reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Dziewczyny, wy to jestescie szczuplutkie.
U mnie 174 cm i 98 kilo wagi startowej :(
Niestety 30 kg w obecnej pracy do mnie przyszlo - siedzenie przed komputerem po kilkanascie godzin, stres i jego zajadanie...
Teraz bardzo uwazam na to co jem i czekam na jadlospis od dietetyczki. Gdzies ostatnio czytalam ze przy moim BMI w ogole nie powinnam przytyc, ale chcialabym zeby moja pani dr to jednak potwierdzila.

Mi mój lekarz tak mówił. Że jak się ma "zapas" to w zależności od tego zapasu - powinno się albo mniej przybrać albo wcale...Ale nie wiem jak to do końca możliwe :sorry:
 
reklama
Boziu, myslalam dzis ze umre :( obudzil mnie rano bol brzucha, poszlam do lazienki z mysla, ze to sprawy zoladkowe. Nagle zrobilo mi sie goraco, duszno ale to nic.. bol brzucha tak masakryczny, ze chyba przy porodzie nawet tak nie bolalo, chcialam nalac sobie cieplej wody do termoforu ale nie moglam wstac, autentycznie.. doczolgalam sie pod prysznic, w piżamie tam usiadlam i ciepla woda lalam na brzuch, wtedy bol zaczal znikac i nie wiem czy zasnelam czy zemdlam, obudzil mnie moj przerazony syn z placzem wolajac mame :( masakra! Potem polezalam i narazie nic nie boli, ale blada jestem jak sciana i tak jakos slabo sie czuje :/

4c3tskjo983508q9.png
Oj to miałaś fatalna noc ... może uda się odespać w dzień coś ?
 
Ja tez dziś beta, za 4 h wynik:) siedze pracuje sobie spokojnie i mam nadzieje ze minie szybko.

Ja tez ciagle sprawdzam czy krwawię, ale mąż jest pełen wiary ze jest Ok i powtarza żebym zaufała swojemu organizmowi bo stres szkodzi :) gorzej ze spaniem, dziś znów prawie cała noc na czuwaniu...
Kochana ja podobnie dziś robiłam badanie i koło południa wynik powinien być czekam z niecierpliwością [emoji4]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczynki.
Ja po konsultacji gin. Pecherzyk 9mm i to tyle co widac ale nie spodziewalam sie wiecej zobaczyc :p
Jutro jeszcze jakies specjalistyczne badanie i zobaczymy co z tym moim uchem zrobią
Ach i jeszcze mam małą nadżerke ale to nic bo w pierwszej ciazy tez mialam i nic sie nie dzialo
 
Czuje sie juz znacznie lepiej, wypilam tez miete, zjadlam sniadanie :)

Siedze przed kompem i dopiero teraz widze jakie macie ladne suwaczki, czemu ich nie widze na telefonie?

Ja w ciazy z synem przytylam 30 kg, bylam zalamana, ale w miare szybko kg zgubilam. Dlugo sie utrzymywalam przy swojej wadze, a teraz zima przybralam 5 kg i zaszlam w ciaze. Poki co 0,5 kg spadlo. Wogole nie jem slodyczy, a jak maz je jakiegos wafelka albo cukierka to az mi sie rzygac chce. Totalnie mnie odrzucilo od slodyczy :)
 
Dziewczyny, wy to jestescie szczuplutkie.
U mnie 174 cm i 98 kilo wagi startowej :(
Niestety 30 kg w obecnej pracy do mnie przyszlo - siedzenie przed komputerem po kilkanascie godzin, stres i jego zajadanie...
Teraz bardzo uwazam na to co jem i czekam na jadlospis od dietetyczki. Gdzies ostatnio czytalam ze przy moim BMI w ogole nie powinnam przytyc, ale chcialabym zeby moja pani dr to jednak potwierdzila.
No to z wagą mamy podobnie tylko ze ja niższa jestem i po dwóch poprzednich ciazach zrzucić nie mogłam i teraz na start mam 90 kg [emoji22] [emoji22] [emoji22] [emoji22] [emoji22] [emoji24] [emoji24] [emoji24] [emoji24]

Szczęśliwa Mama [emoji176][emoji176]od 5 lat [emoji173][emoji173][emoji173]
 
reklama
aaaaa mialam sie jeszcze pochwalic, ze moja przyjaciolka jest w ciazy :D I tez na listopad ma termin :D
szkoda tylko, ze nas cala Polska dzieli, ja z nad morza a ona ze slaska :/
To u mnie tak samo kumpela 5 tydzień i termin ma na 25.11 sporo tych listopadowek rozsypanych po świecie [emoji23]

Szczęśliwa Mama [emoji176][emoji176]od 5 lat [emoji173][emoji173][emoji173]
 
Do góry