reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Odebrałam wyniki beta 1008 a było przedwczoraj 315

Cudownie ❣️❣️❣️❣️


ckai9jcgk2p5w1e9.png
 
reklama
Ja właśnie zżeram Monte ;) z malymi wyrzutami sumienia ale z jaką satysfakcją:) i zaraz poprawię pomarańczką
 
Witam nowe mamusie i Gratuluję :)

Ja dzisiaj miete uskutecznilam na zaparcia. Pomoglo od razu. Na prawde polecam. Pół lyzeczki cukru i taka dobra ze jedna mi córka wypila hahaha
Ja miętę piję prawie codziennie :) mocną i bez cukru mi smakuje :) i właśnie mi przypomnialas że dziś jeszcze jej nie piłam )
 
Kurcze kupilam sobie dzisiaj cukinie na placki a maz sie uparl zeby chinszczyzne zamówić i po plackach. A taka mialam ochote na cos zielonego :p
 
Ewel10 czyli OM 08.02? ;)
Ja u gin już byłam ;) Bolał mnie brzuch po jednej stronie więc wolałam sprawdzić czy wszystko ok.
Ogólnie czuje się dobrze, poza tym, że bardzo bolą mnie piersi i brzuch tak ćmi, a czasem kłuje. Ale dzięki tym dolegliwościom o ciąży dowiedziałam się ok. tydzien po owulacji. Zrobiłam na odczepnego test z ciekawości, bo miałam jeden w domu. Pojawiła się jedna kreska, odłożyłam go na bok, dalej szykowałam się do pracy. Po chwili spojrzałam, a tam druga kreska... i tachykardia 150 na minutę ;)
 
Cześć dziewczyny,
w drodze dzidzioł nr 3
Mam dwóch synów ze związku małżeńskiego (13 i 11 lat) Teraz w drodze produkt uboczny wspaniałego romansu i miłości jakiej szukałam całe życie [emoji4]Chciałabym urodzić dziewczynkę, ale wolę się nie nakręcać [emoji41]
Zdaje się, że będę tu najstarsza [emoji16] W kwietniu kończę 41 lat.
To co dla mnie zaskakujące to objawy ciążowe. Z chłopcami nic takiego nie przeżywałam.
Mdłości, brak apetytu, wstręt do kawy, bolesne sutki.
Do tego brzuch wzdęty.
Wyglądam jak w 4 miesiącu. Problemy z odgazowaniem się i regularnym wypróżnianiem.
Odczucia jak przy kolce.
Wg. moich wyliczeń powinnam mieć termin porodu ok. 14 listopada.
Wizyta u lekarza 28 marca w ramach NFZ.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Witam:)))

Mam podobnie ..w toalecie jestem gosciem jesli chodzi o // he!! Czesciej brzuch wydety niz nie. Jestem głodna a patrząc na moje ulubione obiadki...mdli .odrzuca mnie..za to nie odrzuca mnie od owoców! Wlasnie zjadlam z coreczka 4 frejfruty 4 mandarynki ... Dzis mnie juz nic nie kluje ale nie czuje sie normalnie ... :! Ciagle cos w przelyku..w zoladku
Wczoraj wróciliśmy przed 24 i od razu ustawiłam sobie sms ze nie pojde do pracy...ledwo sie zwleklam z lozka o 12 A glowa chciała mi.peknac... kochana mloda zrobila mi herbatkę i przyniosła salatke..normalnie wycalowalam ! Mlody zrobil śniadanie to zjedli I do Polskiej szkoly nie poszli.
Przespalam pol dnia bo oczywiście wróciłam do lozka!
No to pieknie:)))
Zobaczymy jak sie to dalej rozwinie ...
A przelewa ci sie w brzuszku?

Balonbalons no to ladnie! Eh szkoda gadać. Mam nadzieje ze kogos znajdziesz szybciutko i ze to nic groznego !
 
Witam:)))

Mam podobnie ..w toalecie jestem gosciem jesli chodzi o // he!! Czesciej brzuch wydety niz nie. Jestem głodna a patrząc na moje ulubione obiadki...mdli .odrzuca mnie..za to nie odrzuca mnie od owoców! Wlasnie zjadlam z coreczka 4 frejfruty 4 mandarynki ... Dzis mnie juz nic nie kluje ale nie czuje sie normalnie ... :! Ciagle cos w przelyku..w zoladku
Wczoraj wróciliśmy przed 24 i od razu ustawiłam sobie sms ze nie pojde do pracy...ledwo sie zwleklam z lozka o 12 A glowa chciała mi.peknac... kochana mloda zrobila mi herbatkę i przyniosła salatke..normalnie wycalowalam ! Mlody zrobil śniadanie to zjedli I do Polskiej szkoly nie poszli.
Przespalam pol dnia bo oczywiście wróciłam do lozka!
No to pieknie:)))
Zobaczymy jak sie to dalej rozwinie ...
A przelewa ci sie w brzuszku?

Balonbalons no to ladnie! Eh szkoda gadać. Mam nadzieje ze kogos znajdziesz szybciutko i ze to nic groznego !

Onaonaona
Gdzie mieszasz bo widzę że do polskiej szkoły twoja pociecha chodzi


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej , ja juz od 7 nie śpię , dzieci przy niedzieli nie dały pospać :( cos mnie gardło zaczyna bolec [emoji24][emoji24]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry