reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Płomyk
Gratuluję pęcherzyka:)

Sara
Ja po ciąży też szybko zrzuciłam (przybrałam 12kg), ale teraz chyba też na zimię trochę urosłam hehe Tak z kilo albo dwa, waga startowa na pewno będzie większa niż w 1.ciązy, ale co tam... Wszystko się zrzuci :)
Fajnie, że przyjaciółka też w ciąży. Mimo, iż daleko to jednak będziecie miały podobne wrażenia i będziecie wspólnie cieszyć się rosnącymi brzuszkami :)
 
reklama
No to z wagą mamy podobnie tylko ze ja niższa jestem i po dwóch poprzednich ciazach zrzucić nie mogłam i teraz na start mam 90 kg [emoji22] [emoji22] [emoji22] [emoji22] [emoji22] [emoji24] [emoji24] [emoji24] [emoji24]

Szczęśliwa Mama [emoji176][emoji176]od 5 lat [emoji173][emoji173][emoji173]
Ja 87 kilo będziemy się wspierać po porodzie ż zrzuceniem wagi a co do mojej pracy ja mieszkam w Holandii tutaj jest inaczej tu ciazy nie traktuje się jak taryfy ulgowej a do 12 tygodnia nic się nierobi jak by były jakieś plemienia zadnych leków nic mam trochę doświadczenia z poprzedniego poronienia ż synem zaszlam w ciążę 2 tygodnie po poronieniu i też plamilam a oni mówili że panikuje i przesadzam

Teraz pracuje ile dam radę i na chorobowe pójdę jak by się coś dzialo

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja 87 kilo będziemy się wspierać po porodzie ż zrzuceniem wagi a co do mojej pracy ja mieszkam w Holandii tutaj jest inaczej tu ciazy nie traktuje się jak taryfy ulgowej a do 12 tygodnia nic się nierobi jak by były jakieś plemienia zadnych leków nic mam trochę doświadczenia z poprzedniego poronienia ż synem zaszlam w ciążę 2 tygodnie po poronieniu i też plamilam a oni mówili że panikuje i przesadzam

Teraz pracuje ile dam radę i na chorobowe pójdę jak by się coś dzialo

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
A ile masz wzrostu??

Szczęśliwa Mama [emoji176][emoji176]od 5 lat [emoji173][emoji173][emoji173]
 
reklama
Do góry