reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Hej dziewczyny ja dziś zaliczyłam aptekę kupiłam Pre-nalen. Mam nadzieję ze mnie bardziej nie rozłoży :(. W środę idę do gina a po świętach muszę i tak prywatnie na usg iść bo moja ginekolog ma zepsute
 
reklama
Hej, witam nowe dziewczyny.
Zocha oczywiście, że wszystkie trzymamy kciuki.
Dziewczyny doradźcie. W piątek byłam w szpitalu, bo nagle zaczęłam plamić, tzn to tak poleciało na brązowo, no i dziś rano znów obudziłam się z takim czymś. Mam drobną infekcję, którą leczę. No i nie wiem lekarz w szpitalu nic mi nie powiedział, ja nawet w tym szpitalu nie zamierzam rodzić, bo ma złą opinię, a lekarza mój mąż określił jako dziwnego. Do lekarki, której poszłam raz dziś dzwonię, że zmieniam lekarza. Wizytę u właściwego lekarza mam dopiero 3 kwietnia. Czy szukać kogoś prywatnie? Czy nie panikować i czekać do wizyty?
Jest coś takiego, że organizm pamięta o tym, że ma być okres no ale poleciało w piątek a teraz po dwóch dniach przerwy znów, pytałam lekarza czy przez infekcję nie wie, pytam czy stres i przemęczenie może, na koniec kazał mniej stresu i odpoczywać.

A dalej plamisz czy jednorazowo? Bierzesz luteinę?
Wiesz, nie wiem co ci doradzić.. Zawsze warto podjechać do lekarza, ale z 2.strony jak leżysz, plamienia juz nie nie ma... Myślę, że to twoja decyzja. Jak bardzo się martwisz to sprawdź to u lekarza...
 
Hej, witam nowe dziewczyny.
Zocha oczywiście, że wszystkie trzymamy kciuki.
Dziewczyny doradźcie. W piątek byłam w szpitalu, bo nagle zaczęłam plamić, tzn to tak poleciało na brązowo, no i dziś rano znów obudziłam się z takim czymś. Mam drobną infekcję, którą leczę. No i nie wiem lekarz w szpitalu nic mi nie powiedział, ja nawet w tym szpitalu nie zamierzam rodzić, bo ma złą opinię, a lekarza mój mąż określił jako dziwnego. Do lekarki, której poszłam raz dziś dzwonię, że zmieniam lekarza. Wizytę u właściwego lekarza mam dopiero 3 kwietnia. Czy szukać kogoś prywatnie? Czy nie panikować i czekać do wizyty?
Jest coś takiego, że organizm pamięta o tym, że ma być okres no ale poleciało w piątek a teraz po dwóch dniach przerwy znów, pytałam lekarza czy przez infekcję nie wie, pytam czy stres i przemęczenie może, na koniec kazał mniej stresu i odpoczywać.
A luteine bierzesz? Jakieś globulki dopochwowe? Niski poziom progesteronu może powodować plamienie. A z kolei globulki mogę podrażniac błone pochwy i nie koniecznie musi to być krwawienie z szyjki. Jeżeli nie leci żywo czerwona krew można uzbroić się w cierpliwość:) dużo odpoczywaj:)

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karolina, Sara
Ja w Międzyzdrojach się wczasowałam :p To nasza ulubiona miejscowość:) Tam jeździliśmy z mężem jako zakochana para i sentyment został8-)

Dziewczyny, trochę was wpisałam do tabelki - jak podawałyście termin porodu i nick. Ale te, które tych terminów nie podały, to nie wpisywałam,bo nie wiedziałam,w którym miejscu. Chyba to:
Koka27, urs, Anka_x, Sasanka, SandrusK, natala95, MartynaXI , Izabella2018, Laney88

Proszę o podanie terminów porodów, imion i wieku :)

Pozostałe nowe dziewczyny wpisałam, ale bez imion czy wieku :)
 
Karolina, Sara
Ja w Międzyzdrojach się wczasowałam [emoji14] To nasza ulubiona miejscowość:) Tam jeździliśmy z mężem jako zakochana para i sentyment został8-)

Dziewczyny, trochę was wpisałam do tabelki - jak podawałyście termin porodu i nick. Ale te, które tych terminów nie podały, to nie wpisywałam,bo nie wiedziałam,w którym miejscu. Chyba to:
Koka27, urs, Anka_x, Sasanka, SandrusK, natala95, MartynaXI , Izabella2018, Laney88

Proszę o podanie terminów porodów, imion i wieku :)

Pozostałe nowe dziewczyny wpisałam, ale bez imion czy wieku :)
Na mój sama czekam do jutra , Jutro pierwsza wizyta [emoji6]

