reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Nie mam siły
Wczoraj byłam w pracy od 10 do 21.30 masakra. W domu tylko zjadłam prysznic i w łóżku was poczytałam , a napisać już nie miałam mocy
Tydzień przedświąteczny czas start jestem fryzjerem baby mnie wykończą . Najgorzej że wdycham te smrody
Biedna :huh: Nos maske koniecznie. Mnie od zapachu plynu do mycia okien tak zemdlilo, myslalam ze padne. Co dopiero jak jestes caly dzien wystawiona na te smrody. Koniecznie nos maske. Polecam 3m z filtrami. Ja mieszkam w Pekinie i mamy tutaj straszne powietrze, bez maski nie wychodze z domu. Chociaz patrzac nas przyrost naturalny Chinczykow, im to nie szkodzi :biggrin2:
 
reklama
Czesc Iza,
Ja jestem troche mlodsza (33 lata) i to moja pierwsza ciaza, ale jestesmy w niemalze tym samym wieku ciazy - 4t3d u mnie :) Ja zapisalam sie na pierwsza wizyte wstepna 29/03, ale Panie w przychodni zapowiadaly ze raczej jeszcze nic nie bedzie widac. Jak to jest z Twojego doswiadczenia? Mozna cos tak szybko dostrzec na USG? Od razu dodam, ze zapisalam sie tak wczesnie ze wzgledu na moje ubezpieczenia - musze dostac zgode lekarza, zeby ubezpieczyciel pokrywal koszty wszystkich wizyt i badan. Ale moze przy okazji stres oczekiwania na jakiekolwiek informacje nieco sie zmniejszy u mnie - jestem potwornym nerwusem i 3 tygodnie to dla mnie jak wieczność
Trzymam za Ciebie i wszystkie inne dziewczyny kciuki!

Hej Dziewczyny!
U mnie tez 4t3D Dzisiaj wlasciwie 4 dzien :-) :) Pierwsza wizyte mam w poniedzialek. Pewnie nic nie bedzie widac ale maz sie uparl.To moja pierwsza ciaza i jestesmy bardzo podekscytowani. Dzisiaj jedziemy do szpitala na powtorzenie bety zeby zobaczyc jaki jest przyrost. Trzymajcie kciuki!
 
Hej wszystkim :-) od wczoraj brak mdłości.W koncu ogarnelam dom. Wczoraj miałam usg. Widziałam serduszko :-) cudowne uczucie [emoji5]

f2w3vfxm32bteq0n.png


860ij44jw6pm2i0p.png
 
A mnie coś dziś podkuło w podbrzuszu ale poleżałam i mi przeszło. Zjadłam cukierka i mnie zamuliło blee. W środę do gina idę ale nic nie zobaczę dzwoniła do mnie ze usg coś jej nie działa ale mimo to pójdę tak to przed świętami nie ma opcji gdzieś się dostać będę czekać na po świętach ąz coś zobaczę na monitorze .
 
Hej. Ja nadal w szpitalu i poleze jeszcze przez weeknd. Mam dzisiaj konsultacje ginekologiczna... Upuscili mi chyba pół litra krwi do nadan :sorry:
 
Akurat przy locie do Polski i z powrotem mialam duzo szczescia - 3 siedzenia wolne, wiec mialam miejsce zeby sie wyciagnac :-) :) Bardziej chodzi mi o promieniowanie, bramki itp. W srode odwiedzil nas w Pekinie moj przyjaciel, ktory lata jako zaloga samolotu. Powiedzial ze np. napromieniowanie podczas lotu z Dubaju do Nowego Jorku = 2 przeswietlenia klatki piersiowej.

Ja miałam rtg zęba, a nie wiedziałam, że jestem w ciąży, ale Pani, która je wykonywała mówiła mi wtedy (rozpoczęliśmy starania, więc zapytałam), że większą dawkę promieniowania miałabym na krótkim locie samolotem niż przy zdjęciu zęba...
 
Dzień dobry.
Ja myślę że z mdlosciami to szybko się nie rozstane :( ale gorsze jest to że od wczoraj boli mnie gardło i zaczyna się katar :(
Pogodą do bani. W dodatku jestem niskocisnieniowcem więc właśnie dojechałam do pracy i zrobiłam sobie kawę. Może zacznę funkcjonować ;)
 
Drogie kobietki!
Witam Was serdecznie :)
Na początku przyznam, że ciąży nie planowałam. Raczej żyłam z myślą, że co ma być to będzie, ale temperaturę mierzyłam ;) Zdarzały mi się cykle bezowulacyjne i myślałam, że ten też taki jest! Owulacja zawsze była ok 15 dnia cyklu, a tym razem coś koło 20. HCG z 19.03 było 153, na wizycie w pierwszym dniu wiosny było widać pęcherzyk, a lekarz wyznaczył termin na ok 18.11. Kolejna wizyta 06.04 i spać nie mogę, bo się martwię, czy aby na pewno pojawi się mieszkaniec ;)
 
reklama
Nie mam siły
Wczoraj byłam w pracy od 10 do 21.30 masakra. W domu tylko zjadłam prysznic i w łóżku was poczytałam , a napisać już nie miałam mocy
Tydzień przedświąteczny czas start jestem fryzjerem baby mnie wykończą . Najgorzej że wdycham te smrody

Pracowałam jako fryzjerka to wiem co czujesz:(
Postaraj sie nosic maske choc wiem ze nie wygodnie i siadaj kiedy tylko możesz
Tez pracuję duzo i widze ze mam lepsze i slabsze dni
Eh
Akurat przy locie do Polski i z powrotem mialam duzo szczescia - 3 siedzenia wolne, wiec mialam miejsce zeby sie wyciagnac :-) :) Bardziej chodzi mi o promieniowanie, bramki itp. W srode odwiedzil nas w Pekinie moj przyjaciel, ktory lata jako zaloga samolotu. Powiedzial ze np. napromieniowanie podczas lotu z Dubaju do Nowego Jorku = 2 przeswietlenia klatki piersiowej.

Hm nie bylo mi dane latac w ciąży wiec nawet nie wglebialam sie w to promieniowanie o czym nie pomyślałam nawet .. Male ze wiele ciężarnych nie zdaje sobie z tego sprawy i funkcjonują normalnie
Czy tez funkcjonowały
No nie wiem
 
Do góry