reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
wlasnie gdzie ta DITA ???? spii czy co

Laney88 niby cos tam dotarlo :) i z poczatku tez budzilam sie w nocy i zasnac nie moglam i juz przeszlo..teraz zauwazylam sa dni ze spie na stojaco ;/ tak jak dzis

polezalam troche ale jak sie zerwalam to posprzatalam, ciasto marchewkowe sie piecze i zaraz bede robic pampuchy bo mi sie zachcialo.... wczoraj na kolacje zrobilam nalesniki z serem ..smazone na maselku, z bita smietana i drzemem a co tam................................................................. jeszcze o 4,30 zjadlam 2 jak wstalam:p ...szybciej sie glodna robie zauwazylam ;/

i nadal mam ten bol,,, do dupy eh
 
Ja tez dalej nie moge uwierzyc, czuje sie z tym dosc nierealnie, a z drugiej strony caly czas sprawdzam czy aby napewno nie nadeszla @. Troche licze na to, ze gdy zobacze serce na USG to dotrze to do mnie w koncu, ale pewnie wszystko musi sie stac w swoim czasie. Ja tez dopiero dzis zrobilam pierwsza bete, wiec niepewnosc wciaz gdzies jest w tyle glowy. Oby wyniki byly jeszcze dzis, bo czekanie najgorsze ;)
 
Cieszę się, że jest ktoś z bliska ;-)

Do Was już doszło, że jesteście w ciąży :D:-D? Ja powiem szczerze, że nadal nie wierzę :D:szok:
Ja mam jakieś skrajne uczucia od Omg jestem w stanie odmiennym, rośnie we mnie nowe życie, niemal widzę tego kropka jak mu się komórki dziela. Innym razem Wogole zapominam i w sumie się zastanawiam czy to nie jakieś jaja bo przecież nic nie czuje:)
 
Ja czytalam ze laski miewaly mdlosci zaraz po zaplodnieniu wiec chyba wszystko jest mozliwe Oo
Dokładnie tak! Ja jestem tego przykładem - w każdej ciąży pojawiały się mdłości jakoś niedługo po zapłodnieniu. Oczywiście takie pojedyncze np raz na dwa czy trzy dni ale już się domyślałam. A w 5/6 tc to już normalnie raczej codziennie :)
 
Z tymi objawami to loteria, nawet wasze ciążę mogą się między sobą różnić.

Miesiąc temu będąc w poprzedniej ciąży, już od samego początku pobolewalo mnie podbrzusze i głowa, byłam zmęczona i senna. A i rozdrazniona.
Teraz póki co cisza, tylko mega apetyt. 8-)

W poprzednich ciążach mdłości były codziennoscia przez jakie 2-3 miesiące 24 na dobę. Myślę, że i tym razem tak będzie. :mad:
 
Dziewczyny, czy ktoś jest ze Śląska :)?

U mnie beta prawie 1300, wizytę mam dopiero na 5 kwietnia, cięzko u mnie w mieście o normalnego ginekologa, w pierwszej ciąży była masakra.

Ma ktoś problemy tarczycowe ?

Ja mam hashimoto. We wtorek ide do endo, pewnie zwiekszy mi euthyrox bo widze, ze tsh juz zdazylo 2x wzrosnac


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam w sumie mega dziwne emocje, mega nie wierzę, aż dziwnie mi. Może dlatego, że pierwsza ciąża była ciężka i to trochę strach. 5 kwietnia chciałabym też usłyszeć serduszko ;-)

Ja czekam, aż endokrynolog przyjemnie mnie wcześniej (na razie wizyta na 25 kwietnia), a z niedoczynności przez nieodpowiednią dawkę wpadam w nadczynność...i czekam aż ktoś ustali mi dawkę euthyroxu.
Dziewczyny, myślałam, żeby na Faceboogu założyć jakąś grupę, co Wy na to? Łatwiej będzie się nam komunikować, tzn to taka luźna propozycja :-)
Cieszę się, że mogę tutaj z Wami być, pamiętam z pierwszej ciąży, jak takie osoby (nawet daleko) są istotne podczas ciaży ;-):tak:
 
reklama
W ogóle kupiłyście już jakieś witaminy, czy coś? :confused:

No i jeszcze jedno pytanie, każdy kalkulator pokazuje inaczej...skoro miałam ostatnią @ 9 lutego, to który to tydzień ciązy, raz napisane 3, raz 6.
 
Do góry