Szczęśliwa Mama [emoji176][emoji176]od 5 lat [emoji173][emoji173][emoji173]
 
Karolina, Sara
Ja w Międzyzdrojach się wczasowałam :p To nasza ulubiona miejscowość:) Tam jeździliśmy z mężem jako zakochana para i sentyment został8-)

Dziewczyny, trochę was wpisałam do tabelki - jak podawałyście termin porodu i nick. Ale te, które tych terminów nie podały, to nie wpisywałam,bo nie wiedziałam,w którym miejscu. Chyba to:
Koka27, urs, Anka_x, Sasanka, SandrusK, natala95, MartynaXI , Izabella2018, Laney88

Proszę o podanie terminów porodów, imion i wieku :)

Pozostałe nowe dziewczyny wpisałam, ale bez imion czy wieku :)


urs - Urszula - 32 (jeszcze ), wstepnie wg moich wyliczen termin porodu 27/11 :)

Ja juz po pobraniu krwi na bete, teraz czekam niecierpliwie jak na szpilkach na wyniki!

Trzymajcie sie wszystkie, mysle ze w razie watpliwosci zawsze lepiej isc niz nie isc do lekarza. I nie sugerujcie sie za duzo internetami, bo tak naprawde nie ma nigdy dwoch takich samych sytuacji!

A, i do kolezanki, ktora pracuje w Lidlu - pracodawca ma obowiazek zmienic Ci zakres obowiazkow w tej sytuacji! To bardzo ciezka praca, uwazaj na siebie
 
Hej Dziewczyny, ja niedziele odpoczywałam i bardzo dobrze się czułam a dzisiaj już tragednia, mdłości od rana masakryczne.. Nie wiem czy bede w stanie zjeść cokolwiek dziś... Wracając do tematu o wadze ja mam 68kg przy 157 wzrostu wiec też sporo, brzuszek już mi odstaje jakbym była w 6 miesiącu [emoji33] miałam przed ciążą schudnąć ale udało nam się wcześniej niż zakładaliśmy więc już nic z tego. Obawiam się,że jak zacznę tyć to po ciąży ciężko będzie zrzucić dlatego zastanawiam się nad jakimiś ćwiczeniami dla ciężarnych. Może znacie jakieś ? Wiadomo,że przytyje ale chce jak najmniej tych nadprogramowych..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karolina, Sara
Ja w Międzyzdrojach się wczasowałam [emoji14] To nasza ulubiona miejscowość:) Tam jeździliśmy z mężem jako zakochana para i sentyment został8-)

Dziewczyny, trochę was wpisałam do tabelki - jak podawałyście termin porodu i nick. Ale te, które tych terminów nie podały, to nie wpisywałam,bo nie wiedziałam,w którym miejscu. Chyba to:
Koka27, urs, Anka_x, Sasanka, SandrusK, natala95, MartynaXI , Izabella2018, Laney88

Proszę o podanie terminów porodów, imion i wieku :)

Pozostałe nowe dziewczyny wpisałam, ale bez imion czy wieku :)
Natalia według moich obliczeń termin 28.11 lub 30.11 jutro lekarz okaze sie

Szczęśliwa Mama [emoji176][emoji176]od 5 lat [emoji173][emoji173][emoji173]
 
Jeśli o wagę chodzi to ja waże 61 kg ale przy wzroscie 176 cm już mi delikatnie brzuch wydęło. @azamamew ja miałam plamienia brązowe okazało sie że to nadżerka krwawi i mam zakas przytulania z mężem, i po każdym badaniu ginekologicznym plamie. Mi lekarka powiedziała że jesli jest to kolor brązowy w małych ilościach to wszystko ok a że jeśli pokaże się różowy lub czerwona żywa krew to IP .Ale co kol-wiek Cie nie pokoi to jeźdź na IP.
 
reklama
Karolina, Sara
Ja w Międzyzdrojach się wczasowałam :p To nasza ulubiona miejscowość:) Tam jeździliśmy z mężem jako zakochana para i sentyment został8-)

Dziewczyny, trochę was wpisałam do tabelki - jak podawałyście termin porodu i nick. Ale te, które tych terminów nie podały, to nie wpisywałam,bo nie wiedziałam,w którym miejscu. Chyba to:
Koka27, urs, Anka_x, Sasanka, SandrusK, natala95, MartynaXI , Izabella2018, Laney88

Proszę o podanie terminów porodów, imion i wieku :)

Pozostałe nowe dziewczyny wpisałam, ale bez imion czy wieku :)
Ania lat 30 :)
 
Do góry