reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Hej dziewczynki.
Ja po konsultacji gin. Pecherzyk 9mm i to tyle co widac ale nie spodziewalam sie wiecej zobaczyc :p
Jutro jeszcze jakies specjalistyczne badanie i zobaczymy co z tym moim uchem zrobią
Ach i jeszcze mam małą nadżerke ale to nic bo w pierwszej ciazy tez mialam i nic sie nie dzialo

Gratuluję :)

Nieśmiało zapytam. Cykle masz długie czy krótkie?
 
reklama
A ile masz dzieci bo ja dwójkę córkę pw grudniu będzie miała 10 lat a syn w lipcu 6

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Też dwójkę syna 5 lat w grudniu 6 i corke 5 kwietnia skończy rok i 3 miesiące

Szczęśliwa Mama [emoji176][emoji176]od 5 lat [emoji173][emoji173][emoji173]
 
A Wy tez takie spiace jestescie? Spalam 10 godz w nocy, z przerwami na wc oczywiscie ;) odwiozlam corke do przedszkola i zasnelam na kanapie na kolejne 2 godziny ;)
Koka spij ile wlezie :) widocznie dzidzi potrzebne! Ja boje się spać w dzień bo później mam problemy w nocy ale chyba będę musiała bo co bym nie robiła i tak noce nie przespane:)
 
Zaktualizowalam apke z mysla, ze bede widziala suwaczki, ale nie widze :(

Plomyku, gratulacje pecherzyka! :*

4c3tskjoa7ptmvui.png
 
Widze ze niektore z was mają spory problem z wagą... Ja kiedys wazylam 51 kg i uwazalam ze to za malo wiec robilam co moglam zeby troche przytyc ale nie dalam rady. Zarlam nie jadlam a waga stala w miejscu. W ciąży stwierdzilam ze to super okazja zeby troche nadrobic i zostawic sobie te 5 kg na +... Ależ ja byłam naiwna hahaha przytylam w ciąży 22.5 kg zostalo mi chyba z 10+ a pozniej ruszylam w góre. Przez chwile nawet wzielam sie za siebie zaczelam biegac i chodzilam na silke z czasem motywacja spadła i teraz zaczynam z wagą 66kg. Po porodzie przeprowadzam sie na nowe mieszkanie bede miala znowu blisko do znajomych z ktorymi cwiczylam a jeszcze kolega zdobyl uprawnienia do prowadzwnia zajec z zumby to pewnie sie zapisze do niego... A narazie staram sie pilnowac i poki jestem w szpitalu apetytu brak...
 
reklama
Do góry