reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Gratuluję:) Możesz podać przewidywany termin porodu?
Domyślam jak się ucieszyłaś, ja się popłakałam ze szczęścia jak zobaczyłam w końcu tą II kreskę :tak:



Dopisałam:)
Łączę się w bólu mdłościowym :sorry: Ale mi wbrew pozorom pomaga jedzenie, na chwilę przechodzą, choć nie na długo, ale nawet godzina czy pół jest na wagę złota :tak:



Witaj i gratuluję:)
Nie wiesz co było przyczyną tamtych poronień? :oops: Bierzesz luteinę?



Przegryzaj cokolwiek. Może trochę ci ulży. Mi pomaga jedzenie. A ten kwaśny posmak...to nie zgaga? Nie wiem, bo chyba jeszcze nie miałam o_O

+/- 12.11 :) u mnie był ogromny szok, testy robiłam jak wariatka i nie nastawiałam się, że w tym cyklu się uda. nawet jakiś tydzień temu miałam bóle brzucha i piersi jak na miesiączkę i cały wieczór ryczałam, że znów nic z tego ;) wczoraj rano nasiusiałam, weszłam pod prysznic i sięgając po kosmetyki przypadkowo jakoś zerknęłam :D szybki spacer z psem i biegusiem na krew :) w drodze powrotnej skoczyłam jeszcze do apteki po testy i powtórzyłam przed wynikami bety XD totalne szaleństwo i przeogromna radość :D
 
reklama
Dziewczyny... Dzisiaj mdli i mnie od rana.. Możliwe, że to ta ciąża daje o sobie już znać? To dopiero poczatek 5 tygodnia, wiec aż wręcz niemożliwe mi sie wydaje..
 
Ja wczoraj wieczorem miałam takie mdłości ze nawet migający telewizor mi przeszkadzał i poszłam spać bo nie mogłam wytrzymać a dzisiaj od rana powtórka na szczęście teraz troszkę przeszło


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ! Niepotrzebnie sie chwaliłam,że nie mam mdłości i wymiotów. Właśnie dziś mi sie zaczeły... Nawet nie jestem w stanie nic przełknąć [emoji33]
A dodacie mnie do tej tabelki ?
Imie Halina wiek 22 data porodu, wstepnie 10.11


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja tez mam termin według OM na 10.11 :) byłaś już na usg ? Było coś widać ? Bo ja wczoraj byłam i było widać tylko pęcherzyk ciążowy i zoltkowy :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez mam termin według OM na 10.11 :) byłaś już na usg ? Było coś widać ? Bo ja wczoraj byłam i było widać tylko pęcherzyk ciążowy i zoltkowy :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Nie, wizytę mam dopiero we wtorek i bardzo bym chciała usłyszeć serduszko..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dita_333 widzę ze mnie tez dopisałas, możesz jeszcze wpisać wiek 23l.
Dziękuje za przyjęcie :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny... Dzisiaj mdli i mnie od rana.. Możliwe, że to ta ciąża daje o sobie już znać? To dopiero poczatek 5 tygodnia, wiec aż wręcz niemożliwe mi sie wydaje..
Tak, to mozliwe [emoji14]

4c3tskjoppjijysx.png
 
reklama
Ja następna wizytę dopiero mam na 27.03 nie wiem jak ja wytrzymam te dwa tygodnie, wtedy już na pewno będzie widać serduszko


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry