reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Cześć:) Po dwóch latach starania, jednej stracie w czerwcu 2017, powoli znaczyam się cieszyć:) Do wizyty został tydzień. Ostatni okres 4.02. Tak, więc termin na 10.11 :) Mam syna w domu 7 lat skończy w październiku. Ja z kolei we wrześniu 29:) Pozdrawiam i wszystkim szczęściara gratuluję:)

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom

Gratulacje!
Mój ostatni okres był w tym samym czasie co twój [emoji4] a moja pierwsza wizyta za 2 tyg.
 
reklama
Gratulacje!
Mój ostatni okres był w tym samym czasie co twój [emoji4] a moja pierwsza wizyta za 2 tyg.
Gratuluję również:* Ja już nie mogę się wizyty doczekać jestem zapisana na 27.03 mam nadzieję, że odetchnę z ulgą. Jak się czujesz?

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratuluję również:* Ja już nie mogę się wizyty doczekać jestem zapisana na 27.03 mam nadzieję, że odetchnę z ulgą. Jak się czujesz?

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom

Czuje się chyba aż za dobrze jak widzę co dziewczyny piszą o swoich objawach. Cyce rzadko co czuje, jedynie takie jakby cięższe. I sny mam tak intensywne jak nigdy wcześniej, ale nie wiem czy to objaw czy zwykle emocje [emoji23]
A jak twoje samopoczucie?
 
Gratuluję ;)

Ja im bliżej wizyty tym bardziej nie mogę się doczekać ;p zapisywałam się chyba 1.03, więc dawno i szybciutko mi zleciało, a teraz jak zostało mi już mniej niż 2 tygodnie do tego 30ego to wydaje mi się, że długo ;p
Ale szybko zleci, a jeszcze od czwartku wyjazd to w ogóle ;) wrócę to już tylko 5 dni zostanie ;p
 
Gratuluję ;)

Ja im bliżej wizyty tym bardziej nie mogę się doczekać ;p zapisywałam się chyba 1.03, więc dawno i szybciutko mi zleciało, a teraz jak zostało mi już mniej niż 2 tygodnie do tego 30ego to wydaje mi się, że długo ;p
Ale szybko zleci, a jeszcze od czwartku wyjazd to w ogóle ;) wrócę to już tylko 5 dni zostanie ;p

Jejku 1,5 tygodnia - z liczeniem już u mnie kiepsko ;)
 
Czuje się chyba aż za dobrze jak widzę co dziewczyny piszą o swoich objawach. Cyce rzadko co czuje, jedynie takie jakby cięższe. I sny mam tak intensywne jak nigdy wcześniej, ale nie wiem czy to objaw czy zwykle emocje [emoji23]
A jak twoje samopoczucie?
Nie mam objawów:) Czuję się dobrze. Cycki mnie bolą jak je pomaram, ale już sama nie wiem czy bolą, czy chce żeby bolały:p no i sraczka:p Tak więc jesteśmy szczęściarami:)

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratuluję [emoji6]

Ja im bliżej wizyty tym bardziej nie mogę się doczekać ;p zapisywałam się chyba 1.03, więc dawno i szybciutko mi zleciało, a teraz jak zostało mi już mniej niż 2 tygodnie do tego 30ego to wydaje mi się, że długo ;p
Ale szybko zleci, a jeszcze od czwartku wyjazd to w ogóle [emoji6] wrócę to już tylko 5 dni zostanie ;p

Ja się zapisywałam 3.03 bo wtedy robiłam betę. Wiec też przebierałam nogami. Na początku mi proponowały 8-10 tydz! Powiedziałam że do 10 tc na bank nie będę czekać i że najpóźniej 8! Pierwszy tydz był najdłuższym tyg, a teraz to już jakoś leci.
Jak masz wyjazd to ani mrugniesz i będziesz na wizycie [emoji4]
 
Nie mam objawów:) Czuję się dobrze. Cycki mnie bolą jak je pomaram, ale już sama nie wiem czy bolą, czy chce żeby bolały:p no i sraczka:p Tak więc jesteśmy szczęściarami:)

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom

O nieeee sraczka jeszcze mnie nie dopadła. No chyba tylko ta ze stresu na początku [emoji23][emoji23]
 
reklama
Do góry