reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Ja się zapisywałam 3.03 bo wtedy robiłam betę. Wiec też przebierałam nogami. Na początku mi proponowały 8-10 tydz! Powiedziałam że do 10 tc na bank nie będę czekać i że najpóźniej 8! Pierwszy tydz był najdłuższym tyg, a teraz to już jakoś leci.
Jak masz wyjazd to ani mrugniesz i będziesz na wizycie [emoji4]

A ja chciałam po świętach, ale moja ginekolog ma urlop akurat i powiedziała, żebym przyszła w ostatnim tygodniu marca ;p to profilaktycznie zapisałam się na ostatni możliwy dzień :p aczkolwiek chyba mogłam troszkę wcześniej ;)
 
reklama
Hej!
Chyba, nieśmiało mogę do Was dołączyć;) choć jest baaaardzo wcześniej...w czw zrobiłam betę, wyszła 14;) a było to 12 dni po owulacji, która miałam w tym cyklu monitorowana. Staraliśmy się 22 miesiące o drugie maleństwo... po drodze było jedno poronienie...wiec nieśmiało, ale z nadzieja witam się z Wami listopadoweczki [emoji854][emoji11]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Moje gratulacje ! [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️


ckai9jcgk2p5w1e9.png
 
Witam nowe mamuśki :) mnie dzisiaj rano mdliło, ale młody był mocno wymagający dzisiaj i nie dał matce odsapnąć , zaraz zapomniałam o mdlosciach


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Uf. Młodzież śpi. Dzisiaj wyjątkowo ugodowa była hehe.
Tymi plackami się obzarlam że do tej pory czuje się najedzona.

Witam nowe mamusie :)

Kto jutro wizytuje?
 
Myślicie, ze w 6tygodniu 6 dniu będzie serduszko? :) [emoji173]️ mam wizytę w pt przed świetami i mam nadzieje na dobra nowinę ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Myślicie, ze w 6tygodniu 6 dniu będzie serduszko? :) [emoji173]️ mam wizytę w pt przed świetami i mam nadzieje na dobra nowinę ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Myślę, że może bić, ale nie musi:) Wszystko zależy kiedy doszło do zapłodnienia. U mnie 7 lat temu 6t+3 i biło:)

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
4.03 było zapłodnienie :) wiec może być pewnie za wcześnie :/ trudno, będę cierpliwe czekać ;))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry