USG było masakryczne. Pani ginekolog to się do krów chyba nadaje, tak mnei wymęczyła. Od rana mam różowo-brązowe plamienia, aż się poryczałam, bo boję się, czy nie wyrządziła fasolce jakiejś krzywdy. Też tak mieliście?

No to niezle. W srodku wszystko opuchniete . bardziej ukrwione a jeszcze jesli badanienie bylo gwałtowne to pewnie to od tego takze z dzidzia napewno nic sie nie stalo!
Ja mialam usg dopochwowe kiedy bylam 6dpo i mimo ze badanie nie treslo dlugo i nie motala ta glowica na lewo i prawo to jednak nienawidze tego:( ..a jeszcze teraz kiedy wszystko jest spuchniete to juz mnie na sama mysl ciarki przechodza .. Przez to odechciewa mi sie seksu:( bo zwyczajnie mnie jakby boli.. Lol
Ehh poczekamy zobaczymy

Ah tez jem od rana..... Gumka na guziku w ruchu :/
Lenistwo juz mi uszami wychodzi a to dopiero pierwszy dzien wolnego lol
Byl spacer dwukrotny bo mnie glowa od tego polegiwania na kanapie pobolewala :/
A i tak ogarnelam sobie paznokietki..zrobiłam 2 ciasto haha i czasu kupa
I jeszcze piersi dzisiaj daja w kość. Normalnie juz mnie draznia! Haha
A i zaczelam pisac pamietnik..jak tez kupilam specjalny zeszyt na przepisy ( wszystko gotowe . tylko wpisac) i sobie wiekszosc sprawdzonych przepisalam
 
reklama
Dziewczyny ja tez padam z przejedzenia xD ale zeby za spokojnie nie bylo w święta to tyle co z izby przyjec wrocikam z córką, zapalenie spojowek nam sie przyplatalo. Nagle jej oczko zaczelo tak strasznie ropiec ze szok :/

Nie wiem, jakie wytryczne dostaliście - ale u nas przeszło po codzinnym zakrapianiu solą fizjologiczną. 3-4 razy dziennie.
 
Hej hej :) mąż mi z rana zrobił dyngusa :) wczoraj powiedzieliśmy moim tesciom o ciąży i siostrze mojego męża :) zaczęło sie od propozycji drinka dla mnie i mój Emil mówi, że nie bardzo :) jego siostra na to "a to w ciąży jest, że nie może?" i potwierdził. Myślała, że ich wkrecamy na prima aprilis ;) ale ucieszyli sie wszyscy... A nawet dobrze ze tesciowa i szwagierka wiedza, bo bede chodziła do tego samego lekarza, znaja go i ogolnie w razie czego mi doradza. Dzis jedziemy w moje rodzinne strony, wiec powiemy mojej mamie :) ucieszy sie jak nie wiem, ale z drugiej strony nie da mi żyć:) bedzie teraz wydzwaniac i miec dla mnie tysiac rad, ostrzeżeń :) taki typ człowieka który lubi mieć nad wszystkim kontrolę 'z troski' ;)
I ja znowu wręcz odwrotnie - w ogole nie mialam wczoraj apetytu i malo zjadłam
 
Hej hej :) mąż mi z rana zrobił dyngusa :) wczoraj powiedzieliśmy moim tesciom o ciąży i siostrze mojego męża :) zaczęło sie od propozycji drinka dla mnie i mój Emil mówi, że nie bardzo :) jego siostra na to "a to w ciąży jest, że nie może?" i potwierdził. Myślała, że ich wkrecamy na prima aprilis ;) ale ucieszyli sie wszyscy... A nawet dobrze ze tesciowa i szwagierka wiedza, bo bede chodziła do tego samego lekarza, znaja go i ogolnie w razie czego mi doradza. Dzis jedziemy w moje rodzinne strony, wiec powiemy mojej mamie :) ucieszy sie jak nie wiem, ale z drugiej strony nie da mi żyć:) bedzie teraz wydzwaniac i miec dla mnie tysiac rad, ostrzeżeń :) taki typ człowieka który lubi mieć nad wszystkim kontrolę 'z troski' ;)
I ja znowu wręcz odwrotnie - w ogole nie mialam wczoraj apetytu i malo zjadłam

Ta moja mama też kontrola - to coś co ją kreci, a mnie irytuje ;-)
Fajnie, tak w Prima Aprilis powiedzieć ;D
 
My też powiedzieliśmy jednak wczoraj mojej mamie o ciąży na początku nie chciała uwierzyć ale później dotarło że nie klamiemy jak odmowilam winka [emoji23][emoji23]

Szczęśliwa Mama [emoji176][emoji176]od 5 lat [emoji173][emoji173][emoji173]
 
My też powiedzieliśmy jednak wczoraj mojej mamie o ciąży na początku nie chciała uwierzyć ale później dotarło że nie klamiemy jak odmowilam winka [emoji23][emoji23]

Szczęśliwa Mama [emoji176][emoji176]od 5 lat [emoji173][emoji173][emoji173]

Szalone :-D Ja też mogłam poczekać do wczoraj :D Aleee wydało się szybciej :D
 
reklama
Witam wszystkich po nieobecność w tę Wielkanocną Niedzielę. Ja jakieś głupie przeczucia mam, strach...masakra. Do 5 o zawał się doprawię.
9 lutego miałam ostatnią @, a 17 lutego dostałam ospę...i martwi mnie to :(
Kochana głowa do góry najważniejsze nie zwariować tak jak to ja sobie mówię ale czasami jest to niemożliwe ...bedzie dobrze !!!!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry