reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

@urs robię tak jak Ty... Biore folik, witaminę D i jod osobno. Co do jodu wzięłam suplement Kelp, bo akurat to mieli w aptece ;)

Ja wlasnie tez kupilam Kelp i go lykam - ale gdzies wyczytalam w Inernetach, ze w ciazy sie nie zaleca. Mama (farmakolog) bedzie mi dzis sprawdzala w pismiennictwie, bo nie wiem czy to prawda, ale zastanawiam sie jakie sa alternatywy.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja wlasnie tez kupilam Kelp i go lykam - ale gdzies wyczytalam w Inernetach, ze w ciazy sie nie zaleca. Mama (farmakolog) bedzie mi dzis sprawdzala w pismiennictwie, bo nie wiem czy to prawda, ale zastanawiam sie jakie sa alternatywy.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ooo widzisz, to jak coś będziesz wiedzieć to koniecznie daj znać ;) Ja od ponad dwóch tygodni go łykam
 
Dita, wypralam wczoraj ciazowe i bede juz nosic chyba, bo z dnia na dzien z szafy odkladam ciuchy, ktore juz sie nie nadaja [emoji85] na wadze narazie nie pojawia sie wiecej, tylko ten brzuch taki wywalony [emoji85] jak tak dalej pojdzie to ja w 9 miesiacu bede miala 2 mety w obwodzie [emoji85][emoji85]
Po domu chodze glownie w leginsach albo dresach ;)

Też się zastanawiam co to będzie.. Jak będę wyglądać w szóstym m-cu na przykład... Czasy ze zgrabnym brzuszkiem ciążowym jak w 1.ciąży chyba minęły :laugh2::rofl2:

Ja wlasnie tez kupilam Kelp i go lykam - ale gdzies wyczytalam w Inernetach, ze w ciazy sie nie zaleca. Mama (farmakolog) bedzie mi dzis sprawdzala w pismiennictwie, bo nie wiem czy to prawda, ale zastanawiam sie jakie sa alternatywy.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

W Femibion jest jod, w tej dawce 150coś tam, chyba bezpieczna ta dawka. I wit. D i kwas foliowy. Zamiast trzech tabletek łykam jedną :rofl:
 
Ja biorę teraz kwas foliowy 400uq z jodem 200uq. A witaminę D osobno będę brać, jak tylko zbadam poziom.
Resztę witamin to już pewnie zaleci ginekolożka.
Ja też mam lekki katar, pisikam, ale przechodzi samoistnie.

Senność...zmęczenie, masakra. Ciężko funkcjonować.
 
Też się zastanawiam co to będzie.. Jak będę wyglądać w szóstym m-cu na przykład... Czasy ze zgrabnym brzuszkiem ciążowym jak w 1.ciąży chyba minęły :laugh2::rofl2:



W Femibion jest jod, w tej dawce 150coś tam, chyba bezpieczna ta dawka. I wit. D i kwas foliowy. Zamiast trzech tabletek łykam jedną :rofl:

Wiem o tym, ale ja wlasnie nie chce wszystkiego w jednym i unikam jednak suplementow, wole przyjmowac wyroby medyczne. Okazuje sie to jednak czasem bardzo uciazliwe :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja biorę teraz kwas foliowy 400uq z jodem 200uq. A witaminę D osobno będę brać, jak tylko zbadam poziom.
Resztę witamin to już pewnie zaleci ginekolożka.
Ja też mam lekki katar, pisikam, ale przechodzi samoistnie.

Senność...zmęczenie, masakra. Ciężko funkcjonować.

A w ciąży nie powinna być dawka 800uq? ja tak biorę : 400uq zwykłego i 400uq metylowanego... :confused:

Dokladnie pogoda za oknem piekna, slonce swieci a czlowiek by najlepiej z lozka nie wychodzil :/ tez ledwo co funkcjonuje. Przy pierwszej ciazy to w ogole nie czulam, ze w ciazy jestem a teraz. Chyba sie czlowiek starzeje.

Ja miałam mdłości, ale chyba teraz mam większe. I ta senność i zmęczenie, masakra. Tez myślę, że wiek :sorry::D
 
Wiem o tym, ale ja wlasnie nie chce wszystkiego w jednym i unikam jednak suplementow, wole przyjmowac wyroby medyczne. Okazuje sie to jednak czasem bardzo uciazliwe :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

A jaki kupujesz jod -wyrób medyczny? Ten kelp to nie jest suplement? A wit. D to chyba prawdziwa na receptę jest :huh: Albo kwas foliowy... nie bardzo rozumiem, dlatego w Femibion jest suplementem a osobno nie?? :baffled::confused:
 
reklama
Ja mam tak samo jak Ty
emoji53.png
emoji53.png


Szczęśliwa Mama
emoji176.png
emoji176.png
od 5 lat
emoji173.png
emoji173.png
emoji173.png
A to chyba ok:)
Aaa no. Naczytalam sie o grzybicy bez o
A proponują tylko na grypę czy na krztusiec tez? Wiem, że u nas kobietom w ciąży są proponowane szczepionki na grypę i krztusiec.

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom

Nie slyszalam o krztuscu
 
Do góry