reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

U nas młoda nie dala sie wygonic z naszego lozka jak sie kladlam to machnelam reka i poszlam na kanape a w srodku nocy mnie obudzili bo w nosie dlubala az krew poszla...
Ale wyspalam sie. W sumie zastanawiam sie kiedy mnie ta sennosc wezmie bo poprzednio spalam na stojąco :D
 
reklama
Cześć wszystkim! Witam się i ja:) Mam na imię Ola, lat 28,5 :p termin porodu z OM na 22.11. Mam już synka 16 mcy (również z listopada:) ) Jestem po jednym poronieniu (październik br.), pierwsza wizyta już w środę 21.03. Objawy: mdłości - z młodym w ogóle ich nie miałam, zaburzenia widzenia - taki rozmazany obraz (w każdej ciąży tego doświadczyłam), senność i zmiany nastroju :) są chwile gdy boli mnie w dole brzucha ale nie tak mocno i często jak w ostatniej ciąży więc jest szansa że tym razem się uda :)
 
Zdecydowanie pogorszenie wzroku uznaje za objaw ciąży i nawet jeden z pierwszych - bynajmniej u mnie zawsze tak było i jest :) U nas wie mąż, mama i moja przyjaciółka, też wolimy poczekać niż potem odkręcać jak ostatnio... nie jest to miłe uczucie :( Dobrze, że Wy jesteście i możemy razem cieszyć się tą wspaniałą informacją od pierwszych tygodni! :)
 
Jeeej. Za 15 minut koncze robote i lece do domu robic placki z cukini hehe chodza za mna trzeci dzien :D
W ogóle bardzo malo dzisiaj jadlam a praktycznie nie czuje zebym byla glodna :p
 
O! Ja też mam wrażenie, że słabiej widzę. A jak wychodzę przed dom to śnieg mnie wręcz oślepia. Ale nie sądziłam, że to może wiązać się z ciążą. Mooooże... :)


O, a ja czekam do 12tc. Ostatnio szybko się chwaliłam, poroniłam i potem trzeba było "odkręcać". Jeszcze każdy chciał pocieszyć, pytał jak to się stało itd., jeszcze bardziej mnie to smuciło i denerwowało. Na razie wie tylko mąż, teść, z którym mieszkamy (to raczej ze względów praktycznych, pomaga mi wnieść pranie na piętro itp.) i moja chrzestna (ale to też wyszło w rozmowie, bo zaczęła mnie męczyć czemu nie przyjedziemy na dłużej :)). Życzę sobie i Wam cierpliwości, bo ciężko nie podzielić się taką wspaniałą wiadomością :)

Bardzo mi przykro ze musialas przez to przejsc i mam nadzieję teraz wszystko bedzie dobrze
Mnie to nie spotkało(odpukac) ale i tak rodzinke jakos pod koniec kwietnia poinformuje a praca to juz co innego. Musieli wiedziec i teraz mi sie duzo lepiej pracuje

Jeeej. Za 15 minut koncze robote i lece do domu robic placki z cukini hehe chodza za mna trzeci dzien :D
W ogóle bardzo malo dzisiaj jadlam a praktycznie nie czuje zebym byla glodna :p

Ales mi narobila smaka!!! Ale ja Zrpbie placki ziemniaczane!!!#
 
Cześć:) Po dwóch latach starania, jednej stracie w czerwcu 2017, powoli znaczyam się cieszyć:) Do wizyty został tydzień. Ostatni okres 4.02. Tak, więc termin na 10.11 :) Mam syna w domu 7 lat skończy w październiku. Ja z kolei we wrześniu 29:) Pozdrawiam i wszystkim szczęściara gratuluję:)

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Pati94 ja planowalam na sobote ale jak widac marnie mi idzie planowanie haha. Ale to przez to ze u mnie tylko ja lubie i musze sama to zjesc. No i wlasnie obzarlam sie prosie :D

@Ynka89 gratuluje i zycze spokojnej ciazy. Tym razem wszystko dobrze sie ulozy ;)
 
reklama
@Pati94 ja planowalam na sobote ale jak widac marnie mi idzie planowanie haha. Ale to przez to ze u mnie tylko ja lubie i musze sama to zjesc. No i wlasnie obzarlam sie prosie :D

@Ynka89 gratuluje i zycze spokojnej ciazy. Tym razem wszystko dobrze sie ulozy ;)
Tak szczerze czuję tym razem, że będzie oki:) Chociaż już od tyg. jestem na zwolnieniu, bo trochę plamiłam (..,ale mam leki i czuję się bardzo dobrze), a że praca w warunkach szkodliwych to nawet dobrze się złożyło:)

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry