reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
dziś wykorzystałam piękną pogodę i dzieciaki szalały na placu zabaw. Tylko że potem super obiad był i jak zległąm , to czuje się jakbym miałą pęknąć. Ale kocham takie leniwe niedziele:) szkoda, że nie ma siły ogarniać wszystkiego na święta. myślałam, by zaprosić rodziców i teściów, ale chyba nic z tego.
 
Dzień rzeczywiście był piękny, my w końcu odgruzowalismy balkon, pomyślimy okna i w końcu wrócił mój kochany dywan! Mam nadzieje, ze mój psiak nie zapomni ze już wyrósł z sikania w domu...;)

Czy któraś z was ma psa i dziecko? Ciekawa jestem jak to się układa, szczególnie na początku.
 
Ja tez sie stresuje czy wszystko ok, niby beta ok, ale poki nie zobacze to ta niepewnosc mnie zezre chyba. U mnie strach spowodowany jest tez tym, ze pierwsza córka urodzila sie z wada serca, co i tak bylo najlepsza opcja ze wszystkich jakie mi w ciazy lekarze przekazywali. Do samej decyzji o drugim dziecku musialam dojrzec. Ale musimy byc dobrej mysli i wytrzymac do naszych wizyt :)
Ja się obawiam ponieważ w styczniu 2017 urodziłam córkę przez cc mam w sumie 2 cesarki za soba i ten strach mi nie daje niemalnie funkcjonować

Szczęśliwa Mama [emoji176][emoji176]od 5 lat [emoji173][emoji173][emoji173]
 
Dzień rzeczywiście był piękny, my w końcu odgruzowalismy balkon, pomyślimy okna i w końcu wrócił mój kochany dywan! Mam nadzieje, ze mój psiak nie zapomni ze już wyrósł z sikania w domu...;)

Czy któraś z was ma psa i dziecko? Ciekawa jestem jak to się układa, szczególnie na początku.

Nom:)
Moja mloda miala niecale 2 lata jak kupilismy suczke maltanczyka.. Do dzis ja usypia ..mloda ja zabiera jak idzie spac..a po ok 10min jak pies do nas przychodzi to juz wiadomo ze mloda spi :)
My i chomika mamy. i szczury mielismy
Ja lubie..tak sie wychowalam
 
To będzie prawie dwa lata lekarze na pewno ci pomoga zajmą się Tobą niemartw się na za pas

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To będzie prawie dwa lata lekarze na pewno ci pomoga zajmą się Tobą niemartw się na za pas

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Ale strach jednak jest od pierwszej do drugiej cesarki miałam 4 lata różnicy więc sie tak nie bałam jak teraz

Szczęśliwa Mama [emoji176][emoji176]od 5 lat [emoji173][emoji173][emoji173]
 
Cześć dziewczyny :) Mogę dołączyć? Mam na imię Marta, 27 lat. Z kalkulatora termin wychodzi na 30 listopada. To moja pierwsza ciąża. OM miałam 23 lutego, ale w tym cyklu przypuszczam, że spóźniła mi się owu. Efektem jest lekko pozytywny test w środę, beta 46 w czwartek, a dzisiaj już dwie mocne krechy. Jutro rano idę na powtórkę bety :)
 
Cześć dziewczyny :) Mogę dołączyć? Mam na imię Marta, 27 lat. Z kalkulatora termin wychodzi na 30 listopada. To moja pierwsza ciąża. OM miałam 23 lutego, ale w tym cyklu przypuszczam, że spóźniła mi się owu. Efektem jest lekko pozytywny test w środę, beta 46 w czwartek, a dzisiaj już dwie mocne krechy. Jutro rano idę na powtórkę bety :)
Gratulacje
 
reklama
Cześć dziewczyny :) Mogę dołączyć? Mam na imię Marta, 27 lat. Z kalkulatora termin wychodzi na 30 listopada. To moja pierwsza ciąża. OM miałam 23 lutego, ale w tym cyklu przypuszczam, że spóźniła mi się owu. Efektem jest lekko pozytywny test w środę, beta 46 w czwartek, a dzisiaj już dwie mocne krechy. Jutro rano idę na powtórkę bety :)

Witamy:)


f2w3ugpjfzphrcwz.png
 
Do góry