reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Niestety ta moja malutka beta mnie martwi, ale mam nadzieje, ze tym razem się uda :) w sr zrobię powtórkę...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powtorz czy bedzie przyrost.
Ja robilam tez okolo 12 dpo i wyszla mi 34.4
Nie sprawdzalam przyrostu ale ktoras z dziewczyn pisala za miala 24dc chyba 17 a w 26 ponad 57.
Chyba @piorunem ale Nie chce sklamac ;)
 
Ostatnia edycja:
Hej!
Chyba, nieśmiało mogę do Was dołączyć;) choć jest baaaardzo wcześniej...w czw zrobiłam betę, wyszła 14;) a było to 12 dni po owulacji, która miałam w tym cyklu monitorowana. Staraliśmy się 22 miesiące o drugie maleństwo... po drodze było jedno poronienie...wiec nieśmiało, ale z nadzieja witam się z Wami listopadoweczki [emoji854][emoji11]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Witam i gratuluję:)
Dziewczyny dobrze prawią:) najważniejszy przyrost :) Na wartości nie patrz :);)
Podaj proszę dane do tabelki :)
 
Dziewczyny, ja w pracy prawie zasnęłam na siedząco [emoji33] aż boje sie autem wracać do domu


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuje dziewczyny [emoji8][emoji8] powtórzę w środę, żeby były dni parzyste ;) a moje dane to Marta, dzień porodu z om 24.11.2018 , wiek 30,5 [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w pracy musiałam powiedzieć z uwagi na charakter pracy. A z rodziny i znajomych też kilka osób już wie. Rozumiem, że część z Was trzyma w tajemnicy temat ciąży w obawie przed poronieniem/ terminacją z powodu ciężkich wad?

Osobiście mam takie wahania nastroju, że już mam dość. Dziś od rana rycze i mam nastrój dystymiczny. Wszystko widzę w czarnych barwach. Pojechałam rano po zakupy, zrobiłam śniadanie sobie i mojej miłości, po czym nic nie zjadłam tak mnie mdlić zaczęło.

Nikomu nie mówimy po pierwsze z takiego powodu, że na pierwszą wizytę idę dopiero 30.03 i w razie gdyby coś poszło nie tak to nie zamierzam wszystkim w koło tłumaczyć. A w pracy z powodu takiego jak innym, a po drugie nie czuję potrzeby żeby wiedzieli na razie ;)
 
reklama
Dziewczyny, ja w pracy prawie zasnęłam na siedząco [emoji33] aż boje sie autem wracać do domu


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Moja koleżanka tak miała ;) zasypiała przy biurku ;p
Ja dzisiaj miałam koszmarną noc, bo mój Mąż pojechał wczoraj na delegację, a nasz pies chyba nie potrafi bez niego żyć i zawsze pierwszą noc mam przekichaną - nie śpi, piszczy, jak ktoś tylko chodzi klatką to szczeka... masakra - o 3 byłam tak zdesperowana, że ubrałam się i wzięłam go na spacer z nadzieją, że jak trochę sobie tyłek odmrozi to pójdzie spać i w sumie tak się stało (szkoda, ze wcześniej na to nie wpadłam ;p), ale jak wróciłam to była gdzieś 3:25, a po 5 budzik... myślałam rano, że będzie tragedia, ale nawet o dziwo przeżyłam i nie było jakoś źle ;)
 
Do góry