reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Nie, wręcz od razu jak podałam terminy i długość cykli to powiedział że chyba będzie za wcześnie .no i usg potwierdzilo. Na wizytę umówił mnie dopiero na 11.04....
Przed kazał zrobić wszystkie badania więc ogólnie chyba jest ok
Powiem Ci że mnie trochę uspokoiłaś, bo ja nie mogę przestać myśleć, że może coś źle, ogólnie strasznie przeżywam początek tej ciąży, wszystko mnie martwi, bardzo chcę żeby się udało, starałam się dwa lata i jedną dzidzie straciłam.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powiem Ci że mnie trochę uspokoiłaś, bo ja nie mogę przestać myśleć, że może coś źle, ogólnie strasznie przeżywam początek tej ciąży, wszystko mnie martwi, bardzo chcę żeby się udało, starałam się dwa lata i jedną dzidzie straciłam.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Cykle również mam co 33 dni więc dlugie.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja. Mam IO. Mam zamiar się bardzo pilnować. Też dojdę do trzech cyfr. Trochę się boję o stawy, tym bardziej, że mieszkam na 4 piętrze.

Dziewczyny napiszcie skąd jesteście?

Dziewczyny,
Ja tez zaczynam z duzym nadmiarem. W ogole smieszna sprawa, bo zapisalam sie jakies parenascie dni temu do dietetyczki a dzien przed wizyta dowiedzialam sie o ciazy Myslalam, ze uda mi sie zrzucic troche kilogramow przed, ale nie bylo mi to dane. Z moim bagazem nie powinnam w ciazy przytyc w zasadzie wcale, wiec teraz czekam grzecznie na wytyczne i postaram sie ich trzymac, zwlaszcza, ze u mnie tez problemy z kolanami :(
 
Warszawa :)


yuud9jcg4ppvx442.png

Ja tez Warszawa :)

Mysle o szpitalu Orlowskiego, bo tam pracuje moja ginekolog i jest super zespol, ale warunki niestety nieco odstraszaja...
 
Hej. Melduje sie ze szpitala. Dalej nie wiele wiem ale udalo mi wyciagnac z lekarza na obchodzie ze z problemem mnie nie wypuszcza. Czyli cos musza zrobic z tym uchem zebym nie zeschizowala do listpada :p

Witam wszystkie nawe mamy ;)

I wciąż jestem bez objawów. Juz zaczynam sie zastanawiac czy wszystko z kropkiem ok :(

Przynajmniej masz fachową opiekę! Z uchem i błędnikiem nie ma żartów.

U mnie też średnio z objawami więc uszy do góry [emoji16]
 
Slyszalam ze czerniakowski na stepinskiej ma super poloznictwo i neonatologie na poziomie ale ten tez wygląda jak rzeznia... Badalam u nich oczy w pierwszej ciazy bo mam wade. Okazalo sie ze z oczami jest ok ale mialam czeste migreny... Jak nie urok to przemarsz wojsk :D
 
To jest na czerniakowskiej czy juz mi sie mylą szpitale? :p
Chyba mnie tam jeszcze nie bylo :D

Tak, na Czerniakowskiej :)
Moja przyjaciolka tam rodzila w ubieglym roku i oprocz fatalnych warunkow (min. wieloosobowe sale porodowe - moze jestem rozpuszczona, ale dla mnie to duzy problem) to byla zachwycona “obsluga”.
 
reklama
Slyszalam ze czerniakowski na stepinskiej ma super poloznictwo i neonatologie na poziomie ale ten tez wygląda jak rzeznia... Badalam u nich oczy w pierwszej ciazy bo mam wade. Okazalo sie ze z oczami jest ok ale mialam czeste migreny... Jak nie urok to przemarsz wojsk :D

To moge z doswiadczenia potwierdzic, lezalam tam niedawno na oddziale laryngologicznym i troche sobie chodzilam po szpitalu. Rzeznia jakich malo :)
I w dodatku zatrulam sie u nich jedzeniem, dwa dni wymiotowalam przed operacja
 
Do góry