reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

@urs jak widać zdarza się, mnie mdłości dopadły od razu na poczatku piatego tygodnia też... A dziś mam 6+1 i od dwóch godzin tak mi sie cofa że szok... Wprawdzie nie wymiotuje, ale już klekalam trzy razy nad muszla... Dziś pierwszy raz tak mam..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Dziewczyny,
A czy któraś z Was miała mdłości tak wrześnie jak ja? Wprawdzie nie dochodzi do niczego, ale odruch wymiotny dość mocno mnie już męczy i zastanawiam się czy to ma związek (normalnie rzadko mi się to zdarza).
Ja mam dziś 4 t 4 d, według aplikacji, której używam. Wy też wiek ciąży liczycie w ten sposób? Ja np. miałam ostatni okres 20/02 i na podstawie tego program wyrzuca mi właśnie taki wiek.
Pozdrowienia
Mialam bardzo wczesnie, teraz juz mi przechodzi aczkolwiek z rana czuje sie fatalnie.

Gdzie sie podziewa dita? Wczoraj caly dzien jej nie bylo, dzis tez..

4c3tskjo983508q9.png
 
Współczuje aż takich mdłości...ja miałam takie okropne przez cały weekend ale dałam rade bez wymiotowania:baffled: Teraz też mi towarzyszą zazwyczaj od rana do wieczora ale dają mi żyć...i jakoś funkcjonuje:sorry2:
A mam koleżanki pytanko z innej beczki kiedy zaczyna się odczuwać ruchy dziecka wiem że to chyba różnie u ciężarnych z osobna inaczej a jak było u was???
 
Czasem juz w 16 tc czuc ruchy. W pierwszej czesto pozniej ale roznie bywa. Ja slabo pamietam ale jakos 18-19 tc dopiero poczulam smyrganie w brzuchu :p
 
Hej wszystkim, melduje się z terminem 25/11 ale według wyliczeń kalkulatora internetowego. Na razie 3 bety - ostatnia 2 400, tydzień 4 i 5 dni. Usg w czwartek, mam nadzieje na serduszko:) ciąża pierwsza i cała jestem w emocjach.

Na razie mam mega problemy ze spaniem... wiem ze to dziwne, ale ciagle się budzę w nocy, nie mogę zasnąć, kręcę się jak głupia. A miałam nadzieje na spansko na całego w pierwszym trymestrze;)
 
Ostatnia edycja:
Ja w pierwsZej ciąży poczułam ruchy już w 17 tc. :) to było piękne :)

Ja niestety nie wiem jak walczyć z przeziębieniem. Nie mogę jeść cytrusów bo mam alergię :( tylko ciepła herbata i hallsy na gardło przyszły mi do głowy
 
@urs jak widać zdarza się, mnie mdłości dopadły od razu na poczatku piatego tygodnia też... A dziś mam 6+1 i od dwóch godzin tak mi sie cofa że szok... Wprawdzie nie wymiotuje, ale już klekalam trzy razy nad muszla... Dziś pierwszy raz tak mam..

Wczoraj tak miałam, a dzisiaj na szczęście nic ;)
 
Hej wszystkim, melduje się z terminem 25/11 ale według wyliczeń kalkulatora internetowego. Na razie 3 bety - ostatnia 2 400, tydzień 4 i 5 dni. Usg w czwartek, mam nadzieje na serduszko:) ciąża pierwsza i cała jestem w emocjach.

Na razie mam mega problemy ze spaniem... wiem ze to dziwne, ale ciagle się budzę w nocy, nie mogę zasnąć, kręcę się jak głupia. A miałam nadzieje na spansko na całego w pierwszym trymestrze;)

Hej hej:) ja mam termin na 24.11, dzisiaj 4+6 i dwa dni temu miałam betę 467, a Ty aż 2400?? Super!:)) gratulacje i witamy;)


yuud9jcg4ppvx442.png
 
reklama
Do góry